„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Išsinuomotų butą Vilkaviškyje (pageidautina I–II a., bet siūlyti ir III a., gali sumokėti nuomos mokestį už kelis mėnesius, gali būti be baldų, be remonto, gali susiremontuoti). Tel. 8 672 02 631.
Galioja iki: 2019-07-21 09:42:20

Parduoda sodyba (80 a sklypas, nuo Gižų 3 km, Marijampolė - 12 km, Vilkaviškis - 24 km, sodyba šalia asfaltuoto kelio, 100 m iškeltu žvyrium keliuku, domina keitimas į butą Vilkaviškyje). Tel. 8 690 58 747.
Galioja iki: 2019-07-26 13:09:49

Parduoda mūrinį namą Smėlio g.20, Virbalyje (sklypo plotas 17 a, yra 2 garažai, ūkiniai pastatai, šiltnamis). Tel. 8 614 82 403.
Galioja iki: 2019-07-27 13:08:15

Nebrangiai parduoda naudotą kietojo kuro katilą DEFRO (15 kW). Tel. 8 682 56 943.
Galioja iki: 2019-07-28 08:56:55Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-13 07:25

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nai ki­tą sa­vai­tę ga­li pa­jus­ti kū­ry­bi­nių jė­gų ant­plū­dį. Vei­ki­te drą­siai, bet ne­pa­mirš­ki­te, kad For­tū­na yra leng­va­bū­dė ir jau ne­to­li­mo­je atei­ty­je ga­li ap­do­va­no­ti sa­vo dė­me­siu ką nors ki­tą.Jau­čiams pri­reiks di­džiu­lės sa­vit­var­dos ir iš­tver­mės, bet ga­liau­siai šios pa­stan­gos pa­si­tei­sins. Ne­py­ki­te ant li­ki­mo, ku­ris kar­tais tar­si ban­do jū­sų tvir­tu­mą. Jo siųs­ti iš­mė­gi­ni­mai ne­per­žengs tam tik­rų ri­bų.Dvy­niams atei­nan­čio­mis die­no­mis teks iš­mė­gin­ti san­ty­kių su bi­čiu­liais tvir­tu­mą. Bet prieš ryž­da­mie­si kar­di­na­liems žings­niams šia kryp­ti­mi ge­rai ap­gal­vo­ki­te ga­li­mus sa­vo veiks­mų pa­da­ri­nius.Vė­žiai tu­rė­tų dau­giau dė­me­sio skir­ti šei­mos gy­ve­ni­mui. Ne­bi­jo­ki­te au­ko­ti bran­gaus lai­ko bend­ra­vi­mui su su­tuok­ti­niais, vai­kais ir tė­vais. Ne­pa­mirš­ki­te, kad bū­tent šie žmo­nės jums yra svar­biau­si.Liū­tams žvaigž­dės re­ko­men­duo­ja ne­nu­leis­ti ran­kų iš­ki­lus iš pir­mo žvilgs­nio neį­vei­kia­moms kliū­tims. Pa­sik­liau­ki­te sa­vo gy­ve­ni­mo pa­tir­ti­mi, o pri­rei­kus pra­šy­ki­te tik­rų drau­gų pa­gal­bos.Mer­ge­lės tu­ri ge­rai ap­mąs­ty­ti sa­vo pa­sta­ro­jo me­to poel­gius. Ga­li­mas daik­tas, kad jie ati­to­li­no jus nuo sie­kia­mo tiks­lo. Ir kuo grei­čiau su­pra­si­te, kur šuo pa­kas­tas, tuo rea­les­ni taps jū­sų pla­nai.Svars­tyk­lės ki­tą sa­vai­tę vei­kiau­siai sieks to­bu­lu­mo vi­so­se sa­vo veik­los sfe­ro­se. Už­da­vi­nys at­sa­kin­gas ir sun­kus. Ne­si­jau­din­ki­te, jei ko nors ne­pa­vyks iš kar­to pa­da­ry­ti. Įgy­ta pa­tir­tis pra­vers vė­liau.Skor­pio­nus žvaigž­dės įspė­ja su­si­lai­ky­ti nuo ne­pa­ti­ki­mų in­ves­ti­ci­jų ir ap­skri­tai nuo vi­so­kiau­sių ri­zi­kin­gų su­ma­ny­mų. Nors tei­gia­mų re­zul­ta­tų ga­li­te pa­siek­ti, vis dėl­to ne­rei­kė­tų per­ver­tin­ti sa­vo po­ten­cia­lo.Šau­liai ki­tą sa­vai­tę pa­ga­liau iš­spręs vie­ną la­bai svar­bią pro­ble­mą. Bū­tent vie­ną, tad ne­si­ste­bė­ki­te, jei­gu ki­ti klau­si­mai lai­ki­nai pa­si­trauks į ant­rą pla­ną. Svar­biau­sia – nuo­lat va­do­vau­ki­tės blai­viu pro­tu.Ožia­ra­giai atei­nan­čio­mis die­no­mis su­ži­nos daug nau­jo ir nau­din­go. Žvel­ki­te į jus su­pan­tį pa­sau­lį pla­čiai at­merk­to­mis aki­mis ir pe­rim­ki­te jo iš­min­tį – tai ne pa­ts blo­giau­sias bū­das tap­ti ge­res­niems.Van­de­niai pa­si­jus esą vi­siš­kai pa­si­ren­gę nau­jiems žy­giams. Tad neat­si­sa­ky­ki­te am­bi­cin­gų pla­nų, ta­čiau vis­ką ge­rai ap­gal­vo­ki­te, kad ne­rei­kė­tų grauž­tis dėl per­ne­lyg di­de­lio pa­si­ti­kė­ji­mo sa­vo jė­go­mis.Žu­vys ga­li at­skleis­ti net joms pa­čioms ne­ti­kė­tus sa­vo su­ge­bė­ji­mus. Pa­sis­ten­ki­te mak­si­ma­liai juos iš­nau­do­ti. Ži­no­ma, op­ti­ma­lu bū­tų pro­tin­gai de­rin­ti tai, kas se­na, ir tai, kas nau­ja.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Naujajam VMVT viršininkui Vilkaviškis nėra svetimas
* Rusų šeima namais vadina Vilkaviškį
* Nedidukuose Patilčiuose – didžiulio dvaro atminimas ir varnų karalystė
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate laimėjęs loterijoje?
Taip, laimėjau vertingų prizų.
Tik smulkias sumas.
Loterijoje man nesiseka.
Niekada nedalyvauju.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „susibendrauti“?
Taip, laisvuosiuose stiliuose žodžiai subendrauti, susibendrauti gali būti pavartoti reikšme „susidraugauti“. Pvz.: Jie susipažino ir netrukus susibendravo.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas