„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Išsinuomotų 1 arba 2 kambarių butą Vilkaviškyje. Tel. 8 625 53 553.
Galioja iki: 2019-01-17 08:22:33

Parduoda svarstykles, sveriančias iki 500 kg, grėblį-vartytuvą „Saulutė“, geros būklės šaldytuvą-šaldiklį SNAIGĖ A++. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:26:46

Parduoda 2,83 ha žemės Klampučių k. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:27:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-13 07:25

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nai ki­tą sa­vai­tę ga­li pa­jus­ti kū­ry­bi­nių jė­gų ant­plū­dį. Vei­ki­te drą­siai, bet ne­pa­mirš­ki­te, kad For­tū­na yra leng­va­bū­dė ir jau ne­to­li­mo­je atei­ty­je ga­li ap­do­va­no­ti sa­vo dė­me­siu ką nors ki­tą.Jau­čiams pri­reiks di­džiu­lės sa­vit­var­dos ir iš­tver­mės, bet ga­liau­siai šios pa­stan­gos pa­si­tei­sins. Ne­py­ki­te ant li­ki­mo, ku­ris kar­tais tar­si ban­do jū­sų tvir­tu­mą. Jo siųs­ti iš­mė­gi­ni­mai ne­per­žengs tam tik­rų ri­bų.Dvy­niams atei­nan­čio­mis die­no­mis teks iš­mė­gin­ti san­ty­kių su bi­čiu­liais tvir­tu­mą. Bet prieš ryž­da­mie­si kar­di­na­liems žings­niams šia kryp­ti­mi ge­rai ap­gal­vo­ki­te ga­li­mus sa­vo veiks­mų pa­da­ri­nius.Vė­žiai tu­rė­tų dau­giau dė­me­sio skir­ti šei­mos gy­ve­ni­mui. Ne­bi­jo­ki­te au­ko­ti bran­gaus lai­ko bend­ra­vi­mui su su­tuok­ti­niais, vai­kais ir tė­vais. Ne­pa­mirš­ki­te, kad bū­tent šie žmo­nės jums yra svar­biau­si.Liū­tams žvaigž­dės re­ko­men­duo­ja ne­nu­leis­ti ran­kų iš­ki­lus iš pir­mo žvilgs­nio neį­vei­kia­moms kliū­tims. Pa­sik­liau­ki­te sa­vo gy­ve­ni­mo pa­tir­ti­mi, o pri­rei­kus pra­šy­ki­te tik­rų drau­gų pa­gal­bos.Mer­ge­lės tu­ri ge­rai ap­mąs­ty­ti sa­vo pa­sta­ro­jo me­to poel­gius. Ga­li­mas daik­tas, kad jie ati­to­li­no jus nuo sie­kia­mo tiks­lo. Ir kuo grei­čiau su­pra­si­te, kur šuo pa­kas­tas, tuo rea­les­ni taps jū­sų pla­nai.Svars­tyk­lės ki­tą sa­vai­tę vei­kiau­siai sieks to­bu­lu­mo vi­so­se sa­vo veik­los sfe­ro­se. Už­da­vi­nys at­sa­kin­gas ir sun­kus. Ne­si­jau­din­ki­te, jei ko nors ne­pa­vyks iš kar­to pa­da­ry­ti. Įgy­ta pa­tir­tis pra­vers vė­liau.Skor­pio­nus žvaigž­dės įspė­ja su­si­lai­ky­ti nuo ne­pa­ti­ki­mų in­ves­ti­ci­jų ir ap­skri­tai nuo vi­so­kiau­sių ri­zi­kin­gų su­ma­ny­mų. Nors tei­gia­mų re­zul­ta­tų ga­li­te pa­siek­ti, vis dėl­to ne­rei­kė­tų per­ver­tin­ti sa­vo po­ten­cia­lo.Šau­liai ki­tą sa­vai­tę pa­ga­liau iš­spręs vie­ną la­bai svar­bią pro­ble­mą. Bū­tent vie­ną, tad ne­si­ste­bė­ki­te, jei­gu ki­ti klau­si­mai lai­ki­nai pa­si­trauks į ant­rą pla­ną. Svar­biau­sia – nuo­lat va­do­vau­ki­tės blai­viu pro­tu.Ožia­ra­giai atei­nan­čio­mis die­no­mis su­ži­nos daug nau­jo ir nau­din­go. Žvel­ki­te į jus su­pan­tį pa­sau­lį pla­čiai at­merk­to­mis aki­mis ir pe­rim­ki­te jo iš­min­tį – tai ne pa­ts blo­giau­sias bū­das tap­ti ge­res­niems.Van­de­niai pa­si­jus esą vi­siš­kai pa­si­ren­gę nau­jiems žy­giams. Tad neat­si­sa­ky­ki­te am­bi­cin­gų pla­nų, ta­čiau vis­ką ge­rai ap­gal­vo­ki­te, kad ne­rei­kė­tų grauž­tis dėl per­ne­lyg di­de­lio pa­si­ti­kė­ji­mo sa­vo jė­go­mis.Žu­vys ga­li at­skleis­ti net joms pa­čioms ne­ti­kė­tus sa­vo su­ge­bė­ji­mus. Pa­sis­ten­ki­te mak­si­ma­liai juos iš­nau­do­ti. Ži­no­ma, op­ti­ma­lu bū­tų pro­tin­gai de­rin­ti tai, kas se­na, ir tai, kas nau­ja.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Pagrindiniai mokesčių pasikeitimai nuo šių metų sausio 1-osios
* Jauni vilkaviškiečiai teikia konsultacijas finansiniais klausimais
* Globos namų auklėtiniai keršija juos atstumiančiai visuomenei
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Koks finansiškai Jums yra sausis?
Po švenčių labai trūksta pinigų.
Toks, kaip ir visi kiti mėnesiai.
Finansiniai reikalai pagerėjo.Kalbos patarimai

Ar vartotinas junginys „dvigubas dublis“?
Junginys dvigubas dublis (angl. double double ) gali būti vartojamas kalbant apie žaidėją, kuris per vienas rungtynes pelnė dviženklį skaičių taškų ir atkovojo dviženklį skaičių kamuolių. Kalbininkai siūlo vartoti junginį dvigubas dviženklis.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas