„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-13 05:54

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Slėpė maiše

Penk­ta­die­nį į Ky­bar­tų pa­tai­sos na­mų te­ri­to­ri­ją vėl mė­gin­ta įga­ben­ti nar­ko­ti­kų.

Tei­sę išei­ti iš pa­tai­sos na­mų te­ri­to­ri­jos tu­rin­tys nu­teis­tie­ji ry­te iš­vy­ko vir­tu­vei par­vež­ti bul­vių. Ta­čiau pri­žiū­rė­to­jų pa­si­ti­kė­ji­mą už­si­tar­na­vę vy­rai tu­rė­jo ir ki­tų kės­lų: į vie­ną iš mai­šų jie įgrū­do pa­ke­tą su nar­ko­ti­nė­mis me­džia­go­mis.

Kai įstai­gos sunk­ve­ži­mis su bul­vių mai­šais įrie­dė­jo į pa­tai­sos na­mų te­ri­to­ri­ją, kro­vi­nį tik­ri­nę pa­rei­gū­nai vie­na­me iš mai­šų už­ti­ko juo­da po­lie­ti­le­no plė­ve­le ap­vy­nio­tą bul­vės dy­džio pa­ke­tą. Ja­me bu­vo du mai­še­liai su švie­sios spal­vos mil­te­liais. Ko­kios tai me­džia­gos, paaiš­kės po eks­per­ti­zės.

Pa­rei­gū­nai iš­siaiš­ki­no, jog pa­ke­tas į bul­vių mai­šą pa­te­ko ke­tu­rias­de­šimt­me­čio R. J. ir po­rą me­tų jau­nes­nio A. G. „rū­pes­čiu“. Ne­ma­čio­mis įgrū­dę nar­ko­ti­kus į mai­šą, jie bran­gų kro­vi­nį įri­ti­no į sunk­ve­ži­mį drau­ge su ki­tais mai­šais.Pa­vo­gė džin­sus

Į po­li­ci­ją krei­pė­si tur­gu­je dra­bu­žiais pre­kiau­jan­ti mo­te­ris.

Anks­tų šeš­ta­die­nio ry­tą ke­ti­nu­si vyk­ti į tur­ga­vie­tę R. S. nuo­mo­ja­ma­me ga­ra­že ra­do ap­ga­din­tą sa­vo au­to­mo­bi­lį „Ford Ga­la­xy“, ku­ria­me lai­kė pre­kes. Du krep­šiai su mo­te­riš­kais džin­sais bu­vo din­gę. R. S. pa­ty­rė 770 li­tų nuo­sto­lį.Smur­tau­ja tė­vas

Ket­vir­ta­die­nį po­li­ci­ja vy­ko į smur­tau­jan­čio klam­pu­tiš­kio šei­mą.

Apie su­muš­tą dvy­li­ka­me­tį se­niū­ni­jai pra­ne­šė mė­ly­nes vai­ko paa­ky­je pa­ma­tę kai­my­nai. Ta­čiau kumš­čių ne­val­dan­tis vy­ras se­niū­ni­jos dar­buo­to­jų net ne­ke­ti­no įsi­leis­ti, tad te­ko kvies­ti po­li­ci­ją.

Nors šei­ma neį­ra­šy­ta į so­cia­li­nės ri­zi­kos są­ra­šą, apie ūmų vy­ro bū­dą kal­ba­ma jau se­niai. Tik iki šiol ne­bu­vo ži­no­ma, kad jis smur­tau­ja ne tik prieš žmo­ną, bet ir prieš vai­ką.Kliu­dė dvi­ra­tį

Tre­čia­die­nį įvy­ku­sio­je ava­ri­jo­je su­ža­lo­ta dvy­li­ka­me­tė.

Ke­liu Vilkaviškis–Bartninkai–Aistiškiai pa­si­va­ži­nė­ti dvi­ra­čiais iš­va­žia­vu­sios trys paaug­lės ne­si­ti­kė­jo, kad vie­nai iš jų pra­mo­ga baig­sis li­go­ni­nė­je. At­sis­ky­ru­si nuo drau­gių, dvy­li­ka­me­tė G. D. stai­ga su­kte­lė­jo į kai­rę ne­pa­ma­čiu­si, jog iš pa­skos ke­liu va­žiuo­ja au­to­mo­bi­lis „Au­di 100 Avant“. Pas­ta­ro­jo vai­ruo­to­ja D. M. mė­gi­no iš­veng­ti su­si­dū­ri­mo, su­ko į kai­rę, ta­čiau kliu­dęs dvi­ra­tį au­to­mo­bi­lis nu­skrie­jo į prie­šin­gą ke­lio pu­sę ir pa­ki­bo ant grio­vio šlai­to.

Ava­ri­jos me­tu vai­ruo­to­ja ir su ja va­žia­vu­si duk­re­lė ne­nu­ken­tė­jo. Dvy­li­ka­me­tė dvi­ra­ti­nin­kė pa­gul­dy­ta į Chi­rur­gi­jos ir trau­ma­to­lo­gi­jos-or­to­pe­di­jos sky­rių. Nors mer­gai­tė nu­ken­tė­jo ne­daug, me­di­kai ste­bi jos būk­lę dėl ga­li­mo sme­ge­nų su­krė­ti­mo.Pra­šo pa­gal­bos

Tre­čia­die­nį Ky­bar­tuo­se ava­ri­ją su­kė­lęs vai­ruo­to­jas iš įvy­kio vie­tos pa­si­ša­li­no.

Apie 11.30 val. ky­bar­tie­tis, gy­ve­nan­tis M. Maž­vy­do gat­vė­je, ra­do ap­ga­din­tus na­mo var­tus. Bu­vo aki­vaiz­du, kad į juos įva­žia­vęs au­to­mo­bi­lis. Ta­čiau eis­mo įvy­kio kal­ti­nin­kas su au­to­mo­bi­liu pa­si­ša­li­no.

Ma­čiu­sius šį eis­mo įvy­kį ar ga­lin­čius su­teik­ti ver­tin­gos in­for­ma­ci­jos as­me­nis po­li­ci­ja pra­šo pa­skam­bin­ti tel. 112 ar­ba 02.Pa­ti­kė­jo melu­

Į re­dak­ci­ją pa­skam­bi­nu­si vil­ka­viš­kie­tė pra­šė įspė­ti žmo­nes dėl ne­są­ži­nin­go pre­kei­vio.

Į pa­gy­ve­nu­sios mo­ters na­mus už­su­kęs ir fir­mos „Aco­ni­tum“ at­sto­vu pri­si­sta­tęs jau­nas vy­ras rek­la­ma­vo nau­ją imu­ni­te­tą stip­ri­nan­tį mais­to pa­pil­dą ir siū­lė pri­sta­ty­mo pro­ga jį pirk­ti ne­va 50 pro­c. pi­giau.

Su­mo­kė­ju­si 80 li­tų, mo­te­ris in­ter­ne­te paieš­ko­jo dau­giau in­for­ma­ci­jos apie far­ma­ci­nį pro­duk­tą ir su­ži­no­jo, jog vais­ti­nė­se šis pa­pil­das – dau­giau nei dvi­gu­bai pi­ges­nis.

Vil­ka­viš­kie­tė sa­kė su­pran­tan­ti, kad pa­ti kal­ta dėl to­kio pa­tik­lu­mo, ta­čiau ti­ki­si, jog šis pa­vie­šin­tas at­ve­jis pa­dės neap­sik­vai­lin­ti ki­tiems.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas