„Santaka“ / Vilkaviškio bankininkų pasiekimai – geriausi respublikoje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Turintis patirties suvirintojas dujomis ir elektra ieško darbo. Tel. 8 638 51 766.
Galioja iki: 2019-05-20 13:15:33

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį (be dokumentų), melžimo aikštelę (2 vietų), rusišką ritininį presą PRP-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-05-23 09:34:14

Reikalingas žmogus, turintis žoliapjovę, sezono metu pjauti žolę sklype aplink namą Pilviškių miestelyje. Tel. 8 682 20 404.
Galioja iki: 2019-05-23 10:45:52

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-13 05:52

Dalinkitės:  


DnB NORD ban­ko Vil­ka­viš­kio klien­tų ap­tar­na­vi­mo po­sky­rio va­do­vas Ri­čar­das Čės­na sa­kė, kad pui­kių re­zul­ta­tų pa­siek­ta pro­fe­sio­na­liai dir­ban­čio ko­lek­ty­vo dė­ka (iš kai­rės): as­me­ni­nė ban­ki­nin­kė In­ga Kli­mai­tie­nė, fi­nan­sų kon­sul­tan­tė Ra­sa Mar­ce­lio­ny­tė, as­me­ni­nė ban­ki­nin­kė Al­do­na Ku­bi­lie­nė ir va­dy­bi­nin­kės Jo­lan­ta Pė­če­lie­nė, As­ta Šut­ri­kie­nė, Rū­ta Jan­kie­nė bei Vir­gi­ni­ja Ke­rie­nė.

Autorės nuotr.


Vilkaviškio bankininkų pasiekimai – geriausi respublikoje

Dangyra APANAVIČIENĖ

DnB NORD ban­ko Vil­ka­viš­kio klien­tų ap­tar­na­vi­mo po­sky­ris 2009 me­tais pri­pa­žin­tas pa­čiu ge­riau­siu tarp vi­sos res­pub­li­kos šio ban­ko pa­da­li­nių. Ne­si­ti­kė­ję to­kio įver­ti­ni­mo vil­ka­viš­kie­čiai sa­ko esan­tys itin ma­lo­niai nu­ste­bin­ti.

– Kai Drus­ki­nin­kuo­se per ban­ko va­do­vų kon­fe­ren­ci­ją, ku­rio­je bu­vo ana­li­zuo­ja­mi praė­ju­sių me­tų ban­ko veik­los re­zul­ta­tai, iš­gir­dau Vil­ka­viš­kio var­dą, iš­kart net ne­ga­lė­jau pa­ti­kė­ti, kad ge­riau­siai įver­tin­tas bū­tent mū­sų po­sky­rio dar­bas. Tai bu­vo tik­rai ne­lauk­ta, to­dėl ypač džiu­gi ži­nia, – sa­kė DnB NORD ban­ko Vil­ka­viš­kio klien­tų ap­tar­na­vi­mo po­sky­rio va­do­vas Ri­čar­das Čės­na, pa­klaus­tas, koks bu­vo pir­ma­sis įspū­dis, su­ži­no­jus apie to­kį svar­bų jo va­do­vau­ja­mo ko­lek­ty­vo įver­ti­ni­mą.

Pa­dė­ką po­sky­rio va­do­vui tą­kart įtei­kė pa­ts ban­ko pre­zi­den­tas Ver­ne­ris Schil­li, vil­ka­viš­kie­čius gy­ręs už pui­kų dar­bą.

Tai ne pir­mas Vil­ka­viš­kio po­sky­rio ap­do­va­no­ji­mas. 2007 me­tais po­sky­ris bu­vo pri­pa­žin­ti ge­riau­siu nuo­to­li­nio mo­ky­mo pa­da­li­niu, 2006 ir 2007 me­tais DnB NORD ban­ko va­do­vy­bės no­mi­na­ci­jos vil­ka­viš­kie­čiams bu­vo įteik­tos už ko­ky­biš­ką klien­tų ap­tar­na­vi­mą. Tarp ap­do­va­no­ji­mų taip pat pui­kuo­ja­si šio ban­ko Ma­ri­jam­po­lės klien­tų ap­tar­na­vi­mo sky­riaus, ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės va­do­vų ir ki­tos pa­dė­kos.

Vil­ka­viš­kio klien­tų ap­tar­na­vi­mo po­sky­rio pri­pa­ži­ni­mas pa­čiu ge­riau­siu res­pub­li­ko­je iš tie­sų yra pui­kus čia dir­ban­čių žmo­nių dar­bo ir pa­stan­gų įver­ti­ni­mas.

Pa­si­tei­ra­vus, kaip pa­vy­ko vi­so to pa­siek­ti, po­sky­rio va­do­vas Ričardas Čės­na at­sa­kė:

– Tu­ri­me ge­rus, mo­kius, lo­ja­lius klien­tus, ku­rie pla­čiai nau­do­ja­si įvai­riais ban­ko siū­lo­mais pro­duk­tais.

Pa­sak va­do­vo, tai ir yra svar­biau­sia. Ta­čiau taip pat jis pa­brė­žė ir sky­riaus dar­buo­to­jų kom­pe­ten­ci­ją, sa­ky­da­mas, kad vi­sas čia dir­ban­čias mo­te­ris (be va­do­vo, dau­giau vy­rų ko­lek­ty­ve nė­ra) ver­ti­na kaip ge­ras spe­cia­lis­tes, ku­rios tu­ri daug ži­nių, klien­tams yra kaip fi­nan­sų gi­dai, su­ge­ban­tys įsi­gi­lin­ti į jų po­rei­kius ir pa­siū­ly­ti tin­ka­miau­sias ban­ko pa­slau­gas bei pro­duk­tus.

– Kai da­ly­va­vo­me nuo­to­li­nio mo­ky­mo už­siė­mi­muo­se, per me­tus kiek­vie­nam rei­kė­jo iš­spręs­ti maž­daug po 20 elekt­ro­ni­nių tes­tų. Ga­li­me tik pa­si­džiaug­ti, kad po­sky­rio dar­buo­to­jų ži­nios bu­vo įver­tin­tos be­veik 100 pro­c. Tai juk taip pat ro­do spe­cia­lis­tų kom­pe­ten­ci­ją, – ge­rų žo­džių sa­vo ko­lek­ty­vui ne­gai­lė­jo R. Čės­na.

Jis sa­kė, kad kiek­vie­ną ry­tą, prieš dar­bo pra­džią, jų ne­di­de­lis ko­lek­ty­vas su­si­ren­ka pa­si­tar­ti.

– Trum­pai ap­žvel­gia­me praei­tos die­nos re­zul­ta­tus, pa­si­da­li­ja­me ge­rą­ja pa­tir­ti­mi, pa­si­mo­ko­me iš ne­sėk­mių ir ruo­šia­mės nau­jai dar­bo die­nai. Rim­tes­niems pa­si­ta­ri­mams pa­pras­tai ren­ka­mės po dar­bo, kar­tą per sa­vai­tę. Ta­da jau de­ta­liau kal­ba­mės apie vi­sas ak­tua­li­jas, pro­ble­mas, ana­li­zuo­ja­me, pla­nuo­ja­me, ką ir kaip da­ry­ti, kad mū­sų sky­riaus klien­tai vi­suo­met iš ban­ko išei­tų pa­ten­kin­ti, – apie ban­ki­nin­kų kas­die­ny­bę kal­bė­jo Vil­ka­viš­kio sky­riaus va­do­vas R. Čės­na.

Taip pat daug dė­me­sio šia­me ban­ke ski­ria­ma ko­man­di­nio dar­bo su­stip­ri­ni­mui. Tam pa­si­tar­nau­ja ir va­do­vo as­me­ni­niai ug­dan­tie­ji po­kal­biai su spe­cia­lis­tais, sie­kiant iš­siaiš­kin­ti stip­rią­sias dar­buo­to­jo, kaip as­me­ny­bės, pu­ses, jas to­bu­lin­ti ir pa­nau­do­ti sie­kiant bend­rų veik­los re­zul­ta­tų.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkai vengia savarankiškai deklaruoti pasėlius
* Eiti su lazdomis blogo oro nėra
* Dėl šuns lojimo darbo turi Savivaldybė ir policija
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ką vartoti vietoj skolinio blògas?
Vietoj nenorminio žodžio blògas (angl. blog, weblog, web log ) teikiamas lietuviškas atitikmuo tinklaraštis. Tai internete paprastai viešai skelbiamas dienoraštis. Plg. kiti atitikmenys: tinklaraštininkas (ne blogeris ), rašyti tinklaraštį (ne bloginti ), vesti vaizdo tinklaraštį (ne vloginti ) etc.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas