„Santaka“ / ĮVYKIAI

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-08-06 05:55

Dalinkitės:  


ĮVYKIAI

Eglė MIČIULIENĖ

Na­mai ne­mie­li

Sa­vai­tės pra­džio­je po­li­ci­ja ga­vo pra­ne­ši­mą apie pa­bė­gu­sią iš na­mų Šukių kaimo (Šei­me­nos se­n.) gy­ven­to­ją ne­pil­na­me­tę S. G.

Pa­reiš­ki­mą po­li­ci­jai pa­ra­šė mer­gai­tės mo­ti­na D. G. Nepilnametė iš na­mų išė­jo ba­sa, vil­kė­da­ma tik plo­nus va­sa­ri­nius dra­bu­žius. Ke­tu­rio­lik­me­tė iš na­mų yra išė­ju­si ir anks­čiau, ta­čiau daž­niau­siai po die­nos ki­tos grįž­da­vo na­mo.

Pa­rei­gū­nų tei­gi­mu, aso­cia­lio­je šei­mo­je gy­ve­nan­ti ir svei­ka­tos pro­ble­mų tu­rin­ti S. G. ne kar­tą yra pa­ty­ru­si smur­tą.Kai­mo gy­ven­to­jai tei­gė ma­tę ne­pil­na­me­tę, ta­čiau iš­vy­du­si žmo­nes ji slėp­da­vo­si, bėg­da­vo to­lyn.

Penk­ta­die­nį ry­te mer­gai­tė bu­vo su­ras­ta. Po kai­mo apy­lin­kes jos ieš­ko­ję po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai, se­niū­ni­jos ir bend­ruo­me­nės at­sto­vai S. G. ra­do ne­to­li na­mų be­si­sle­pian­čią šie­no ku­pe­to­je.

Pa­rei­gū­nų tei­gi­mu, iš pra­džių ne­pil­na­me­tė bus pri­sta­ty­ta me­di­kų ap­žiū­rai, po to bus spren­džia­ma dėl to­li­mes­nio jos li­ki­mo.Upė su­grą­ži­no

Praė­ju­sio­je (rugpjūčio 5 d.) „San­ta­ko­je“ ra­šė­me apie din­gu­sį vy­rą.

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no gy­ven­to­jas 45 me­tų Ar­ū­ras Re­di­kis su pil­viš­kie­čiu drau­gu mau­dė­si per Pil­viš­kių mies­te­lį te­kan­čio­je Še­šu­pė­je ne­to­li „Ma­gi­jos“ ka­vi­nės. A. Re­di­kis ža­dė­jo nu­plauk­ti iki ki­to plia­žo. Ta­čiau į kran­tą iš­li­pęs pil­viš­kie­tis grįž­tan­čio drau­go taip ir ne­su­lau­kė. Žmo­gus krei­pė­si į po­li­ci­ją.

Tre­čia­die­nį va­ka­re, 17.30 val., Ma­ri­jam­po­lės prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo val­dy­bos na­rai Še­šu­pė­je ra­do vy­riš­kio kū­ną. Sro­vės jis bu­vo nu­neš­tas maž­daug ki­lo­met­rą nuo mau­dy­nių vie­tos ir ap­tik­tas ne­to­li Pil­viš­kių ka­pi­nai­čių.Pasp­ru­ko

Automobilį apgadinęs vairuotojas iš įvykio vietos paspruko.

Tre­čia­die­nį, tarp 11.30 ir 18.15 val., Vil­ka­viš­ky­je, Ge­di­mi­no gat­vė­je, prie Dnb NORD ban­ko esan­čio­je au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lė­je, ap­ga­din­tas au­to­mo­bi­lis „VW Golf“.

Eis­mo įvy­kio kal­ti­nin­kas su sa­vo ma­ši­na iš įvy­kio vie­tos pa­si­ša­li­no.

As­me­nis, ma­čiu­sius įvy­kį ir ga­lin­čius su­teik­ti ver­tin­gos in­for­ma­ci­jos, pareigūnai pra­šo pa­skam­bin­ti tel. 112 ar­ba 02.Ne­sau­giai len­kė

Rugp­jū­čio 5 d., po 19 val., ke­ly­je Kybartai–Vištytis eis­mo įvy­kio me­tu su­ža­lo­ti žmo­nės.

31 me­tų Mat­lau­kio kai­mo gy­ven­to­jas V. A., va­žiuo­da­mas „Nis­san Sun­ny“ ir lenk­da­mas ki­tą ma­ši­ną, iš­va­žia­vo į prieš­prie­ši­nę eis­mo juos­tą ir su­si­dū­rė su ky­bar­tie­čio Z. K. vai­ruo­ja­mu au­to­mo­bi­liu „Vol­vo 850“.

Eis­mo įvy­kio me­tu nu­ken­tė­jo „Nis­san Sun­ny“ vai­ruo­to­jas. Jis dėl at­vi­ro ko­jos lū­žio bei leng­vo laips­nio gal­vos sme­ge­nų su­krė­ti­mo pa­gul­dy­tas į Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nės Chi­rur­gi­jos ir trau­ma­to­lo­gi­jos-or­to­pe­di­jos sky­rių. Pas me­di­kus pa­te­ko ir gal­vos sme­ge­nų su­krė­ti­mą, stu­bu­ro slanks­te­lio bei šlau­ni­kau­lio lū­žius pa­ty­ręs šio au­to­mo­bi­lio ke­lei­vis 22 me­tų A. A.Buvo padirbti

Ket­vir­ta­die­nį su pluoš­tu įtar­ti­nų do­ku­men­tų su­gau­tas 25 me­tų ky­bar­tie­tis.

Po­li­ci­ja ga­vo in­for­ma­ci­jos, jog Ky­bar­tuo­se gy­ve­nan­tis G. S. va­ži­nė­ja au­to­mo­bi­liu BMW, ku­rio re­gist­ra­ci­jos liu­di­ji­mo do­ku­men­tai ar­ba au­to­mo­bi­lio kė­bu­lo nu­me­riai yra su­klas­to­ti. Tu­rė­ta ži­nių, jog pas mi­nė­tą pi­lie­tį yra ir dau­giau su­klas­to­tų au­to­mo­bi­lių bei ki­to­kių do­ku­men­tų.Pa­tik­ri­nus in­for­ma­ci­ją, G. S. na­muo­se ras­ti dvie­jų au­to­mo­bi­lių do­ku­men­tai, LR pi­lie­čio pa­sas, ki­ti do­ku­men­tai ne jo var­du.

Ty­ri­mui paim­tas ir au­to­mo­bi­lis BMW.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas