„Santaka“ / 2010-02-26 07:42

Dalinkitės:

Sportas

Imtynininkai pralaimėti nelinkę

Vasario viduryje Gardino mieste vyko XX jaunių I. S. Jolkino vardu pavadintas tarptautinis turnyras. Lietuvos komandai atstovavo Klaipėdos, Vilkaviškio ir Pagėgių imtynininkai.

Be šeimininkų ir lietuvių, turnyre dalyvavo Latvijos bei Lenkijos komandos.

Daugiausiai medalių mūsų šalies komandai iškovojo vilkaviškiečiai. Svorio kategorijoje iki 42 kg kovojo Tomas Baracevičius ir Rokas Neiberka. Tomas kelyje iki finalo tiesiog „nušlavė“ visus varžovus. Finalinėje dvikovoje su baltarusiu A. Rudionaku Tomas taip pat buvo nesulaikomas ir antrus metus iš eilės tapo čempionu. R. Neiberka paguodos kovose iškovojo trečiąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 46 kg vilkaviškietis Martynas Damidavičius turėjo galimybę kovoti dėl bronzos medalio. Pirmąją paguodos dvikovą vaikinukas laimėjo, tačiau antroje turėjo pripažinti baltarusio D. Trojano pranašumą ir pasitenkinti penktąja vieta.

Svorio kategorijoje iki 50 kg varžėsi Martyno brolis dvynys Laurynas Damidavičius. Amžiumi jaunesnis Laurynas užtikrintai laimėjo prieš du varžovus ir išėjo į finalą. Čia jam teko net trejais metais vyresnis imtynininkas lenkas. Deja, šis varžovas buvo „neįkandamas“. L. Damidavičiui teko pasitenkinti antrąja vieta.

Vieną aukso medalį Lietuvos komandai iškovojo klaipėdietis A. Chaldejevas (svorio kategorija iki 63 kg).

Raseiniuose vykusiame jaunių turnyre, skirtame Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečiui paminėti, vilkaviškiečiams taip pat sekėsi gerai. Varžybose dalyvavo aštuoni mūsų rajono sportininkai. Svorio kategorijoje iki 30 kg čempionu tapo Deividas Pečiulis, kuris keturias kovas laimėjo paguldęs varžovus ant menčių. Pirmąją vietą užėmė ir svorio kategorijoje iki 35 kg kovojęs Mantas Markevičius.

Svorio kategorijoje iki 38 kg Airidas Zinkevičius varžėsi su 3 kg daugiau sveriančiais varžovais, tačiau vilkaviškietis sugebėjo iškovoti trečiąją vietą. Lengvesni už savo varžovus buvo ir Ainoras Ivanauskas bei Antanas Vasiliauskas (svorio kategorija iki 41 kg). Antanas po atkaklių kovų iškovojo trečią vietą.

Svorio kategorijoje iki 47 kg čempionu tapo Tomas Baracevičius, o trečiąją vietą užėmė Justinas Urbanavičius. Laurynas Damidavičius antrąją vietą iškovojo svorio kategorijoje iki 50 kg.

Šiomis dienomis rajono imtynininkų atstovai dalyvauja tarptautiniame jaunių turnyre Černiachovskyje.