„Santaka“ / Sveikinimai Kalėdų proga

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda jauną, veršingą karvę (veršiuosis gegužės mėn.) ir mėsinę telyčią Vilkaviškio r. Tel. 8 608 20 494.‬
Galioja iki: 2019-04-26 09:28:44

Išsinuomotų namą arba butą Vilkaviškyje ilgesniam laikui (gali būti be remonto). Tel. 8 636 47 641.
Galioja iki: 2019-04-26 10:50:13

Parduoda FORD MONDEO CARAVAN (2005 m., 2 l, dyzelis, 85 kW, sidabro spalvos, geros būklės, praeita TA). Tel. 8 614 89 347.
Galioja iki: 2019-04-26 14:43:46

Parduoda gyvenamąjį namą su ūkiniu pastatu Ančlaukio k., Vilkaviškio r. (yra visi patogumai, prie namų yra 3 ha žemės). Tel. 8 688 20 981.
Galioja iki: 2019-05-03 09:16:08

Parduoda 3 kambarių butą Lauko g., Vilkaviškyje (V a.). Tel. 8 606 04 963.
Galioja iki: 2019-05-03 13:06:50Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-12-24 00:44

Dalinkitės:  


Sveikinimai Kalėdų proga

„Nebijokite! Štai aš skelbiu jums didį džiaugsmą, kuris bus visai tautai. Šiandien Dovydo mieste gimė Išganytojas.“

Lk2,10-11.Brangieji!

Ar tik ne šio džiaugsmo mums šiandien stinga? Ar nevertėtų atidžiau įsiklausyti į angelų skelbiamą žinią? Juk Didžiojo Gimimo naujiena vėl pasklinda po pasaulį. Jėzus tyliai įžengia į mūsų miestus, gatves, namus, iš naujo primindamas apie Tėvo Meilę mums. Jis nori pasakyti, kad įvykiai Betliejaus grotoje kiekvienam dovanoja galimybę tapti gyvybės ir Dievo meilės versme. Tikiu, kad kiekvienas šia versme pasinaudosime, kad Kūdikėlio Jėzaus priminimas palies sugrubusias mūsų širdis, įžiebs viltį jose ir pamažu pasaulis taps geresnis!

Dievo meilės ir vilties kupinų šventų Kalėdų!Prelatas Vytautas GUSTAITIS


Mielieji Vilkaviškio krašto žmonės!Baigiantis metams vis labiau jaučiame rimtį ir susikaupimą, prasmingas laukimas ruošia mus tyroms ir džiugioms šv. Kalėdų šventėms, suteikiančioms dvasios ramybę. Šios šventės tarsi pakylėja mus nuo kasdienybės prie amžinųjų vertybių – meilės artimajam, gerumo ir vilties...

Mielieji, tegul stebuklingą šv. Kalėdų naktį ištirpsta širdyse susikaupęs nerimas, o Jėzaus gimimo šviesoje nuskaidrėja kiekviena ateinančių metų diena, tegul niekada neapleidžia šventinė nuotaika, pripildžiusi širdį šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo.

Ramių Jums šv. Kalėdų, laimingų ir prasmingų Naujųjų metų!Algirdas BAGUŠINSKAS

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras

Sigitas KASPARAITIS

Administracijos direktoriusUžsk. 12602


Mieli Marijampolės apskrities žmonės!Šiemet gal labiau nei įprastai prieš didžiąsias šventes esame susikaupę ir su dar didesne viltimi laukiame artėjančio Kalėdų stebuklo. Išgyvenome kupinus įvykių ir sunkumų metus. Turėjome progą ne tik pasitikrinti savo vertybes, bet ir apmąstyti – dėl ko gyvename, ko siekiame ir kokie esame. Norėtųsi, kad kartu su senaisiais metais į užmarštį nueitų ir kai kurios juos lydėjusios negerovės. Kad ateinančiais metais mūsų gyvenime būtų kuo mažiau politinio triukšmo, priešpriešos, o daugiau – meilės, tolerancijos ir geranoriškumo. Tikiu, kad greitai mes atsitiesime sustiprėję. Gyvenimas mums tam ir skiria įvairius sunkumus, kad juos įveikdami taptume stipresni, nei buvome anksčiau.

Linkiu visus metus gyventi taip, kaip elgiamės Kūčių vakarą: kad mūsų namuose visada atsirastų vietos ir paklydusiems, ir išalkusiems ar tiesiog ieškantiems šilumos. Kiekvienas suraskime Žvaigždę, kuria galėtume sekti.

Tegul šv. Kalėdų džiaugsmas į Jūsų namus atneša daugiau darnos, kantrybės, sveikatos ir laimės Jums ir Jūsų artimiesiems.Birutė KAŽEMĖKAITĖ

Marijampolės apskrities viršininkėUžsk. 12605


Mieli Vilkaviškio krašto žmonės!Baigiasi metai, kupini nerimo ir nežinios, sunkumų ir rūpesčių, bet kartu – vilties ir tikėjimo. Tikriausiai visiems Lietuvos piliečiams šis laikotarpis tapo tikru išbandymu. Sunkmetis davė patirties, kuri mus visus suvienijo.

Norėtųsi, kad baigiantis 2009-iesiems į duris pasibelstų šviesesnis rytojus. Tegul Kalėdų rytą Jums žėri nauja aušra. Tegul ji švyti pačiomis ryškiausiomis spalvomis. Visiems Jums linkiu kitais metais naujo gyvenimo – laimingesnio, šviesesnio, turtingesnio.

Tegul Naujieji metai suteikia daugiau šviesios vilties. Stiprybės Jums, kantrybės ir tikėjimo.Algirdas BUTKEVIČIUS

Seimo narysUžsk. 12601


Visus žemdirbius, jų partnerius, įstaigas bei organizacijas sveikiname su artėjančiomis šventėmis. Tegul Jūsų namų neaplenkia gausa ir ramybė.Vilkaviškio rajono ūkininkų sąjungaUžsk. 12616


Mieli Šeimenos seniūnijos gyventojai, bendruomenių nariai, seniūnaičiai, įmonių, įstaigų darbuotojai, bičiuliai!Nuoširdžiai dėkoju visiems už kartu nuveiktus darbus. Sėkmė ateina visų mūsų supratingumo, darbštumo, tolerancijos, pagarbos, sumanumo, kantrybės ir meilės dėka.

Vėl naujas laiko slenkstis... Šviesą, viltį ir tikėjimą teatneša į Jūsų namus šv. Kalėdų rytas. Tebūnie šviesios ir laimingos visos artėjančių metų dienos.

Linksmų Kalėdų, laimingų Naujųjų metų!Gintas BAKŪNAS

Šeimenos seniūnasUžsk. 12613


Mieli Klausučių seniūnijos gyventojai!Štai jau beveik nėra 2009-ųjų metų – jie, kaip ir visi praėjusieji, skriste praskrido nusinešdami ir geresnes, ir liūdnesnes dienas. Šiam gyvenimo bėgsmui negali sutrukdyti niekas, tačiau laikas, nusinešdamas metus, tegul palieka Jums sveikatą, gerą nuotaiką ir gerus darbus, kuriuos Jūs darote.

Linkiu prasmingo susikaupimo namie prie Kūčių stalo. Telydi Jus tyliosios nakties viltis, šviesa ir gerumas, tegyvena Jūsų šeimose darna, tebūnie atviros Jūsų širdies ir namų durys visiems, pasiilgusiems šilumos.

Būkite laimingi 2010-aisiais, nes visiems mums gera bendrauti su laimingais žmonėmis.Gema SKYSTIMIENĖ

Klausučių seniūnėUžsk. 12614


Uždekime žvakes ir tyliai prisilieskim

Prie švento Kūčių stalo vakare.

Be pykčio, be skriaudos su tyluma susėskim

Ir taip kaskart, kasdien ir visados.

Tesklinda šiluma ir į kasdienę būtį

Ateidami visi – savi ir svetimi –

Uždekime širdy po šventinę žvakutę

Pasidalydami šviesa ir ugnimi.
Brangūs Pajevonio seniūnijos žmonės!Sveikiname visus su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Tegul Kalėdų jauki šiluma neapleidžia Jūsų namų židinio, tegul ateinantieji metai būna dosnūs sėkmės ir reikšmingų pasiekimų, turtingi sveikatos ir asmeninės laimės.Gediminas BISIKIRSKAS

SeniūnasUžsk. 12607


Brangūs Vilkaviškio rajono černobyliečiai,versdami dar vieną kalendoriaus lapelį, gramzdinkime į užmarštį sielvartą, vargus ir rūpesčius. Tegul Kūčių naktis įkvepia stiprybės ir dvasinės ramybės, o Kalėdų žvaigždės šviesa parodo kelius į Naujųjų metų laimę.Virgilijus MATULEVIČIUS

Vilkaviškio rajono skyriaus pirmininkasUžsk. 12610


Mieli mokytojai, vaikai ir jų tėveliai, įmonės darbuotojai!Tegul šv. Kalėdų šviesa neša Jums džiaugsmą ir ramybę, tegul Naujieji metai būna naujų, prasmingų, brandžių darbų, nuoširdaus bendradarbiavimo ir vilčių išsipildymo metai.

Tegu šventinių žvakių liepsnose sudega visi vargai ir nesėkmės, o ugnies šiluma Kūčioms teatneša santarvę ir meilę.

VšĮ „Kretingos maistas“ kolektyvo vardu –Gen. direktorius Irmantas NORKUSUžsk. 12606


Mielas Vilkaviškio pradinės mokyklos kolektyve!Tyrąjį Kalėdų stebuklą pajuntame tik tada, kai prisimename artimuosius, kai susimąstome, kiek daug liko jiems nepasakytų šiltų žodžių...

Kalėdų šviesa nutiesia kelius tarp žmonių. Puoselėkime tai, kas paprasta, nuoširdu ir išmintinga. Ramių ir šiltų šv. Kalėdų, linksmų ir laimingų Naujųjų metų!Gitana RUTKAUSKIENĖ

Mokyklos tarybos pirmininkėUžsk. 12600


Sveikinu Paežerių kapelos kolektyvą „Gulbinėlis“, jaunuosius muzikantus iš Paežerių pagrindinės mokyklos ir visus, prijaučiančius muzikai ir dainai!

Artėjančios šventės – tarsi slenkstis, ties kuriuo sustojus vėl perkainojamos vertybės ir kurį peržengus galima daug ką pradėti iš naujo. Juk nėra kelio be drąsių žmogaus užmojų, prasmingų darbų, be tarpusavio supratimo.

Su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais!Albinas SELMISTRAITISUžsk. 12599


Iš gruodžio besimainančių dienų ir tamsių naktų išnyra ryškiausia metų šventė – Kalėdos. Įkandin skuba ir Naujieji – 2010-ieji – metai.

Nuoširdžiai sveikiname partijos narius ir visus Vilkaviškio rajono gyventojus gražių švenčių proga.Darbo partijos Vilkaviškio miesto skyriusUžsk. 12608


Kad ir rauna, kad ir peša,

o vis vien gyvi dar esam...
Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga linkiu visiems geros sveikatos, ištvermės ir vienybės.Valentinas KRUNGLEVIČIUS

Lietuvos pensininkų partijos pirmininko pavaduotojas, Vilkaviškio skyriaus pirmininkasUžsk. 12611


Mieli seniūnijos gyventojai!Sveikinu Jus su gražiausiomis metų šventėmis – Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Visiems linkiu geros sveikatos, daugiau gerumo vienas kitam, nuoširdumo, tolerancijos.

Visi sunkumai išgyvenami, svarbiausia – neprarasti vilties, tikėjimo, pasitikėjimo. Telydi Jus sėkmė darbuose, laimė – gyvenime.Vytautas JUDICKAS

Pilviškių seniūnasUžsk.12639


Mielieji,Tekrinta laimė snaigėm iš dangaus

Tą mielą Kūčių naktį šventą,

Tenesibaigia džiaugsmas

Jums gyvenimo brangaus

Ir nepalūžkit, jeigu

Nuoskaudas patirt bus lemta.
Visų Vilkaviškio rajono neįgaliųjų organizacijų narius ir jų vadovus sveikinu su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Sveikatos Jums, ištvermės ir ryžto.Vita ZMITREVIČIENĖ

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungos pirmininkėUžsk. 12604


Mieli diabetikai!Artėja didžiosios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai. Su savo šeimomis, su artimaisiais susėsime prie Kūčių stalo, pasidalysime kalėdaitį, prisiminsime, kas buvo šiais metais gera ir kas bloga...

Nuoširdžiai linkime, kad Jūsų namuose ne tik per šventes, bet ir visus ateinančius metus būtų ramybė, santarvė, nepritrūktų duonos ir sveikatos.

Ramių šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.Vilkaviškio rajono diabetikų bendrijos „Insula“ tarybaUžsk. 12615


Mieli Vilkaviškio rajono žmonės,šv. Kalėdų proga nuoširdžiai Jums linkiu svajonių išsipildymo ir tarpusavio sutarimo.

Mylėkime, bendraukime, padėkime vieni kitiems!Antanas BIRGIOLAS

Vilkaviškio rajono Tarybos narysUžsk. 12612


Mieli mokiniai, tėveliai, esami ir buvę mokytojai, gimnazijos darbuotojai, bičiuliai!Sveikinu Jus su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2010-aisiais metais.

Tai – atsinaujinimo ir atgaivos metas. Tegul šv. Kalėdų šventė atneša Jums malonių dovanų, žvalų ūpą, o šaltis testiprina jėgas. Te Naujųjų naktis dovanoja šviesių gyvenimo permainų, neapsakomo džiaugsmo, laimės ir vilties, kad gyventi verta ir praėję metai neprabėgo veltui.

Tegul šv. Kalėdos ir Naujieji metai atneša šilumą, jaukumą ir ramybę į Jūsų namus.Aleksandras ŽIKEVIČIUS

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos direktoriusUžsk.12651


Lietuvos mokinių parlamentas nuoširdžiai sveikina Jus su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais!Įspėk, kas kvepia? Neįspėjai. Lelijos? Liepos? Vėjai? Ne.

Taip kvepia princai ir kirpėjai, taip kvepia vakaras sapne.

Žiūrėki: linija pro stiklą praėjo posūkiu tyliu,

Rami šviesa pro švelnią miglą čiurlena pieno upeliu.

Žiūrėki: sninga, sninga, sninga. Žiūrėki: baltas sodas minga.

Nugrimzdo žemė praeity.

Įspėk, kas eina? Neįspėjai: ateina princai ir kirpėjai,

Balti karaliai ir kepėjai, ir šlama medžiai apsnigti.

(H. Radauskas)
Mes linkime, kad visi Jūsų darbai kitais metais būtų produktyvūs ir sulauktų kuo didesnio pasisekimo. Šv. Kalėdų išvakarėse nepamirškite atsigręžti į praeitį ir apsvarstyti ją, juk Kalėdos – svajonių, stebuklų ir susitaikymo metas.Užsk. 12644


Uždekime žvakes ir tyliai prisilieskim

Prie švento Kūčių stalo vakare,

Be pykčio, be skriaudos

Su tyluma susėskim –

Ir taip kaskart, kasdien ir visada.

Tesklinda šiluma

Ir į kasdienę būtį

Ateidami visi – savi ir svetimi –

Uždekime širdy po šventinę žvakutę

Pasidalydami šviesa ir ugnimi.
Su gražiausiomis metų šventėmis sveikina ir daug stiprios sveikatos linkiLASS Vilkaviškio rajono tarybaUžsk. 12617


Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga norėtume palinkėti ramybės, šilto bendravimo, nuoširdžių šypsenų ir, be abejo, nepamirštamos ateinančių metų kelionės naujų vilčių, troškimų ir siekių link!

Nuoširdžiausius sveikinimus šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga siunčiame visiems Vilkaviškio krašto žmonėms, mūsų pirkėjams ir verslo partneriams.Įmonės „Srovė“ kolektyvasUžsk. 12638


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Alvito puošmenos traukia pravažiuojančiųjų žvilgsnius
* Paryžiaus katedros gaisras sukrėtė visą pasaulį
* Gimtinė, scena ir eilės – tai, kas suteikia gyvenimui prasmę
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą balsuotumėte Respublikos Prezidento rinkimuose?
Vytenį Povilą Andriukaitį
Arvydą Juozaitį
Valentiną Mazuronį
Gitaną Nausėdą
Mindaugą Puidoką
Naglį Puteikį
Saulių Skvernelį
Ingridą Šimonytę
Valdemarą TomaševskįKalbos patarimai

Ar vartotinas pavadinimas „kajeno pipirai“?
Tai ne pipirai, o paprikos. Vartotinas pavadinimas yra Kajeno paprikos. Ši prieskoninė daržovė pavadinimą gavo pagal Kajeno vietovę ( Cayenne ), esančią Prancūzijos Gvianoje.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas