„Santaka“ / Verslininkas noriai dalijosi savo sėkmės formule

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-11-27 08:02

Dalinkitės:  


Vers­li­nin­kas Kęs­tu­tis Lu­ko­še­vi­čius (vi­du­ry­je) su­si­ti­ko su gim­na­zi­jos bend­ruo­me­ne.

Verslininkas noriai dalijosi savo sėkmės formule

Ky­bar­tų Kris­ti­jo­no Do­ne­lai­čio gim­na­zi­jo­je vy­ko dar vie­nas su­si­ti­ki­mas, skir­tas vers­lu­mo sa­vai­tei. Šį­kart mo­ki­niai bend­ra­vo su pro­jek­to „Drą­sin­ki­me atei­tį“ Gar­bės ga­le­ri­jos na­riu Kęs­tu­čiu Lu­ko­še­vi­čiu­mi.

Šis žmo­gus – gar­siau­sias Gar­bės ga­le­ri­jos na­rys. Su­si­ti­ki­mo me­tu sėkmės pa­slap­tis noriai da­li­jęs sve­čias pra­si­ta­rė, kad jei bū­tų ga­lė­jęs da­ly­vau­ti to­kia­me su­si­ti­ki­me sa­vo mo­ky­mo­si lai­kais, vers­lą bū­tų įstei­gęs daug anks­čiau ir sėk­min­giau. Nu­sa­ky­ti vi­sas K. Lu­ko­še­vi­čiaus pa­rei­gas yra ga­nė­ti­nai sun­ku, nes šis žmo­gus vie­no­je vie­to­je sė­dė­ti ir dirb­ti tie­siog ne­ga­li. Šiuo me­tu pa­ts sa­ve pri­sta­to kaip UAB „Am­ber In­vest­ment Group“ di­rek­to­rius, UAB „Am­ber In­vest­ment Fund“ kon­sul­tan­tas, UAB „Am­ber Ca­pi­tal Ope­ra­tions“ ad­mi­nist­ra­to­rius bei UAB „Balt­Led“ sa­vi­nin­kas-kon­sul­tan­tas. Bū­tų ga­li­ma ma­ny­ti, jog toks užim­tas žmo­gus vi­siš­kai ne­tu­ri lais­vo lai­ko po­mė­giams, ho­biui ar šei­mai, ta­čiau yra at­virkš­čiai. Sve­čias įvar­di­jo di­džiau­sius sa­vo po­mė­gius – sva­jo­ti ir kur­ti, ke­liau­ti su šei­ma bei va­ži­nė­tis mo­to­cik­lais su drau­gais, žais­ti lau­ko te­ni­są ir gro­ti tri­mi­tu.

Kaip tei­gė pa­ts K. Lu­ko­še­vi­čius bei jo mo­ky­to­jai, jis bu­vo ak­ty­vus mo­ki­nys ir jau nuo vai­kys­tės ži­no­jo, ko no­ri. De­šim­to­je kla­sė­je vai­ki­nas pra­dė­jo ak­ty­viai da­ly­vau­ti is­to­ri­jos, che­mi­jos, fi­zi­kos bei ma­te­ma­ti­kos olim­pia­do­se. Be to, pa­pil­do­mai mo­kė­si ang­lų kal­bos, žai­dė fut­bo­lą, krep­ši­nį, lan­kė leng­vą­ją at­le­ti­ką, orien­ta­ci­nio spor­to tre­ni­ruo­tes bei gro­jo Ky­bar­tų or­kest­re.

Pa­bai­gęs mo­kyk­lą K. Lu­ko­še­vi­čius įsto­jo į VU uni­ver­si­te­tą, ku­rį bai­gęs to­liau sie­kė sa­vo sva­jo­nės – bū­ti vers­li­nin­ku, kur­ti nau­jus pro­duk­tus. Ne­pa­si­duo­ti pir­moms ne­sėk­mėms jam pa­dė­jo as­me­ni­nės sa­vy­bės, to­kios kaip ge­bė­ji­mas mo­ky­tis iš kri­ti­kos, lanks­tu­mas, no­ras to­bu­lė­ti, drą­sa, at­kak­lu­mas, ge­bė­ji­mas iš­nau­do­ti ga­li­my­bes. Paš­ne­ko­vas links­mai pa­sa­ko­jo apie ne­sėk­mes, ta­čiau tei­gė, jog no­rint pa­siek­ti tiks­lo rei­kia la­bai tvir­tai no­rė­ti, dau­giau da­ry­ti ir ne­nus­to­ti sva­jo­ti. To­kių sie­kių ku­pi­nas K. Lu­ko­še­vi­čius įkū­rė ke­le­tą kom­pa­ni­jų, ku­rių pre­kė­mis pre­kiau­ja­ma dau­giau nei dvi­de­šim­ty­je ša­lių, ir pel­nė pri­pa­ži­ni­mą. Ta­čiau ir ta­pęs gar­siu vers­li­nin­ku vy­riš­kis pri­si­pa­žįs­ta di­džiuo­ją­sis, jog yra ki­lęs iš Ky­bar­tų ir mo­ka dirb­ti ne vie­ną ūkio dar­bą. Vers­li­nin­ko pla­nuo­se dar daug idė­jų ir su­ma­ny­mų, ku­riuos jis ti­ki­si grei­tu lai­ku įgy­ven­din­ti.

Atsk­lei­dęs, jog sa­vo gy­ve­ni­me di­džiau­siu pa­sie­ki­mu lai­ko su­ge­bė­ji­mą sva­jo­nes ir fan­ta­zi­jas pa­vers­ti rea­ly­be, iš­da­vė sa­vą­ją sėk­mės for­mu­lę: „Į vis­ką rei­kia žiū­rė­ti la­bai pa­pras­tai, ži­no­ti, ko no­ri gy­ve­ni­me, ir ne kal­bė­ti apie tai, o veik­ti“, – pa­brė­žė K. Lu­ko­še­vi­čius.

Šis vers­li­nin­kas kas­met ski­ria pre­mi­jas gim­na­zis­tams už aukš­čiau­sius pa­sie­ki­mus. Sve­čias lin­kė­jo mo­ki­niams siek­ti iš­skir­ti­nu­mo, iš­nau­do­ti vi­sas ga­li­my­bes ir no­rė­ti. Mo­ki­niai li­ko su­ža­vė­ti šio žmo­gaus iš­kal­ba ir op­ti­miz­mu, nau­din­gais pa­ta­ri­mais, ku­rie tik­rai pra­vers kar­je­ro­je bei gy­ve­ni­me.Gre­ta ALI­ŠAUS­KAI­TĖ


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas