„Santaka“ / „Fresko“ merginos sužavėjo šokiu... „Akropolyje“

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-11-19 00:12

Dalinkitės:  


Šokių grupė „Fresko“ pateko tarp penkių geriausiai pasirodžiusių respublikos komandų.

„Fresko“ merginos sužavėjo šokiu... „Akropolyje“

Vil­ka­viš­kio šiuo­lai­ki­nių šo­kių ko­lek­ty­vas „Fres­ko“ tu­rė­jo puikią ga­li­my­bę da­ly­vau­ti jau ant­rus me­tus vyks­tan­čia­me „Street­dan­ce“ šo­kių kon­kur­se – pro­jek­te „Mar­ko dan­ces­how pro­ject“.

Šie­met šiam pro­jek­tui bu­vo pa­si­rink­ta ga­na neįp­ras­ta vie­ta – Kau­no pre­ky­bos cent­ras „Ak­ro­po­lis“. Nau­jau­sia mu­zi­kos apa­ra­tū­ra, pui­kūs švie­sos efek­tai, di­de­lė sce­na – vis­kas ža­dė­jo bū­siant pui­kų re­gi­nį akims, gar­są au­sims ir ga­li­my­bę sma­giai pa­ju­dė­ti kar­tu su pa­si­ro­dan­čiai­siais sce­no­je. To ir sie­kė šio ren­gi­nio su­ma­ny­to­jai.

Nuo pat vi­dur­die­nio vi­si, no­rin­tys ir ga­lin­tys šok­ti, tu­rė­jo pro­gą da­ly­vau­ti bei pa­si­sem­ti ži­nių cho­reog­ra­fo Kęs­tu­čio Ba­ra­naus­ko or­ga­ni­zuo­ja­muo­se šo­kių se­mi­na­ruo­se, ku­rie vy­ko net 5 va­lan­das. Šia pui­kia ga­li­my­be pa­si­nau­do­jo ir „Fres­ko“ va­do­vė Eg­lė Ka­mins­kie­nė kar­tu su sa­vo auk­lė­ti­nė­mis. Se­mi­na­rus ve­dė sve­čiai iš už­sie­nio – šo­kio pro­fe­sio­na­lai iš Len­ki­jos, Vo­kie­ti­jos, Olan­di­jos ir net iš to­li­mo­sios Ku­bos.

Se­mi­na­ro da­ly­viai tik­rai ne­li­ko nu­vil­ti meist­rų pa­mo­ko­mis. „Fres­ko“ šo­kė­jos džiau­gia­si ne­pra­lei­du­sios pro­gos su­si­pa­žin­ti su dar ne­ži­no­mais šo­kių sti­liais, įgy­ti ver­tin­gos pa­tir­ties ir iš­mok­ti nau­jų šo­kių ju­de­sių. Vi­si, ku­rie da­ly­va­vo se­mi­na­ruo­se, ga­vo tai pa­tvir­ti­nan­čius pa­žy­mė­ji­mus.

Po se­mi­na­rų mer­gi­nos ne­tu­rė­jo ka­da il­sė­tis, nes va­ka­re lau­kė svar­bus kon­kur­sas. Ja­me run­gė­si stip­riau­sios šo­kių ko­man­dos iš vi­sos Lie­tu­vos. Bu­vo ne­ra­mu lauk­ti sa­vo pa­si­ro­dy­mo: juk to­kio po­bū­džio kon­kur­se mū­sų mer­gi­nos da­ly­va­vo pir­mą kar­tą. At­sa­ko­my­bės pri­dė­jo ir tai, kad kon­kur­sui tei­sė­ja­vo tie pa­tys sve­čiai iš už­sie­nio, ku­rie ve­dė se­mi­na­rus. Šok­ti te­ko tie­siai prieš juos (sce­nos aukš­tis sie­kė vos 10 cm), o žiū­ro­vai ga­lė­jo ste­bė­ti šo­kė­jus, iš­si­ri­kia­vę ap­link vi­są sce­ną ir iš vi­sų tri­jų pre­ky­bos cent­ro aukš­tų.

Kon­kur­sas vy­ko tri­mis eta­pais. Iš pra­džių pa­si­ro­dė vi­sos kon­kur­se da­ly­vau­jan­čios ko­man­dos. Ta­da tei­sė­jų bei žiū­ro­vų spren­di­mu į to­les­nį eta­pą pa­te­ko pen­kios ge­riau­siai pa­si­ro­džiu­sios ko­man­dos, tarp ku­rių bu­vo iš­rink­ta ir „Fres­ko“ gru­pė. Šo­kė­jos la­bai džiau­gia­si to­kiu pri­pa­ži­ni­mu, nes ko­va bu­vo tik­rai sun­ki, o var­žo­vai – stip­rūs.

Į ant­rą­jį kon­kur­so eta­pą pa­te­ku­sios ko­man­dos run­gė­si dėl pir­mos vie­tos ir pa­grin­di­nio pri­zo – ro­ži­nio „Mar­ko dan­ces­how pro­ject“ au­to­mo­bi­lio.

Šį­kart šiuo au­to­mo­bi­liu ga­lė­jo džiaug­tis K. Ba­ra­naus­ko va­do­vau­ja­ma „F. U. One“ ko­man­da, ku­ri ir nu­ga­lė­jo kon­kur­se.

Kar­tu su „Fres­ko“ šo­kė­jo­mis į kon­kur­są vy­ko pui­ki pa­lai­ky­mo ko­man­da, kuri plo­jo ir pa­lai­kė vil­ka­viš­kie­čių gru­pę vi­so ren­gi­nio me­tu.

Ge­ro­kai po vi­dur­nak­čio, pa­si­bai­gus kon­kur­sui, jo da­ly­viai ir žiū­ro­vai dar ga­lė­jo iki pa­ry­čių links­min­tis sma­gia­me va­ka­rė­ly­je, ku­ria­me gro­jo gar­sūs Lie­tu­vos DJ (dis­ko­te­kų ve­dė­jai). O vi­si no­rin­tys turėjo galimybę pa­ro­dy­ti sa­vo šo­kių su­ge­bė­ji­mus sce­no­je ar­ba šok­ti bet ku­ria­me „Ak­ro­po­lio“ aukš­te.

Po vi­sų šė­lio­nių „Fres­ko“ šo­kė­jos, nors ir pa­var­gu­sios, ta­čiau lai­min­gos ir ku­pi­nos įspū­džių, grį­žo na­mo.

Vilkaviškietės ir ki­tais me­tais ti­ki­si ne­pra­leis­ti pro­gos da­ly­vau­ti šia­me įspū­din­ga­me ren­gi­ny­je.Ie­va RIN­KE­VI­ČIŪ­TĖ


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas