„Santaka“ / „Fresko“ merginos sužavėjo šokiu... „Akropolyje“

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-11-19 00:12

Dalinkitės:  


Šokių grupė „Fresko“ pateko tarp penkių geriausiai pasirodžiusių respublikos komandų.

„Fresko“ merginos sužavėjo šokiu... „Akropolyje“

Vil­ka­viš­kio šiuo­lai­ki­nių šo­kių ko­lek­ty­vas „Fres­ko“ tu­rė­jo puikią ga­li­my­bę da­ly­vau­ti jau ant­rus me­tus vyks­tan­čia­me „Street­dan­ce“ šo­kių kon­kur­se – pro­jek­te „Mar­ko dan­ces­how pro­ject“.

Šie­met šiam pro­jek­tui bu­vo pa­si­rink­ta ga­na neįp­ras­ta vie­ta – Kau­no pre­ky­bos cent­ras „Ak­ro­po­lis“. Nau­jau­sia mu­zi­kos apa­ra­tū­ra, pui­kūs švie­sos efek­tai, di­de­lė sce­na – vis­kas ža­dė­jo bū­siant pui­kų re­gi­nį akims, gar­są au­sims ir ga­li­my­bę sma­giai pa­ju­dė­ti kar­tu su pa­si­ro­dan­čiai­siais sce­no­je. To ir sie­kė šio ren­gi­nio su­ma­ny­to­jai.

Nuo pat vi­dur­die­nio vi­si, no­rin­tys ir ga­lin­tys šok­ti, tu­rė­jo pro­gą da­ly­vau­ti bei pa­si­sem­ti ži­nių cho­reog­ra­fo Kęs­tu­čio Ba­ra­naus­ko or­ga­ni­zuo­ja­muo­se šo­kių se­mi­na­ruo­se, ku­rie vy­ko net 5 va­lan­das. Šia pui­kia ga­li­my­be pa­si­nau­do­jo ir „Fres­ko“ va­do­vė Eg­lė Ka­mins­kie­nė kar­tu su sa­vo auk­lė­ti­nė­mis. Se­mi­na­rus ve­dė sve­čiai iš už­sie­nio – šo­kio pro­fe­sio­na­lai iš Len­ki­jos, Vo­kie­ti­jos, Olan­di­jos ir net iš to­li­mo­sios Ku­bos.

Se­mi­na­ro da­ly­viai tik­rai ne­li­ko nu­vil­ti meist­rų pa­mo­ko­mis. „Fres­ko“ šo­kė­jos džiau­gia­si ne­pra­lei­du­sios pro­gos su­si­pa­žin­ti su dar ne­ži­no­mais šo­kių sti­liais, įgy­ti ver­tin­gos pa­tir­ties ir iš­mok­ti nau­jų šo­kių ju­de­sių. Vi­si, ku­rie da­ly­va­vo se­mi­na­ruo­se, ga­vo tai pa­tvir­ti­nan­čius pa­žy­mė­ji­mus.

Po se­mi­na­rų mer­gi­nos ne­tu­rė­jo ka­da il­sė­tis, nes va­ka­re lau­kė svar­bus kon­kur­sas. Ja­me run­gė­si stip­riau­sios šo­kių ko­man­dos iš vi­sos Lie­tu­vos. Bu­vo ne­ra­mu lauk­ti sa­vo pa­si­ro­dy­mo: juk to­kio po­bū­džio kon­kur­se mū­sų mer­gi­nos da­ly­va­vo pir­mą kar­tą. At­sa­ko­my­bės pri­dė­jo ir tai, kad kon­kur­sui tei­sė­ja­vo tie pa­tys sve­čiai iš už­sie­nio, ku­rie ve­dė se­mi­na­rus. Šok­ti te­ko tie­siai prieš juos (sce­nos aukš­tis sie­kė vos 10 cm), o žiū­ro­vai ga­lė­jo ste­bė­ti šo­kė­jus, iš­si­ri­kia­vę ap­link vi­są sce­ną ir iš vi­sų tri­jų pre­ky­bos cent­ro aukš­tų.

Kon­kur­sas vy­ko tri­mis eta­pais. Iš pra­džių pa­si­ro­dė vi­sos kon­kur­se da­ly­vau­jan­čios ko­man­dos. Ta­da tei­sė­jų bei žiū­ro­vų spren­di­mu į to­les­nį eta­pą pa­te­ko pen­kios ge­riau­siai pa­si­ro­džiu­sios ko­man­dos, tarp ku­rių bu­vo iš­rink­ta ir „Fres­ko“ gru­pė. Šo­kė­jos la­bai džiau­gia­si to­kiu pri­pa­ži­ni­mu, nes ko­va bu­vo tik­rai sun­ki, o var­žo­vai – stip­rūs.

Į ant­rą­jį kon­kur­so eta­pą pa­te­ku­sios ko­man­dos run­gė­si dėl pir­mos vie­tos ir pa­grin­di­nio pri­zo – ro­ži­nio „Mar­ko dan­ces­how pro­ject“ au­to­mo­bi­lio.

Šį­kart šiuo au­to­mo­bi­liu ga­lė­jo džiaug­tis K. Ba­ra­naus­ko va­do­vau­ja­ma „F. U. One“ ko­man­da, ku­ri ir nu­ga­lė­jo kon­kur­se.

Kar­tu su „Fres­ko“ šo­kė­jo­mis į kon­kur­są vy­ko pui­ki pa­lai­ky­mo ko­man­da, kuri plo­jo ir pa­lai­kė vil­ka­viš­kie­čių gru­pę vi­so ren­gi­nio me­tu.

Ge­ro­kai po vi­dur­nak­čio, pa­si­bai­gus kon­kur­sui, jo da­ly­viai ir žiū­ro­vai dar ga­lė­jo iki pa­ry­čių links­min­tis sma­gia­me va­ka­rė­ly­je, ku­ria­me gro­jo gar­sūs Lie­tu­vos DJ (dis­ko­te­kų ve­dė­jai). O vi­si no­rin­tys turėjo galimybę pa­ro­dy­ti sa­vo šo­kių su­ge­bė­ji­mus sce­no­je ar­ba šok­ti bet ku­ria­me „Ak­ro­po­lio“ aukš­te.

Po vi­sų šė­lio­nių „Fres­ko“ šo­kė­jos, nors ir pa­var­gu­sios, ta­čiau lai­min­gos ir ku­pi­nos įspū­džių, grį­žo na­mo.

Vilkaviškietės ir ki­tais me­tais ti­ki­si ne­pra­leis­ti pro­gos da­ly­vau­ti šia­me įspū­din­ga­me ren­gi­ny­je.Ie­va RIN­KE­VI­ČIŪ­TĖ


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas