„Santaka“ / Prašoma grąžinti išmokas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-11-17 00:07

Dalinkitės:  


Prašoma grąžinti išmokas

Šio­mis die­no­mis kai ku­rios jau­nos ma­mos pra­dė­jo gau­ti re­gist­ruo­tus laiš­kus iš ra­jo­no So­cia­li­nės pa­ra­mos ir svei­ka­tos prie­žiū­ros sky­riaus. Juos at­plė­šu­sios ran­da ne vi­sai ma­lo­nius pra­ne­ši­mus: pra­šo­ma į nu­ro­dy­tą ban­ko są­skai­tą grą­žin­ti ne­tei­sė­tai gau­tas iš­mo­kas. Ko­dėl da­bar pri­rei­kė to­kio pra­šy­mo?

Si­tua­ci­ją paaiš­ki­no So­cia­li­nės pa­ra­mos ir svei­ka­tos prie­žiū­ros sky­riaus vyr. spe­cia­lis­tė Re­gi­na LE­GO­TAI­TĖ:

– Nuo 2009 m. ko­vo 1 d. iš da­lies pa­si­kei­tė iš­mo­kų mo­kė­ji­mo tvar­ka vy­res­niems nei 3 me­tų vai­kams, au­gan­tiems šei­mo­se, ku­rio­se yra vie­nas ar­ba du ne­pil­na­me­čiai vai­kai.

Ši iš­mo­ka ski­ria­ma tik toms šei­moms, ku­rių pa­ja­mos „į rankas“ kiek­vie­nam šei­mos na­riui per mė­ne­sį ne­vir­ši­ja tri­jų Vy­riau­sy­bės re­mia­mų pa­ja­mų (VRP) dy­džio (tai yra 1050 Lt). Re­mian­tis šia nuo­sta­ta, So­cia­li­nės ap­sau­gos ir dar­bo mi­nist­ro 2009-02-25 įsa­ky­mu Nr. A1-69 bu­vo pa­tvir­tin­ta pra­šy­mo iš­mo­kai gau­ti for­ma. Ją pri­va­lė­jo už­pil­dy­ti kiek­vie­na šei­ma, be­si­krei­pian­ti dėl vai­ko iš­mo­kos.

Pra­šy­me yra aiš­kiai nu­ro­dy­tas ir pa­brėž­tas be­si­krei­pian­čio as­mens įsi­pa­rei­go­ji­mas, kad pa­teik­ta in­for­ma­ci­ja apie pa­ja­mas yra tei­sin­ga, bei duo­tas as­mens su­ti­ki­mas, jog in­for­ma­ci­ja apie šei­mos pa­ja­mas bū­tų su­ren­ka­ma iš ki­tų ins­ti­tu­ci­jų.

So­cia­li­nės pa­ra­mos ir svei­ka­tos prie­žiū­ros sky­riaus dar­buo­to­joms pa­gal tei­sės ak­tus šiuo at­ve­ju šei­mos pa­ja­mų tes­tuo­ti ne­rei­kė­jo.

So­cia­li­nės ap­sau­gos ir dar­bo mi­nis­te­ri­ja, siek­da­ma iš­siaiš­kin­ti, ar vi­sos vai­ko iš­mo­kos yra mo­ka­mos tei­sin­gai, at­li­ko pa­tik­ri­ni­mą.

Pa­gal So­cia­li­nės pa­ra­mos šei­mai in­for­ma­ci­nės sis­te­mos (SPIS) duo­me­nų ba­zė­se esan­čią in­for­ma­ci­ją bu­vo pa­tik­rin­ti as­me­nų, pa­tei­ku­sių pra­šy­mus skir­ti iš­mo­ką vai­kui, ir jų šei­mos na­rių 2008 me­tais gau­tų pa­ja­mų duo­me­nys.

Tik­ri­ni­mo me­tu bu­vo at­rink­tos iš­mo­kų vai­kams ga­vė­jų šei­mos, ku­rių vie­nam šei­mos na­riui ten­kan­čios mė­ne­sio pa­ja­mos vir­ši­jo 1050 li­tų.

Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne to­kių šei­mų su­skai­čiuo­ta 181. Vi­soms šioms šei­moms re­gist­ruo­tu laiš­ku pa­štu iš­siųs­ti pra­ne­ši­mai.

Jei­gu šiuos pra­ne­ši­mus ga­vu­sios šei­mos ne­su­tin­ka su pa­tik­ri­ni­mo duo­me­ni­mis, jos pra­šo­mos kreip­tis į Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės So­cia­li­nės pa­ra­mos ir svei­ka­tos prie­žiū­ros sky­rių, 119 ka­bi­ne­tą. Jei­gu su­tin­ka, nu­ro­dy­tą ne­tei­sė­tai iš­mo­kė­tą su­mą pri­va­lo grą­žin­ti į laiš­ke nu­ro­dy­tą ban­ko są­skai­tą.

Mi­nė­ta iš­mo­kų vai­kams sky­ri­mo ir mo­kė­ji­mo nuo­sta­ta (vi­du­ti­nės mė­ne­sio pa­ja­mos vie­nam šei­mos na­riui ne­vir­ši­ja 1050 li­tų) tai­ko­ma nuo 2009 m. ko­vo 1 d. ir ga­lio­ja iki 2010 m. gruo­džio 31 die­nos.1


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas