„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-11-13 09:01

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nams ki­tą sa­vai­tę pa­vyks at­nau­jin­ti kaž­ka­da nu­trū­ku­sius drau­giš­kus san­ty­kius. Vers­lo sri­ty­je lai­ko­tar­pis ne­bus pro­duk­ty­vus. Šio­mis die­no­mis dau­giau­sia dė­me­sio skir­ki­te as­me­ni­niams san­ty­kiams.Jau­čiai ki­tą sa­vai­tę ga­li su­si­dur­ti su praei­ties klai­dų pa­da­ri­niais. Lai­ko­tar­pis tin­ka joms iš­tai­sy­ti. Dau­ge­liui šio ženk­lo at­sto­vų sa­vai­tė ža­da ro­man­tiš­ką su­si­ti­ki­mą ir pro­gą su­re­gu­liuo­ti san­ty­kius su prie­šin­ga ly­ti­mi.Dvy­nių lau­kia pa­lan­ki sa­vai­tė. Fi­nan­si­nė veik­la bus ga­na sėk­min­ga. Pir­mo­je sa­vai­tės pu­sė­je gau­si­te pi­ni­gų ir tik­riau­siai ra­si­te pa­ti­ki­mų vers­lo par­tne­rių. Tik rei­kė­tų dau­giau dė­me­sio skir­ti do­ku­men­tų įfor­mi­ni­mui.Vė­žiui re­ko­men­duo­ja­ma su­si­mąs­ty­ti, kaip lei­džia­mi pi­ni­gai, ir iš­mok­ti juos skai­čiuo­ti. Rei­kė­tų elg­tis tau­piai, nes nau­jos ryš­kios žvaigž­dės jū­sų fi­nan­si­nė­je pa­dan­gė­je ar­ti­miau­sio­mis die­no­mis ne­nuš­vis.Liū­tai ga­li ti­kė­tis pa­lan­kių kar­je­ros po­ky­čių, nes atei­nan­ti sa­vai­tė ža­da daug pro­fe­si­nių lai­mė­ji­mų. Vi­suo­se dar­buo­se ti­kė­ki­tės vy­res­ny­bės pa­gal­bos – ji jus la­bai ver­ti­na ir rei­ka­lai bus spren­džia­mi jū­sų nau­dai.Mer­ge­lės atei­nan­čio­mis die­no­mis tu­rės spręs­ti su­si­kau­pu­sias pro­ble­mas. Te­gul tai jū­sų ne­sle­gia, prie­šin­gai – jūs pa­ju­si­te jė­gų ant­plū­dį. Skir­ki­te jas ku­ria­ma­jam dar­bui ar­ba kad ir na­mų tvar­ky­mui.Svars­tyk­lės ki­tą sa­vai­tę ga­lės sem­tis moks­lo ži­nių, nu­ma­ty­ti atei­ties pla­nus ir pra­dė­ti juos rea­li­zuo­ti. Čia jūs ga­li­te ti­kė­tis ar­ti­mų žmo­nių pa­ra­mos. Poil­sio die­no­mis bus pra­var­tu pa­bend­rau­ti su se­nais bi­čiu­liais.Skor­pio­nams ki­tą sa­vai­tę ga­li ge­ro­kai nu­si­bos­ti kas­die­niai rū­pes­čiai tiek dar­be, tiek na­muo­se. Ta­čiau ne­tru­kus vi­sos šios pro­ble­mos at­ro­dys ne­reikš­min­gos. Bū­ki­te pa­kan­tes­ni ki­tiems ir tai pa­leng­vins gy­ve­ni­mą.Šau­liai ki­tą sa­vai­tę tu­ri nu­si­teik­ti ak­ty­viai bend­rau­ti su ko­le­go­mis ir vy­res­ny­be. Šis lai­ko­tar­pis taip pat pa­lan­kus nau­din­giems vers­lo kon­tak­tams už­megz­ti. Ne ma­žiau reikš­min­gi bus ir su­si­ti­ki­mai su bi­čiu­liais.Ožia­ra­giai ki­tą sa­vai­tę sėk­min­gai iš­spręs dau­ge­lį svar­bių klau­si­mų. Bet da­bar ten­ka kliau­tis tik sa­vo jė­go­mis, ki­tų žmo­nių pa­gal­bos ne­si­ti­kė­ki­te. Jū­sų ak­ty­vu­mas pri­si­dės prie tei­gia­mų gy­ve­ni­mo po­ky­čių.Van­de­nis ki­tą sa­vai­tę tu­rės pa­de­monst­ruo­ti ryž­tą ir ne­stan­dar­ti­nį po­žiū­rį į dar­bą. Vei­ki­te drą­siai ir grei­tai, tuo­met jums at­si­vers nau­jos per­spek­ty­vos. Tik ne­pa­mirš­ki­te, kad grei­tai anaip­tol ne­reiš­kia sku­bo­tai.Žu­vys tu­rės priim­ti svar­bius spren­di­mus, nu­lem­sian­čius atei­tį. Ge­riau­sias pa­ta­rė­jas šiais klau­si­mais bus jū­sų nuo­jau­ta. Pir­miau­sia pa­si­kliau­ki­te ja, o jau po to at­si­žvel­ki­te į ki­tų nuo­mo­nę.ITAR-TASS-EL­TA


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas