„Santaka“ / Tarybos nariai rūpinasi ligoninės išsaugojimu

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-11-13 08:25

Dalinkitės:  


Tarybos nariai rūpinasi ligoninės išsaugojimu

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­ba spa­lio 30 die­nos po­sė­dy­je dėl li­go­ni­nių tink­lo per­tvar­kos vie­nin­gai nu­ta­rė kreip­tis į Lie­tu­vos Res­pub­li­kos Sei­mo Svei­ka­tos rei­ka­lų ko­mi­te­tą ir į Svei­ka­tos ap­sau­gos mi­nis­te­ri­ją.

Ar­gu­men­tuo­ta­me Ta­ry­bos na­rių krei­pi­me­si iš­dės­ty­ta aiš­ki ir konk­re­ti po­zi­ci­ja dėl Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nės iš­li­ki­mo.

Krei­pi­me­si ra­šo­ma, kad Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bai su­si­pa­ži­nus su ša­lies li­go­ni­nių per­tvar­kos pro­jek­tu iš­ki­lo daug neaiš­ku­mų ir abe­jo­nių: neaiš­kūs li­go­ni­nės tink­lo per­tvar­kos kri­te­ri­jai, ne­vie­no­dai in­terp­re­tuo­ja­ma su­skirs­tant li­go­ni­nes pa­gal pla­nuo­ja­mą sta­tu­są, jau­čia­mas su­bjek­ty­viz­mas.

Ra­jo­no Ta­ry­bos na­riai įsi­ti­ki­nę, kad Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nė­je už­da­rius ke­le­tą sky­rių bus pa­žeis­ti ra­jo­no gy­ven­to­jų, ša­lies pi­lie­čių, o kar­tu ir gau­siai per ra­jo­ną tran­zi­tu vyks­tan­čių ar at­vy­ku­sių už­sie­nie­čių in­te­re­sai.

Vals­ty­bės sie­nos il­gis mū­sų ra­jo­ne – apie 100 km. Srau­tus iš Eu­ro­pos ša­lių pa­sta­ruo­ju me­tu pa­di­di­no ati­da­ry­ti nau­ji ke­liai į Len­ki­ją. Per ra­jo­ną drie­kia­si dvi tarp­tau­ti­nės au­to­mo­bi­lių ir ge­le­žin­ke­lių ma­gist­ra­lės, ge­le­žin­ke­liu į Ka­li­ning­ra­do sri­tį ve­ža­ma daug pa­vo­jin­gų kro­vi­nių, to­dėl ra­jo­no mies­tai bei di­džio­ji da­lis ra­jo­no pa­ten­ka į di­des­nės gy­ven­to­jų sau­gos ri­zi­kos zo­ną.

Vil­ka­viš­kio mies­tas nuo Kau­no nu­to­lęs be­veik 80 km, Viš­ty­tis – ne­tgi per 130 km. Be­je, šis mies­te­lis gau­siai lan­ko­mas tu­ris­tų, va­sa­rą – poil­siau­to­jų. To­dėl su­ma­ži­nus ra­jo­no li­go­ni­nė­je pa­slau­gų mas­tą bū­tų pra­ras­ta ga­li­my­bė ekst­re­ma­lių si­tua­ci­jų at­ve­jais su­teik­ti sku­bią kva­li­fi­kuo­tą me­di­kų pa­gal­bą.

Krei­pi­me­si Ta­ry­bos na­riai pa­žy­mė­jo, kad Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nė­je vie­no­je iš pir­mų­jų res­pub­li­ko­je bu­vo at­lik­ta rest­ruk­tū­ri­za­ci­ja, pa­nai­kin­ta tu­ber­ku­lio­zės li­go­ni­nė-dis­pan­se­ris, o Ky­bar­tų, Viš­ty­čio li­go­ni­nės per­kel­tos į vie­šą­ją įstai­gą Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nę. Jo­je vie­no­je iš pir­mų­jų pra­dė­tos la­pa­ros­ko­pi­nės ope­ra­ci­jos, at­lie­ka­ma kom­piu­te­ri­nė to­mog­ra­fi­ja, vi­sa rent­ge­no tar­ny­ba skait­me­ni­zuo­ta. Li­go­ni­nė­je yra slau­gos pa­dė­jė­jai (taip pat pir­mie­ji ša­ly­je).

Ra­jo­no Ta­ry­ba pa­lai­ko gy­ven­to­jų, su­rin­ku­sių dau­giau kaip 15 tūkst. pa­ra­šų, ini­cia­ty­vą ir sie­kia, kad vyks­tant li­go­ni­nių per­tvar­kai Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nė­je ne­bū­tų už­da­ro­mi sky­riai.

Ra­jo­no va­do­vai iš­sa­kė tvir­tą įsi­ti­ki­ni­mą, jog mū­sų ra­jo­no li­go­ni­nė pa­gal tei­kia­mas me­di­ci­nos pa­slau­gas ir anks­čiau įvar­dy­tas ap­lin­ky­bes yra tik­rai ver­ta lik­ti re­gio­ni­ne li­go­ni­ne.Dai­va JUŠ­KE­VI­ČIE­NĖ

Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos

Bend­ro­jo sky­riaus vy­res­nio­ji spe­cia­lis­tė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas