„Santaka“ / Stop! Siena...

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-09-09 22:23

Dalinkitės:  


Įvairiose automobilio BMW 520 salono vietose – sėdynėse, durelėse, grindyse, lubose – Prienų gyventojas iš Rusijos per Kybartų kontrolės punktą gabeno beveik 5 tūkst. pakelių cigarečių.

Stop! Siena...

Eglė KVIESULAITIENĖ

Pluk­dė per eže­rą

Pir­ma­die­nį Viš­ty­čio eže­ro pa­kran­tė­je pa­sie­nie­čiai ap­ti­ko ką tik iš Ru­si­jos at­pluk­dy­tą ci­ga­re­čių kro­vi­nį.

Nak­tį Viš­ty­čio už­kar­dos pa­rei­gū­nai Ru­si­jos pu­sė­je per ter­mo­vi­zo­ri­nę įran­gą pa­ste­bė­jo įtar­ti­ną su­ju­di­mą. Tik­rin­da­mi pa­kran­tę, maž­daug už 15 met­rų nuo van­dens, krū­my­nuo­se tarp me­džių, pa­sie­nie­čiai ap­ti­ko 15 pa­slėp­tų dė­žių su ci­ga­re­tė­mis. Iš­pa­ka­vus dė­žes, ku­rių vie­no­je tel­pa 500 pa­ke­lių, ras­ta ci­ga­re­čių „Jin Ling“ su Ru­si­jos ban­de­ro­lė­mis (iš vi­so 7500 pa­ke­lių). Ra­di­nio ver­tė – apie 30 tūkst. li­tų.

Į po­lie­ti­le­ną su­vy­nio­tos dė­žės bu­vo šla­pios, ry­šu­lys ap­vy­nio­tas vir­ve. Pa­sie­nie­čiai nea­be­jo­jo, kad kro­vi­nys ką tik at­pluk­dy­tas į Lie­tu­vą, to­dėl apie tai iš­kart pra­ne­šė Ru­si­jos pa­rei­gū­nams.

VSAT Laz­di­jų rink­ti­nė­je dėl šio įvy­kio pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.Pa­bė­go te­ly­čios

Ant­ra­die­nį Lie­tu­vos ir Ru­si­jos sie­ną iš­drį­so pa­žeis­ti vi­sa te­ly­čių ban­da.

Ap­žiū­rė­da­mi pa­sie­nio ruo­žą Lie­po­nos už­kar­dos pa­sie­nie­čiai Stul­ge­lių kai­mo (Ky­bar­tų sen.) ri­bo­se pa­ste­bė­jo švie­žius iš Lie­tu­vos į Ru­si­ją ve­dan­čius gal­vi­jų pėd­sa­kus. Kol kas ne­nu­žy­mė­tą sie­ną su Ru­si­ja ski­ria tik me­lio­ra­ci­jos grio­vys.

Apž­vel­gę te­ri­to­ri­ją per žiū­ro­nus, pa­sie­nie­čiai Ru­si­jos pu­sė­je, aukš­to­je žo­lė­je, pa­ste­bė­jo be­si­ga­nan­čias kar­ves ir apie tai in­for­ma­vo Ru­si­jos pa­rei­gū­nus.

Net­ru­kus į Lie­po­nos už­kar­dą at­vy­ko ūki­nin­kas A. D., ku­ris pra­ne­šė, kad iš gy­vu­lių ap­tva­ro, ku­ris yra prie pat sie­nos, pa­bė­go 14 te­ly­čių.

Ap­ti­kę te­ly­čias maž­daug už ki­lo­met­ro nuo sie­nos kir­ti­mo vie­tos, va­ka­rop Ru­si­jos pa­rei­gū­nai ban­dą no­rė­jo per­va­ry­ti at­gal į Lie­tu­vą, ta­čiau te­ly­čios ne­pak­lu­so. Su­te­mus jos li­ko Ru­si­jos pu­sė­je ir tik tre­čia­die­nio ry­tą kai ku­rios tei­kė­si grįž­ti at­gal į Lie­tu­vą. Ūki­nin­kas ti­ki­si, kad ne­tru­kus na­mo su­grįš ir ki­tos pa­bė­gė­lės.Su­lai­kė ke­tu­ris

Pir­ma­die­nį ir ant­ra­die­nį Ky­bar­tų pa­sie­nio kont­ro­lės punk­te pa­sie­nie­čiai drau­ge su mui­ti­nin­kais su­lai­kė ke­tu­ris au­to­mo­bi­lius, ku­riuo­se iš Ru­si­jos ga­ben­tos kont­ra­ban­di­nės ci­ga­re­tės.

Įva­žiuo­jan­čia­me į Lie­tu­vą au­to­mo­bi­ly­je BMW 730, ku­rį vai­ra­vo 29-erių Prie­nų gy­ven­to­jas T. B., pa­rei­gū­nai ap­ti­ko slėp­tu­vių. Du­re­lė­se, ga­li­nia­me bu­fe­ry­je, ba­ga­ži­nė­je, po sė­dy­nė­mis bei lu­bo­se bu­vo pa­slėp­ta 3760 pa­ke­lių ci­ga­re­čių „Jin Ling“ su Ru­si­jos ban­de­ro­lė­mis.

Tą pa­čią die­ną pa­sie­nie­čiai ir mui­ti­nin­kai su­lai­kė ir 32-ejų ma­ri­jam­po­lie­čio D. N. vai­ruo­ja­mą „Au­di 100“. Pas­lė­pęs ba­ga­ži­nė­je, du­jų ba­lio­ne ir ki­to­se au­to­mo­bi­lio ert­mė­se jis ga­be­no 1170 pa­ke­lių ci­ga­re­čių „Vi­ce­roy“ su Ru­si­jos ban­de­ro­lė­mis.

53-ejų prie­niš­kis A. Č. iš Ru­si­jos per Ky­bar­tus vy­ko au­to­mo­bi­liu BMW 520. Pa­tik­ros me­tu įvai­rio­se au­to­mo­bi­lio sa­lo­no vie­to­se ras­ta 2800 pa­ke­lių ci­ga­re­čių „Jin Ling“, 1990 pa­ke­lių „LD“ su ru­siš­ko­mis ban­de­ro­lė­mis bei 20 pa­ke­lių „Wins­ton“ be ban­de­ro­lių. Iš vi­so Prie­nų gy­ven­to­jas ga­be­no 4810 pa­ke­lių rū­ka­lų.

Dar vie­nas prie­niš­kis, pen­kias­de­šimt­me­tis V. J., au­to­mo­bi­lio BMW 520 slėp­tu­vė­se ban­dė įvež­ti 3480 pa­ke­lių ci­ga­re­čių „Jin Ling“ su Ru­si­jos ban­de­ro­lė­mis ir 40 pa­ke­lių „Wins­ton“ be ban­de­ro­lių.

Ty­ri­mus at­lie­ka mui­ti­nės pa­rei­gū­nai. Kont­ra­ban­dą ga­be­nu­siems vai­ruo­to­jams gre­sia tūks­tan­ti­nės bau­dos ir au­to­mo­bi­lių kon­fis­ka­vi­mas.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas