„Santaka“ / RST išperka sodininkų bendrijų elektros tinklus

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-09-07 23:01

Dalinkitės:  


RST išperka sodininkų bendrijų elektros tinklus

Per pen­ke­rius me­tus AB Ry­tų skirs­to­mie­ji tink­lai (RST) iš­pir­ko 142 so­di­nin­kų bend­ri­jų gru­pių elekt­ros tink­lus už dau­giau kaip 3 mln. li­tų. Elekt­ros tink­lų par­da­vi­mą le­mia di­dė­jan­tys so­di­nin­kų bend­ri­jų na­rių po­rei­kiai, ku­rių ne­be­ten­ki­na nuo­sa­vų tink­lų tech­ni­nė būk­lė bei esa­mos at­si­skai­ty­mo už elekt­ros tie­ki­mo pa­slau­gas ga­li­my­bės.

Šiuo me­tu sa­vo pa­raiš­kas dėl elekt­ros tink­lų par­da­vi­mo RST bend­ro­vei yra pa­tei­ku­sios per 120 so­di­nin­kų bend­ri­jų, esan­čių ry­ti­nė­je Lie­tu­vos da­ly­je.

Kaip tei­gia RST elekt­ros tink­lo di­rek­to­rius V. Žu­kaus­kas, per pa­sta­rą­jį de­šimt­me­tį dau­ge­liui ko­lek­ty­vi­nių so­dų ta­pus gy­ve­na­mai­siais kvar­ta­lais pa­ki­to ir jų sa­vi­nin­kų po­rei­kiai. „Vis dau­giau so­di­nin­kų bend­ri­jų na­rių pa­gei­dau­ja pa­di­din­ti elekt­ros ener­gi­jos ga­lin­gu­mą, už su­var­to­tą elekt­rą no­ri at­si­skai­ty­ti in­di­vi­dua­liai. Tam, kad vi­di­nius so­di­nin­kų bend­ri­jų elekt­ros tink­lus ga­lė­tu­me per­tvar­ky­ti ir pri­tai­ky­ti pa­gal da­bar­ti­nius klien­tų po­rei­kius, pir­miau­sia tu­ri­me juos iš­pirk­ti“, – sa­kė V. Žu­kaus­kas. Pa­sak jo, kas­met RST vi­du­ti­niš­kai iš­per­ka apie 30 so­di­nin­kų bend­ri­jų gru­pių elekt­ros tink­lų.

Per­da­vus elekt­ros tink­lus RST, so­di­nin­kų bend­ri­jos ad­mi­nist­ra­ci­jai ne­be­rei­kia rū­pin­tis jų prie­žiū­ra, elekt­ros ener­gi­jos ap­skai­ta ir bend­ri­jos na­rių mo­kes­čių su­rin­ki­mu.

Elekt­ros ener­gi­jos ga­lios pa­di­di­ni­mo, su­nau­do­tos ener­gi­jos ap­skai­tos ir ki­ti klau­si­mai spren­džia­mi pa­gal kiek­vie­no že­mės skly­po sa­vi­nin­ko po­rei­kius bei ga­li­my­bes, tie­sio­giai bend­rau­jant su RST.

Grei­tas ir sklan­dus tink­lų iš­pir­ki­mo pro­ce­sas pri­klau­so ne tik nuo abie­jų pu­sių ge­ra­no­riš­ku­mo. „Tink­lų iš­pir­ki­mas neį­ma­no­mas be jų in­ven­to­ri­za­ci­jos bei tech­ni­nės būk­lės įver­ti­ni­mo, esa­mų de­fek­tų pa­ša­li­ni­mo, rei­ka­lin­gos do­ku­men­ta­ci­jos su­rin­ki­mo, ju­ri­di­nių klau­si­mų su bend­ri­jos na­riais su­de­ri­ni­mo“, – sa­kė V. Žu­kaus­kas.

Pa­sak jo, grei­čiau­siai iš­per­ka­mi tie so­di­nin­kų bend­ri­jų elekt­ros tink­lai, ku­rie bu­vo įreng­ti pa­gal pa­tvir­tin­tus pro­jek­tus bei sau­gu­mo rei­ka­la­vi­mus ir yra tvar­kin­gai eksp­loa­tuo­ja­mi.

Pa­pil­do­mų pa­ja­mų iš nu­pirk­tų so­di­nin­kų bend­ri­jų elekt­ros tink­lų RST ne­tu­ri. Be to, pri­siim­da­ma at­sa­ko­my­bę už tink­lų eksp­loa­ta­vi­mą, RST tu­ri skir­ti ir da­lį in­ves­ti­ci­jų jų prie­žiū­rai bei re­no­va­ci­jai.

Ta­čiau tu­rė­da­ma sa­vo ži­nio­je so­di­nin­kų bend­ri­jų elekt­ros tink­lus RST ga­li ra­cio­na­liau pa­nau­do­ti elekt­ros ener­gi­jos įren­gi­nius ne tik bend­ri­jų, bet ir ap­lin­ki­nių var­to­to­jų po­rei­kiams pa­ten­kin­ti. To­kiu bū­du op­ti­mi­zuo­ja­ma elekt­ros įren­gi­nių eksp­loa­ta­ci­ja.

RST iš­pirk­tų iš so­di­nin­kų bend­ri­jų elekt­ros tink­lų eksp­loa­ta­ci­jos ir ap­sau­gos rei­ka­la­vi­mai iš es­mės ne­si­kei­čia. Ta­čiau da­lis so­di­nin­kų bend­ri­jų elekt­ros oro li­ni­jų at­ra­mų, po­že­mi­nių ka­be­lių bei elekt­ros įren­gi­nių yra įreng­ti pri­va­čiuo­se že­mės skly­puo­se.

At­siž­vel­giant į tai, RST sie­kia iš anks­to su­de­rin­ti su so­di­nin­kų bend­ri­jų že­mės skly­pų sa­vi­nin­kais vi­sus klau­si­mus, su­si­ju­sius su pe­ri­ma­mų elekt­ros įren­gi­nių dis­lo­ka­ci­ja ir bū­ti­nais jų sau­gu­mo rei­ka­la­vi­mais.Edi­ta SI­RU­TIE­NĖ

AB Ry­tų skirs­to­mų­jų tink­lų at­sto­vė ry­šiams su ži­niask­lai­da


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas