„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Skubiai parduoda 7,90 ha žemės prie kelio Vilkaviškis–Kybartai, Uosių k., Šeimenos sen. (atlikti geodeziniai matavimai). Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-06-24 12:55:30

Parduoda 2 kambarių tvarkingą butą patogioje vietoje, Vilkaviškyje (IV a., 50 m², šalia yra darželis, mokykla). Tel. 8 685 69 145.
Galioja iki: 2019-06-24 12:56:25Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-09-04 10:47

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nai tu­rė­tų at­kreip­ti dė­me­sį į sa­vo trū­ku­mus ir pa­si­steng­ti juos iš­tai­sy­ti. Tai jums pa­dės iš­veng­ti dau­ge­lio ne­ma­lo­nu­mų ir ne­su­sip­ra­ti­mų bei iš­spręs­ti vi­sus iš­ki­lu­sius klau­si­mus.Jau­čių ki­tą sa­vai­tę lau­kia įdo­mūs su­si­ti­ki­mai ir nau­din­gi kon­tak­tai. Jums su­tei­kia­mas pui­kus šan­sas įgy­ven­din­ti sa­vo pla­nus. Ne­nu­si­min­ki­te, jei iš pra­džių ne­si­seks, – svar­bu ga­lu­ti­nis re­zul­ta­tas.Dvy­niams atei­nan­čios die­nos pa­lan­kios nau­joms pa­žin­tims su rei­ka­lin­gais žmo­nė­mis ir bend­ra­vi­mui su ko­le­go­mis. To­kie kon­tak­tai leis gau­ti daug jums nau­din­gos in­for­ma­ci­jos.Vė­žiai ki­tą sa­vai­tę tu­rės pui­kią ga­li­my­bę at­skleis­ti sa­vo su­ge­bė­ji­mus. Pa­vyks rea­li­zuo­ti drą­siau­sius jū­sų pla­nus. Sa­vai­tė tin­ka­ma įvai­riems san­do­riams. Ta­čiau pai­sy­ki­te vi­suo­me­nės in­te­re­sų.Liū­tams pa­vyks rea­li­zuo­ti su­ma­ny­mus, su­si­ju­sius su pro­fe­si­ne veik­la. Sus­tip­rės san­ty­kiai su ar­ti­mais žmo­nė­mis, bus įveik­ti vi­si anks­tes­ni sun­ku­mai. Jū­sų ma­te­ria­li­nė pa­dė­tis iš­liks sta­bi­li.Mer­ge­lėms ki­tą sa­vai­tę bus su­teik­ta ga­li­my­bė iš­spręs­ti vi­sus rū­pi­mus klau­si­mus. Jūs bū­si­te la­bai dar­bin­gi ir ryž­tin­gi, o vy­res­ny­bė de­ra­mai įver­tins jū­sų pa­stan­gas. Da­bar jūs vis­ką ga­li­te.Svars­tyk­lių lau­kia vi­sais at­žvil­giais pa­lan­ki sa­vai­tė. Iš­nau­do­ki­te šį lai­ko­tar­pį ir pra­dė­ki­te rea­li­zuo­ti se­niai puo­se­lė­ja­mus pla­nus. Daug pa­siek­si­te moks­lo sri­ty­je, pa­ly­pė­si­te kar­je­ros laip­tais.Skor­pio­nui sek­sis vi­so­se sri­ty­se, tik ne­leis­ki­te, kad jus įvel­tų į sve­ti­mas pro­ble­mas. Su­si­lai­ky­ki­te nuo bet ko­kių eks­pe­ri­men­tų ke­ly­je į sa­vo tiks­lą, ver­čiau nau­do­ki­te se­niai iš­mė­gin­tus me­to­dus.Šau­liai ga­li lauk­ti pa­lan­kių kar­je­ros po­ky­čių, nes atei­nan­ti sa­vai­tė jums ža­da pro­fe­si­nę sėk­mę. Vi­suo­se dar­buo­se, su­si­ju­siuo­se su tar­ny­bi­ne veik­la, ga­li­te drą­siai ti­kė­tis vy­res­ny­bės pa­gal­bos.Ožia­ra­giai ki­tą sa­vai­tę tu­rė­tų veng­ti pri­siim­ti ne­rei­ka­lin­gą ri­zi­ką. Kad iš­veng­tu­mė­te šių pro­ble­mų, neatsk­leis­ki­te sa­vo su­ma­ny­mų ki­tiems. Tai ga­ran­tuos sėk­min­gą jų rea­li­za­vi­mą.Van­de­nis ki­tą sa­vai­tę ne­tu­rė­tų im­tis jo­kių nau­jų dar­bų – ver­čiau už­baig­ti jau pra­dė­tus. As­me­ni­nių san­ty­kių sri­ty­je ne­ri­bokite sa­vo ar­ti­mų­jų lais­vės ir pa­si­steng­si­te juos su­pras­ti.Žu­vys tu­rė­tų iš­nau­do­ti pa­lan­kų mo­men­tą ir su­re­gu­liuo­ti neišsp­ręs­tas pro­ble­mas. Kol kas ne­pla­nuo­ki­te nie­ko nau­jo. Ver­čiau susi­tel­ki­te prie pra­dė­tų dar­bų, nes vis­ko ap­rėp­ti neį­ma­no­ma.ITAR-TASS-EL­TA


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Karščiai ištuštino mokyklas ir užpildė ligonines
* Jubiliejų minintis „Caritas“ visuomenėje skleidžia gerumą
* Suabejojo Eismo saugumo komisijos narių kompetencija
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip per karščius vėsinate patalpas?
Įjungiu kondicionierių.
Uždengiu langus, vėdinu.
Jungiu ventiliatorių.
Man karštis netrukdo.Kalbos patarimai

Ar galima priduoti patalpą apsaugai?
Jei nėra sąsajos su gabenimu ir įteikimu, veiksmažodis priduoti nevartotinas. Turėtume sakyti patalpa perduota, atiduota saugoti. Jei kalbame apie signalizaciją, ją įjungiame.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas