„Santaka“ / Klausučių seniūnijoje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 15 a namų valdos sklypą su senais pastatais Serdokų kaime. Tel. 8 672 44 775.
Galioja iki: 2019-03-22 10:39:34

Pirktų arba išsinuomotų 2–3 kambarių butą Vilkaviškyje (pirmame ar antrame aukšte). Tel. 8 612 21 966.
Galioja iki: 2019-03-23 15:03:51

Nauja modernia technika remontuoja drenažą, valo senas drenažo sistemas praplovimo būdu, įrengia naują drenažą, valo griovius, kasa tvenkinius, įrengia statybos aikšteles. Tel. 8 686 36 499.
Galioja iki: 2019-03-24 08:57:32

Parduoda dvivagę bulviasodę, vienvagę transporterinę bulviakasę, bulvių kauptuką su virbalinėmis akėčiomis, nebrangiai – miegamojo komplektą (7 dalių), sekciją, 2 senovines lovas, senovinę spintą. Tel. 8 687 46 306.
Galioja iki: 2019-03-25 10:47:40

Parduoda 1 kambario butą Vilniaus g. 8, Vilkaviškyje . Namas renovuotas, kaimynai ramūs ir tvarkingi, maži mokesčiai. Tel. 8 654 25 407.
Galioja iki: 2019-03-28 08:20:53

Parduoda šiaudapjovę („akselinę“) su vien-faziu vokišku varikliu, 4 vasarines padangas 185/70 R14. Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-03-28 14:17:35

Parduoda 3 kambarių butą Lauko g., Vilkaviškyje (V a.), garažą prie Vilkaviškio ligoninės. Tel. 8 606 04 963.
Galioja iki: 2019-03-29 16:14:49Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-09-04 10:26

Dalinkitės:  


Sū­da­vos vi­du­ri­nės mo­kyk­los par­ke­ly­je pir­mie­ji nau­ją ak­cen­tą pa­ma­tė į nau­jų moks­lo me­tų šven­tę rin­kę­si bend­ruo­me­nės na­riai.

Birutės NENĖNIENĖS nuotr.


Klausučių seniūnijoje

Sma­gia šven­te bendruomenė at­si­svei­ki­no su va­sa­ra

Su­py­lę į aruo­dus di­džiu­mą der­liaus, len­ty­no­se iš­ri­kia­vę at­sar­gas žie­mai, Klau­su­čių kai­mo žmo­nės įpra­to rink­tis į tra­di­ci­nę va­sa­ros pa­ly­dė­tu­vių šven­tę. Jos me­tu no­mi­na­ci­jo­mis pa­ger­bia­mi la­biau­siai nu­si­pel­nę kai­mo gy­ven­to­jai – spor­ti­nin­kai, vi­suo­me­ni­nin­kai, neuž­mirš­ta­mi se­niau­si ir jau­niau­si gy­ven­to­jai.

Šie­met prieš­pas­ku­ti­nį va­sa­ros sek­ma­die­nį Klau­su­čių kai­mo bend­ruo­me­nė su­kvie­tė į šven­tę ne tik sa­vo, bet ir ap­lin­ki­nių vie­to­vių gy­ven­to­jus. Lais­va­lai­kio aikš­tė pra­žy­do ori­gi­na­lio­mis ru­dens puokš­tė­mis, iš­mo­nin­gai iš­skob­tais mo­liū­gi­niais deg­lais, fa­ke­lais. Su­si­rin­ku­sie­ji ra­ga­vo vie­ti­nių žve­jų ant lau­žo iš­vir­tą žu­vie­nę, ak­ty­viai trau­kė vir­vę, ne­ra­gi­na­mi da­ly­va­vo at­rak­cio­nuo­se. Nu­ga­lė­to­jai bu­vo ap­do­va­no­ti ori­gi­na­liais pri­zais. Kam te­ko do­va­nos su įmo­nių rė­mė­jų lo­go­ti­pais, kas ga­vo krep­šį kul­tū­ri­nių žo­lių sėk­lų, kas gau­tu pri­zu ga­lės nai­kin­ti ken­kė­jus, o kaž­kam do­va­nė­lė pra­vers žve­jy­bo­je. Tė­ve­liams ma­lo­ni staig­me­na bu­vo jų ma­žy­lių drau­di­mas nuo ne­lai­min­gų at­si­ti­ki­mų.

Šven­tę ve­dė šmaikš­tus ir iš­ra­din­gas bend­ruo­me­nės na­rys Ra­mū­nas, pa­siū­buo­ti ir pa­dai­nuo­ti kar­tu kvie­tė Gi­rė­nų kai­mo ka­pe­la, vo­ka­li­nis an­samb­lis „Li­ki­mas“ iš Vil­ka­viš­kio.

Už­de­gan­čio­mis dai­no­mis links­mi­no at­li­kė­jų gru­pė iš Ma­ri­jam­po­lės.

Kaip at­si­svei­ki­ni­mas su pa­sku­ti­niais va­sa­ros ma­lo­nu­mais ir rū­pes­čiais į va­ka­rė­jan­tį dan­gų ki­lo oro ba­lio­nai su žibintais.Vio­le­ta STIK­LIU­VIE­NĖ

Klau­su­čių kai­mo bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­kėUž tai, kad švęs­ti bu­vo sma­gu, or­ga­ni­za­to­riai dė­kin­gi ge­ra­no­riš­kai ren­gi­nį pa­rė­mu­siems žmo­nėms: vi­siems sa­vo kai­mo ūki­nin­kams ir vers­li­nin­kams, IĮ „Toma“, bou­lin­go klu­bo sa­vi­nin­kams, „Lie­tu­vos draudimo“, „Litagros“, „Dot­nu­vos projektų“ va­dy­bi­nin­kams. Užsk. 9464Mo­kyk­lų ap­lin­ką pa­puo­šė dovanotos skulp­tū­ro­s

Vi­siems ir vi­sa­da ma­lo­nu gau­ti do­va­nų. Ko­kios jos – pri­klau­so nuo do­va­no­jan­čių­jų iš­mo­nės ir pi­ni­gi­nės sto­ru­mo. Bet ko­kia do­va­nė­lė vi­sa­da pra­džiu­gi­na ir mo­kyk­las, ypač jei ši skir­ta vi­sai bend­ruo­me­nei.

Klau­su­čių se­niū­nė Ge­ma Skys­ti­mie­nė, gal­vo­da­ma apie su­val­kie­tiš­ką tau­pu­mą ir nau­dą, nau­jų­jų moks­lo me­tų pra­džios pro­ga su­gal­vo­jo ori­gi­na­lias do­va­nas: Sū­da­vos vi­du­ri­nei ir Ža­lio­sios Vin­co Že­mai­čio pa­grin­di­nei mo­kyk­loms pa­do­va­no­jo po me­džio skulp­tū­rą.

Moks­lo ir ži­nių sim­bo­lis – pe­lė­da pa­puo­šė rū­pes­tin­gai pri­žiū­ri­mą Sū­da­vos mo­kyk­los par­ke­lį. Ža­lio­jo­je ji „nu­tū­pė“ mo­kyk­los kie­me.

Iš ąžuo­lo iš­drož­tos iš­min­tin­go­sios pe­lė­dos ski­ria­si tuo, kad sū­da­viš­kiams skir­to­ji, pa­si­dė­ju­si kny­gą, į rai­des žiū­ri iš to­lo, o Ža­lio­sios pe­lė­da kny­gą spar­ne­liais pri­si­spau­du­si prie krū­ti­nės.

Se­niū­nė sa­kė, jog šį už­sa­ky­mą iš anks­to ap­ta­rė ir te­mą pa­rin­ko su jau­nu dro­žė­ju Min­dau­gu Šven­to­rai­čiu, gy­ve­nan­čiu Za­na­vy­kų kai­me. Vy­riš­kį se­niū­ni­ja įdar­bi­no pa­gal vie­šų­jų dar­bų pro­gra­mą.

Skulp­tū­ros prie mo­kyk­lų bu­vo pa­sta­ty­tos Rug­sė­jo 1-osios iš­va­ka­rė­se. Nau­ja­sis ak­cen­tas su­tei­kė daug džiaugs­mo vi­siems, o ypač – vai­kams. Tai, at­ro­do, bus pui­ki vie­ta įsiam­ži­nant nuo­trau­ko­se.

Se­niū­ni­ja jau su­ta­rė su M. Šven­to­rai­čiu, kad jis ga­lė­tų per trum­pą lai­ką iš­drož­ti ko­kius nors ak­cen­tus ir se­niū­ni­jos te­ri­to­ri­jo­je esan­čių mo­kyk­lų sky­rių ap­lin­kai pa­puoš­ti. Rei­kia tik iš­siaiš­kin­ti pra­di­nių kla­sių bend­ruo­me­nių pa­gei­da­vi­mus, ko­kio žvė­re­lio ar paukš­čio skulp­tū­ros jos no­rė­tų.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Rajono žmonės pasirinko valdžios stabilumą
* Už sudarkytą daugiabučio sieną turės sumokėti Savivaldybė
* Iš „Maisto banko“ reklamos šypsosi vilkaviškietis
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate Savivaldybės tarybos ir mero rinkimų agitacijos kampanijas?
Buvo įdomiau negu 2015 m.
Vyko korektiška kova.
Perspausta su kritika, kaltinimais.
Rinkimais nesidomėjau.Kalbos patarimai

Klausytis ką ar ko?
Su veiksmažodžiu klausyti(s) galininkas nevartotinas objektui reikšti. Vartotinas kilmininkas klausyti(s) ko, pvz.: Netrukdyk, klausau(si) laidą (taisoma laidos ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas