„Santaka“ / Prasidės Paežerių dvaro restauravimas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-09-04 10:20

Dalinkitės:  


Pir­miau­siai nu­ma­to­mų tvar­ky­ti pa­tal­pų per­da­vi­mo ak­tą pa­si­ra­šė Su­val­ki­jos (Sū­du­vos) re­gio­ni­nio kul­tū­ros cent­ro di­rek­to­rė Jur­gi­ta Mo­ro­zai­tė ir UAB „Res­tau­ra­ci­ja“ pro­jek­tų val­dy­mo di­rek­to­rius Bro­nis­lo­vas De­vei­kis.

Prasidės Paežerių dvaro restauravimas

Pae­že­rių dva­ro so­dy­ba – vie­nas iš gra­žiau­sių ir reikš­min­giau­sių Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties kul­tū­ros pa­vel­do ob­jek­tų. Sie­kia­ma šį dva­rą re­konst­ruo­ti, pri­tai­kant jį vie­šo­sioms kul­tū­ros ir tu­riz­mo funk­ci­joms.

Pae­že­rių dva­ro rū­muo­se įsi­kū­ręs Su­val­ki­jos (Sū­du­vos) re­gio­ni­nis kul­tū­ros cent­ras, no­rė­da­mas įgy­ven­din­ti Eu­ro­pos re­gio­ni­nės plėt­ros fon­do ir Lie­tu­vos Res­pub­li­kos vals­ty­bės biu­dže­to fi­nan­suo­ja­mą pro­jek­tą „Pae­že­rių dva­ro rū­mų res­tau­ra­vi­mas ir pri­tai­ky­mas vie­šo­jo kul­tū­ri­nio tu­riz­mo reik­mėms“ pa­gal Sang­lau­dos ska­ti­ni­mo veiks­mų pro­gra­mos I prio­ri­te­to „Vie­ti­nė ir ur­ba­nis­ti­nė plėt­ra, kul­tū­ros pa­vel­do ir gam­tos iš­sau­go­ji­mas bei pri­tai­ky­mas tu­riz­mo plėt­rai“ 3 už­da­vi­nio „Ska­tin­ti at­vyks­ta­mą­jį ir vie­tos tu­riz­mą, tin­ka­mai iš­nau­do­jant gam­tos iš­tek­lius, kul­tū­ros pa­vel­dą bei su­ku­riant pa­lan­kes­nes są­ly­gas ak­ty­viam poil­siui“ VP3-1.3-ŪM-02-V prie­mo­nę „Vie­šų­jų ne­kil­no­ja­mų­jų kul­tū­ros pa­vel­do ob­jek­tų komp­lek­siš­kas pri­tai­ky­mas tu­riz­mo reik­mėms“, lie­pos 1 d. VšĮ Lie­tu­vos vers­lo pa­ra­mos agen­tū­rai pa­tei­kė pa­raiš­ką dėl pro­jek­to fi­nan­sa­vi­mo.

Lau­kiant pro­jek­to „Pae­že­rių dva­ro rū­mų res­tau­ra­vi­mas ir pri­tai­ky­mas vie­šo­jo kul­tū­ri­nio tu­riz­mo reik­mėms“ pa­raiš­kos įver­ti­ni­mo, jau yra at­lik­ti pro­jek­tui įgy­ven­din­ti rei­ka­lin­gi vie­šie­ji pir­ki­mai, pa­si­ra­šy­tos su­tar­tys su dar­bų ran­go­vais ir pa­slau­gų vyk­dy­to­jais, pa­reng­tas Pae­že­rių dva­ro rū­mų res­tau­ra­vi­mo ir pri­tai­ky­mo vie­šo­jo kul­tū­ri­nio tu­riz­mo reik­mėms tech­ni­nis pro­jek­tas (tvar­ky­bos dar­bų pro­jek­tas, kaip su­dė­ti­nė tech­ni­nio pro­jek­to da­lis).

Vie­nas iš pa­grin­di­nių šio pro­jek­to tiks­lų – ska­tin­ti vie­ti­nį ir at­vyks­ta­mą­jį tu­riz­mą, pri­tai­kant reikš­min­gą kul­tū­ros pa­vel­do ob­jek­tą vie­ša­jai kul­tū­ri­nio tu­riz­mo inf­rast­ruk­tū­rai, su­ku­riant tarp­re­gio­ni­nį tu­riz­mo trau­kos cent­rą.

Įgy­ven­di­nant pro­jek­tą bus res­tau­ruo­ja­mos ir kon­ser­vuo­ja­mos rep­re­zen­ta­ty­viau­sios rū­mų da­lys: pa­grin­di­niai laip­tai iš pir­mo į ant­rą aukš­tą, ant­ro aukš­to de­ko­ro ele­men­tai, ro­ton­di­nės sa­lės in­ter­je­ras ir grin­dys, te­ra­sa ir bal­ko­nas, kei­čia­mos vi­daus pa­tal­pų du­rys ir re­konst­ruo­ja­mi elekt­ros in­ži­ne­ri­niai tink­lai, re­konst­ruo­ja­mas sto­gas, res­tau­ruo­ja­mos fa­sa­duo­se esan­čios du­rys ir lan­gai, o su­si­dė­vė­ję kei­čia­mi.

Šį ant­ra­die­nį, rug­sė­jo 1 d., da­ly­vau­jant UAB „Res­tau­ra­ci­ja“ di­rek­to­riui K. Vaikš­no­rui, Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties vir­ši­nin­ko ad­mi­nist­ra­ci­jos Kul­tū­ros, spor­to ir tu­riz­mo sky­riaus ve­dė­jai D. Mi­cu­tie­nei, AB Kau­no pa­mink­lų res­tau­ra­vi­mo pro­jek­ta­vi­mo ins­ti­tu­to ar­chi­tek­tei S. Mic­ke­vi­čie­nei, bu­vo pa­si­ra­šy­tas pro­jek­to „Pae­že­rių dva­ro rū­mų res­tau­ra­vi­mo ir pri­tai­ky­mo vie­šo­jo kul­tū­ri­nio tu­riz­mo reik­mėms“ tvar­ko­mų­jų pa­vel­do­sau­gos ir tvar­ko­mų­jų sta­ty­bos dar­bų pra­džios – nu­ma­to­mų pir­miau­siai tvar­ky­ti pa­tal­pų per­da­vi­mo – ak­tas. Pir­mie­ji dar­bai Pae­že­rių dva­ro rū­muo­se tu­rė­tų pra­si­dė­ti jau atei­nan­čią sa­vai­tę.Jur­gi­ta MO­RO­ZAI­TĖ

Su­val­ki­jos (Sū­du­vos) re­gio­ni­nio kul­tū­ros cent­ro di­rek­to­rė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas