„Santaka“ / Dėl „Tele2“ klientų saugumo teikiama efektyvesnė pagalba visoje šalyje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-09-02 23:17

Dalinkitės:  


Už pa­žan­gą di­di­nant gy­ven­to­jų sau­gu­mą „Tele2“ va­do­vui (de­ši­nė­je) dė­ko­jo vi­daus rei­ka­lų mi­nist­ras R. Pa­lai­tis.

Dėl „Tele2“ klientų saugumo teikiama efektyvesnė pagalba visoje šalyje

Nuo šiol „Tele2“ klien­tai ga­li jaus­tis sau­ges­ni – jie ga­lės grei­čiau iš­si­kvies­ti rei­kia­mą pa­gal­bos tar­ny­bą. Te­le­ko­mu­ni­ka­ci­jų bend­ro­vė „Tele2“ pir­mo­ji įdie­gė ga­li­my­bę vi­so­je Lie­tu­vo­je nu­sta­ty­ti sa­vo abo­nen­tų, skam­bi­nan­čių bend­ruo­ju pa­gal­bos nu­me­riu 112, bu­vi­mo vie­tą.

„Tele2“ klien­tui pa­skam­bi­nus nu­me­riu 112, Bend­ro­jo pa­gal­bos cent­ro dar­buo­to­jai ga­lės efek­ty­viau or­ga­ni­zuo­ti gel­bė­ji­mo tar­ny­bų dar­bą, nes iš kar­to ma­tys, kur yra skam­bi­nan­ty­sis. Tiks­liau ži­no­da­mi, kur yra nu­ken­tė­ju­sy­sis ar ne­lai­mės liu­di­nin­kas, gel­bė­to­jai grei­čiau su­teiks rei­kia­mą pa­gal­bą.

„Džiau­gia­mės pri­si­dė­da­mi prie vie­tos nu­sta­ty­mo pa­slau­gos die­gi­mo vi­so­je ša­ly­je. Iš­ti­kus ne­lai­mei, mo­bi­lu­sis ry­šys ne­re­tai tam­pa itin svar­bia su­si­sie­ki­mo prie­mo­ne, to­dėl jau­čia­me pa­rei­gą pri­si­dė­ti prie gy­ven­to­jų sau­gu­mo už­tik­ri­ni­mo“, – tei­gė „Tele2“ ge­ne­ra­li­nis di­rek­to­rius Pet­ras Ma­siu­lis.

„Tele2“ tink­lu nau­do­ja­si 42 pro­c. ša­lies gy­ven­to­jų, to­dėl nau­ja ga­li­my­bė kar­tu pa­di­dins vi­sų gy­ven­to­jų sau­gu­mą ša­ly­je. „Tele2“ įdieg­tas tech­no­lo­gi­nis spren­di­mas lei­džia teik­ti in­for­ma­ci­ją apie skam­bi­nan­čio­jo vie­tą vi­so­je te­ri­to­ri­jo­je, ku­rio­je vei­kia bend­ro­vės ry­šys – 98 pro­c. Lie­tu­vos te­ri­to­ri­jos. Iki šiol Bend­ro­sios pa­gal­bos cent­ras mo­bi­liuo­ju te­le­fo­nu skam­bi­nan­čių­jų bu­vi­mo vie­tą ga­lė­jo au­to­ma­tiš­kai nu­sta­ty­ti tik Vil­niu­je ir mies­to apy­lin­kė­se.

Svar­bu ir tai, jog nau­jo­ji pa­slau­ga ne­pa­žeis ki­tų var­to­to­jų pri­va­tu­mo, nes Bend­ra­sis pa­gal­bos cent­ras ga­lės nu­sta­ty­ti tik pa­gal­bos te­le­fo­nu skam­bi­nan­čio­jo vie­tą, o ne žmo­gaus ta­pa­ty­bę.

Te­le­ko­mu­ni­ka­ci­jų bend­ro­vė „Tele2“ pri­me­na pa­grin­di­nius veiks­mus, ku­rių re­ko­men­duo­ja­ma im­tis sie­kiant grei­čiau iš­si­kvies­ti sku­bią pa­gal­bą:

1. Te­le­fo­nu su­rin­ki­te tik šiuos tris skait­me­nis – 112 ir pa­spaus­ki­te skam­bi­ni­mo kla­vi­šą. Jo­kių ša­lies, mies­tų, ra­jo­nų ar ki­to­kių ko­dų prieš nu­me­rį 112 rink­ti ne­rei­kia.

2. Bū­ti­nai su­lau­ki­te, kol ope­ra­to­rius at­sa­kys į Jū­sų skam­bu­tį. Jei po ke­lių kvie­ti­mo sig­na­lų ne­su­lau­kia­te at­si­lie­pian­čio ope­ra­to­riaus, jo­kiu bū­du ne­nut­rau­ki­te pra­dė­to skam­bu­čio ir ne­skam­bin­ki­te iš nau­jo dar kar­tą. Kiek­vie­nas Jū­sų pa­kar­to­tas skam­bu­tis bus lai­ko­mas nau­ju ir bus nu­kel­tas į skam­bu­čių ei­lės pa­bai­gą, to­dėl pri­si­skam­bi­ni­mo lai­kas ga­li pail­gė­ti.

3. At­si­lie­pus ope­ra­to­riui pri­si­sta­ty­ki­te bei trum­pai ir aiš­kiai pa­sa­ky­ki­te, kas ir kam at­si­ti­ko. Pa­sis­ten­ki­te at­sa­ky­ti į vi­sus jums už­duo­tus klau­si­mus. Jū­sų at­sa­ky­mai pa­dės ope­ra­to­riui tiks­liau nu­sta­ty­ti teik­ti­nos sku­bios pa­gal­bos po­rei­kį.

4. Lai­ky­ki­tės ope­ra­to­riaus tei­kia­mų pa­ta­ri­mų.

5. Ne­nut­rau­ki­te po­kal­bio, kol ope­ra­to­rius pa­sa­kys, kad po­kal­bį ga­li­ma baig­ti. Bai­gę po­kal­bį, pa­si­sten­ki­te neu­žim­ti sa­vo te­le­fo­no li­ni­jos, iš ku­rios skam­bi­no­te, jei tai nė­ra bū­ti­na. Ope­ra­to­riui ga­li pri­reik­ti su Ju­mis su­si­siek­ti ir pa­pra­šy­ti pa­pil­do­mos in­for­ma­ci­jos apie si­tua­ci­ją ar­ba pa­teik­ti Jums pa­pil­do­mą pa­ta­ri­mą.

Užsk. 9403


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas