„Santaka“ / „Vilkastos“ prekybos centras atidarytas ir Kybartuose

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Išsinuomotų 1 arba 2 kambarių butą Vilkaviškyje. Tel. 8 625 53 553.
Galioja iki: 2019-01-17 08:22:33

Parduoda svarstykles, sveriančias iki 500 kg, grėblį-vartytuvą „Saulutė“, geros būklės šaldytuvą-šaldiklį SNAIGĖ A++. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:26:46

Parduoda 2,83 ha žemės Klampučių k. Tel. 8 605 05 608.
Galioja iki: 2019-01-18 09:27:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-31 22:42

Dalinkitės:  


Pirmiausiai į naujos parduotuvės patalpas žengė juostelę perkirpusi Vilkaviškio darbo biržos direktorė Alė Stepulaitienė ir UAB „Vilkasta“ prekybos centro direktorius Valerijus Gliaubicas.

Autorės nuotr.


„Vilkastos“ prekybos centras atidarytas ir Kybartuose

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Penk­ta­die­nio po­pie­tę Ky­bar­tuo­se, bu­vu­sio­je pre­ky­bos įren­gi­mų ga­myk­lo­je, ati­da­ry­tas UAB „Vil­kas­ta“ sta­ty­bi­nių pre­kių pre­ky­bos cent­ras. Par­duo­tu­vė įsi­kū­rė su­re­mon­tuo­to­se ir pri­tai­ky­to­se pa­tal­po­se, ant­ra­ja­me aukš­te virš „Nor­fos“.

Prieš ati­da­rant nau­ją­jį pre­ky­bos cent­rą Vil­ka­viš­kio dar­bo bir­žos pa­tal­po­se bu­vo su­reng­ta iš­kil­min­ga pro­jek­to už­bai­gi­mo kon­fe­ren­ci­ja. Mat šis pre­ky­bos cent­ras – UAB „Vil­kas­ta“ ir Vil­ka­viš­kio dar­bo bir­žos bend­ras pro­jek­tas, per Vie­ti­nių užim­tu­mo ini­cia­ty­vų pro­gra­mą pa­dė­jęs pri­trauk­ti lė­šų iš Užim­tu­mo fon­do.

Apie to­kius pro­jek­tus, ga­lin­čius bū­ti vals­ty­bi­nio ir pri­va­taus sek­to­riaus sėk­min­go bend­ra­dar­bia­vi­mo pa­vyz­džiu, kal­bė­jo Vil­ka­viš­kio dar­bo bir­žos di­rek­to­riaus pa­va­duo­to­ja Re­da Be­sas­pa­rie­nė. Šie nau­jų dar­bo vie­tų kū­ri­mo pro­jek­tai įgy­ven­di­na­mi aukš­čiau­sio ne­dar­bo ly­gio te­ri­to­ri­jo­se.

Jų tiks­las – steig­ti nau­jas dar­bo vie­tas konk­re­čio­se sa­vi­val­dy­bių te­ri­to­ri­jo­se be­dar­biams ne­ter­mi­nuo­tai įdar­bin­ti, tel­kiant vie­tos bend­ruo­me­nės ir so­cia­li­nių par­tne­rių pa­stan­gas di­din­ti tam tik­rų gy­ven­to­jų gru­pių užim­tu­mą. Spe­cia­lis­tė pri­si­mi­nė vi­sus pro­jek­tus, ku­riuos įgy­ven­di­no kar­tu su UAB „Lug­vi­ta“, UAB „Dam­sa“ ir UAB „Gint­rė­ja“. Sa­vo pa­tir­ti­mi pa­si­da­li­jo ir šių bend­ro­vių va­do­vai bei at­sto­vai.

Kad to­kio pre­ky­bos cent­ro ati­da­ry­mas šiuo ne­leng­vu me­tu yra drą­si idė­ja, pri­pa­ži­no ir pro­jek­to koor­di­na­to­rius, UAB „Vil­kas­ta“ ko­mer­ci­jos di­rek­to­rius Aloy­zas Ber­žans­kis. Ta­čiau jis pri­si­mi­nė skep­tiš­kus ver­ti­ni­mus, kai gre­ta jau esan­čio „Se­nu­kų“ pre­ky­bos cent­ro Vil­ka­viš­ky­je bend­ro­vė pri­sta­tė nau­jų pa­sta­tų ir įkū­rė ten „Sta­ty­bų duo­nos“ par­duo­tu­vę. Ta­da te­ko iš­girs­ti, kad tur­būt UAB „Vil­kas­ta“ ko­lek­ty­vas šio­se pa­tal­po­se va­sa­rą žais te­ni­są, o žie­mą už­lies čiuo­žyk­lą, nes ka­žin ar bus tiek pir­kė­jų, kad at­si­pirk­tų to­kia in­ves­ti­ci­ja.

Šiuo me­tu, pa­sak ko­mer­ci­jos di­rek­to­riaus, pir­kė­jų tik­rai ne­prit­rūks­ta ir op­ti­miz­mas pa­si­tei­si­no su kau­pu.

A. Ber­žans­kis sa­kė, kad prieš nu­spren­džiant ati­da­ry­ti sta­ty­bi­nių ir ūki­nių pre­kių cent­rą Ky­bar­tuo­se bu­vo kruopš­čiai svars­to­ma, skai­čiuo­ja­ma ir ana­li­zuo­ja­ma. Ga­lų ga­le nu­tar­ta, jog ky­bar­tie­čiai erd­vaus pre­ky­bos cent­ro nu­si­pel­nė ne ma­žiau nei ki­tų mies­tų gy­ven­to­jai. Su­si­rin­ku­sie­siems į už­bai­gi­mo kon­fe­ren­ci­ją bu­vo pa­ro­dy­tos nuo­trau­kos, kaip pa­tal­pos at­ro­dė prieš re­mon­tą ir kaip jos įreng­tos da­bar.

Ko­mer­ci­jos di­rek­to­rius pri­si­mi­nė, jog pre­kiau­ti sta­ty­bi­nė­mis me­džia­go­mis šia­me mies­te kaž­ka­da pra­dė­ta iš va­go­nė­lio, vė­liau įsi­kur­ta pa­čia­me Kybartų cent­re esančioje parduotuvėje. Bet są­ly­gos ne­ten­ki­no nei pir­kė­jų, nei pa­čių bend­ro­vės va­do­vų. Už­tat da­bar ky­bar­tie­čiai tu­ri ge­riau­sią ši­to­kios pa­skir­ties par­duo­tu­vę Lie­tu­vo­je, ka­da nors pa­sta­ty­tą to­kio dy­džio mies­te.

Vė­liau kal­bė­jęs UAB „Vil­kas­ta“ ge­ne­ra­li­nis di­rek­to­rius Ka­zys Kiau­la­kis ap­gai­les­ta­vo, jog dėl ne­tin­ka­mo laik­me­čio daug pro­jek­tų te­ko nu­kiš­ti į gi­lius stal­čius ir lauk­ti ge­res­nių lai­kų. Pa­sak va­do­vo, juos į prie­kį ve­da kil­ni vers­li­nin­ko mi­si­ja – su­teik­ti žmo­nėms dar­bo, nors ne vi­si tai su­pran­ta ir kal­ti­na vers­li­nin­kus sa­va­nau­diš­ku­mu.

Sėk­min­gai pro­jek­tą įvyk­džiu­sius par­tne­rius svei­ki­no So­cia­li­nės ap­sau­gos ir dar­bo mi­nis­te­ri­jos kanc­le­ris Val­das Rup­šys, Lie­tu­vos dar­bo bir­žos di­rek­to­rius Al­ber­tas Šle­kys, bu­vu­sius ko­le­gas pa­gerb­ti at­vy­ko Sei­mo na­rys Al­gir­das But­ke­vi­čius. Neap­siei­ta ir be vie­ti­nės val­džios, ku­riai at­sto­va­vo vi­ce­me­ras Jo­nas Meš­kaus­kas, svei­ki­ni­mo žo­džius ta­rė Vil­ka­viš­kio tu­riz­mo ir vers­lo in­for­ma­ci­jos cent­ro di­rek­to­rė Dai­va Rik­lie­nė.

Po kon­fe­ren­ci­jos su­reng­ta iš­vy­ka į Ky­bar­tus, kur lau­kė dar vie­nas bū­rys sve­čių, daug svei­ki­ni­mų, par­duo­tu­vės pa­šven­ti­ni­mas ir ati­da­ry­mo pro­ga iš­si­ri­kia­vę pre­ky­bos cent­ro dar­buo­to­jai.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Pagrindiniai mokesčių pasikeitimai nuo šių metų sausio 1-osios
* Jauni vilkaviškiečiai teikia konsultacijas finansiniais klausimais
* Globos namų auklėtiniai keršija juos atstumiančiai visuomenei
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Koks finansiškai Jums yra sausis?
Po švenčių labai trūksta pinigų.
Toks, kaip ir visi kiti mėnesiai.
Finansiniai reikalai pagerėjo.Kalbos patarimai

Ar vartotinas junginys „dvigubas dublis“?
Junginys dvigubas dublis (angl. double double ) gali būti vartojamas kalbant apie žaidėją, kuris per vienas rungtynes pelnė dviženklį skaičių taškų ir atkovojo dviženklį skaičių kamuolių. Kalbininkai siūlo vartoti junginį dvigubas dviženklis.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas