„Santaka“ / „Vilkastos“ prekybos centras atidarytas ir Kybartuose

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-31 22:42

Dalinkitės:  


Pirmiausiai į naujos parduotuvės patalpas žengė juostelę perkirpusi Vilkaviškio darbo biržos direktorė Alė Stepulaitienė ir UAB „Vilkasta“ prekybos centro direktorius Valerijus Gliaubicas.

Autorės nuotr.


„Vilkastos“ prekybos centras atidarytas ir Kybartuose

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Penk­ta­die­nio po­pie­tę Ky­bar­tuo­se, bu­vu­sio­je pre­ky­bos įren­gi­mų ga­myk­lo­je, ati­da­ry­tas UAB „Vil­kas­ta“ sta­ty­bi­nių pre­kių pre­ky­bos cent­ras. Par­duo­tu­vė įsi­kū­rė su­re­mon­tuo­to­se ir pri­tai­ky­to­se pa­tal­po­se, ant­ra­ja­me aukš­te virš „Nor­fos“.

Prieš ati­da­rant nau­ją­jį pre­ky­bos cent­rą Vil­ka­viš­kio dar­bo bir­žos pa­tal­po­se bu­vo su­reng­ta iš­kil­min­ga pro­jek­to už­bai­gi­mo kon­fe­ren­ci­ja. Mat šis pre­ky­bos cent­ras – UAB „Vil­kas­ta“ ir Vil­ka­viš­kio dar­bo bir­žos bend­ras pro­jek­tas, per Vie­ti­nių užim­tu­mo ini­cia­ty­vų pro­gra­mą pa­dė­jęs pri­trauk­ti lė­šų iš Užim­tu­mo fon­do.

Apie to­kius pro­jek­tus, ga­lin­čius bū­ti vals­ty­bi­nio ir pri­va­taus sek­to­riaus sėk­min­go bend­ra­dar­bia­vi­mo pa­vyz­džiu, kal­bė­jo Vil­ka­viš­kio dar­bo bir­žos di­rek­to­riaus pa­va­duo­to­ja Re­da Be­sas­pa­rie­nė. Šie nau­jų dar­bo vie­tų kū­ri­mo pro­jek­tai įgy­ven­di­na­mi aukš­čiau­sio ne­dar­bo ly­gio te­ri­to­ri­jo­se.

Jų tiks­las – steig­ti nau­jas dar­bo vie­tas konk­re­čio­se sa­vi­val­dy­bių te­ri­to­ri­jo­se be­dar­biams ne­ter­mi­nuo­tai įdar­bin­ti, tel­kiant vie­tos bend­ruo­me­nės ir so­cia­li­nių par­tne­rių pa­stan­gas di­din­ti tam tik­rų gy­ven­to­jų gru­pių užim­tu­mą. Spe­cia­lis­tė pri­si­mi­nė vi­sus pro­jek­tus, ku­riuos įgy­ven­di­no kar­tu su UAB „Lug­vi­ta“, UAB „Dam­sa“ ir UAB „Gint­rė­ja“. Sa­vo pa­tir­ti­mi pa­si­da­li­jo ir šių bend­ro­vių va­do­vai bei at­sto­vai.

Kad to­kio pre­ky­bos cent­ro ati­da­ry­mas šiuo ne­leng­vu me­tu yra drą­si idė­ja, pri­pa­ži­no ir pro­jek­to koor­di­na­to­rius, UAB „Vil­kas­ta“ ko­mer­ci­jos di­rek­to­rius Aloy­zas Ber­žans­kis. Ta­čiau jis pri­si­mi­nė skep­tiš­kus ver­ti­ni­mus, kai gre­ta jau esan­čio „Se­nu­kų“ pre­ky­bos cent­ro Vil­ka­viš­ky­je bend­ro­vė pri­sta­tė nau­jų pa­sta­tų ir įkū­rė ten „Sta­ty­bų duo­nos“ par­duo­tu­vę. Ta­da te­ko iš­girs­ti, kad tur­būt UAB „Vil­kas­ta“ ko­lek­ty­vas šio­se pa­tal­po­se va­sa­rą žais te­ni­są, o žie­mą už­lies čiuo­žyk­lą, nes ka­žin ar bus tiek pir­kė­jų, kad at­si­pirk­tų to­kia in­ves­ti­ci­ja.

Šiuo me­tu, pa­sak ko­mer­ci­jos di­rek­to­riaus, pir­kė­jų tik­rai ne­prit­rūks­ta ir op­ti­miz­mas pa­si­tei­si­no su kau­pu.

A. Ber­žans­kis sa­kė, kad prieš nu­spren­džiant ati­da­ry­ti sta­ty­bi­nių ir ūki­nių pre­kių cent­rą Ky­bar­tuo­se bu­vo kruopš­čiai svars­to­ma, skai­čiuo­ja­ma ir ana­li­zuo­ja­ma. Ga­lų ga­le nu­tar­ta, jog ky­bar­tie­čiai erd­vaus pre­ky­bos cent­ro nu­si­pel­nė ne ma­žiau nei ki­tų mies­tų gy­ven­to­jai. Su­si­rin­ku­sie­siems į už­bai­gi­mo kon­fe­ren­ci­ją bu­vo pa­ro­dy­tos nuo­trau­kos, kaip pa­tal­pos at­ro­dė prieš re­mon­tą ir kaip jos įreng­tos da­bar.

Ko­mer­ci­jos di­rek­to­rius pri­si­mi­nė, jog pre­kiau­ti sta­ty­bi­nė­mis me­džia­go­mis šia­me mies­te kaž­ka­da pra­dė­ta iš va­go­nė­lio, vė­liau įsi­kur­ta pa­čia­me Kybartų cent­re esančioje parduotuvėje. Bet są­ly­gos ne­ten­ki­no nei pir­kė­jų, nei pa­čių bend­ro­vės va­do­vų. Už­tat da­bar ky­bar­tie­čiai tu­ri ge­riau­sią ši­to­kios pa­skir­ties par­duo­tu­vę Lie­tu­vo­je, ka­da nors pa­sta­ty­tą to­kio dy­džio mies­te.

Vė­liau kal­bė­jęs UAB „Vil­kas­ta“ ge­ne­ra­li­nis di­rek­to­rius Ka­zys Kiau­la­kis ap­gai­les­ta­vo, jog dėl ne­tin­ka­mo laik­me­čio daug pro­jek­tų te­ko nu­kiš­ti į gi­lius stal­čius ir lauk­ti ge­res­nių lai­kų. Pa­sak va­do­vo, juos į prie­kį ve­da kil­ni vers­li­nin­ko mi­si­ja – su­teik­ti žmo­nėms dar­bo, nors ne vi­si tai su­pran­ta ir kal­ti­na vers­li­nin­kus sa­va­nau­diš­ku­mu.

Sėk­min­gai pro­jek­tą įvyk­džiu­sius par­tne­rius svei­ki­no So­cia­li­nės ap­sau­gos ir dar­bo mi­nis­te­ri­jos kanc­le­ris Val­das Rup­šys, Lie­tu­vos dar­bo bir­žos di­rek­to­rius Al­ber­tas Šle­kys, bu­vu­sius ko­le­gas pa­gerb­ti at­vy­ko Sei­mo na­rys Al­gir­das But­ke­vi­čius. Neap­siei­ta ir be vie­ti­nės val­džios, ku­riai at­sto­va­vo vi­ce­me­ras Jo­nas Meš­kaus­kas, svei­ki­ni­mo žo­džius ta­rė Vil­ka­viš­kio tu­riz­mo ir vers­lo in­for­ma­ci­jos cent­ro di­rek­to­rė Dai­va Rik­lie­nė.

Po kon­fe­ren­ci­jos su­reng­ta iš­vy­ka į Ky­bar­tus, kur lau­kė dar vie­nas bū­rys sve­čių, daug svei­ki­ni­mų, par­duo­tu­vės pa­šven­ti­ni­mas ir ati­da­ry­mo pro­ga iš­si­ri­kia­vę pre­ky­bos cent­ro dar­buo­to­jai.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas