„Santaka“ / Apskrities viršininkė padėkojo žemėtvarkininkams

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-31 22:19

Dalinkitės:  


Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties vir­ši­nin­kė Bi­ru­tė Ka­že­mė­kai­tė įtei­kė (stovi viduryje) pa­dė­ką Vil­ka­viš­kio ra­jo­no že­mėt­var­kos sky­riaus vy­res­nia­jai spe­cia­lis­tei Bi­ru­tei Žu­kaus­kie­nei.

Autorės nuotr.


Apskrities viršininkė padėkojo žemėtvarkininkams

Ket­vir­ta­die­nį Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties vir­ši­nin­kė Bi­ru­tė Ka­že­mė­kai­tė, ap­skri­ties Že­mės tvar­ky­mo de­par­ta­men­to di­rek­to­rė Ire­na Knei­ze­vi­čie­nė bei Per­so­na­lo, bend­rų­jų rei­ka­lų ir ūkio sky­riaus ve­dė­jo pa­va­duo­to­ja Ona Se­jo­nie­nė ap­lan­kė Ša­kių, Vil­ka­viš­kio ir Ma­ri­jam­po­lės že­mėt­var­kos sky­rius, kur at­si­svei­ki­no su dar­buo­to­jais ir pa­dė­ko­jo jiems už il­ga­me­tį dar­bą bei sva­rų in­dė­lį že­mėt­var­kos sri­ty­je.

Va­do­vau­da­ma­si Vy­riau­sy­bės 2009 m. sau­sio 21 d. nu­ta­ri­mo Nr. 32 „Dėl 2009 me­tų Lie­tu­vos Res­pub­li­kos vals­ty­bės biu­dže­to pa­tvir­tin­tų asig­na­vi­mų pa­skirs­ty­mo pa­gal pro­gra­mas“ ak­tua­lia re­dak­ci­ja ir at­si­žvelg­da­ma į dar­bo apim­čių pa­si­kei­ti­mą (nuo­sa­vy­bės tei­sė į že­mę Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ty­je at­kur­ta 99,7 pro­c.), dėl vals­ty­bės biu­dže­to asig­na­vi­mų Že­mės re­for­mos, Že­mės ūkio ins­ti­tu­ci­jų iš­lai­ky­mo, Vals­ty­bės po­li­ti­kos įgy­ven­di­ni­mo ir ki­tų pro­gra­mų vyk­dy­mui su­ma­ži­ni­mo Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties vir­ši­nin­kė Bi­ru­tė Ka­že­mė­kai­tė pa­si­ra­šė įsa­ky­mą, ku­riuo rugpjūčio–rugsėjo mė­ne­siais Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties te­ri­to­ri­niuo­se že­mėt­var­kos sky­riuo­se pa­nai­ki­na­mos 23 pa­rei­gy­bės. Dar­buo­to­jų skai­čius že­mėt­var­kos sky­riuo­se ma­ži­na­mas vi­so­je ša­ly­je. Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­tis šių skau­džių prie­mo­nių ėmė­si vė­liau­siai – bu­vo ieš­ko­ma ga­li­my­bių iš­sau­go­ti dir­ban­čius žmo­nes. De­ja, ne­sant lė­šų, to pa­da­ry­ti neį­ma­no­ma.

Apsk­ri­ties vir­ši­nin­kė pa­dė­ko­jo se­niū­ni­jų že­mėt­var­ki­nin­kams ir ki­tiems dar­buo­to­jams už jų nuo­šir­dų dar­bą, už tai, kad Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ty­je že­mės nuo­sa­vy­bės at­sta­ty­mas vy­ko ga­na sklan­džiai. Už il­ga­me­tį dar­bą ir sva­rų in­dė­lį že­mėt­var­kos sri­ty­je B. Ka­že­mė­kai­tė pa­reiš­kė pa­dė­ką 16 Že­mės tvar­ky­mo de­par­ta­men­to te­ri­to­ri­nių že­mėt­var­kos sky­rių dar­buo­to­jų.

Že­mės tvar­ky­mo de­par­ta­men­to di­rek­to­rė Ire­na Knei­ze­vi­čie­nė, dė­ko­da­ma il­ga­me­čiams dar­buo­to­jams, pra­šė jų ne­pa­mirš­ti sa­vo įgy­tų ži­nių ir pri­rei­kus neat­si­sa­ky­ti pa­dė­ti. Pa­sak di­rek­to­rės, lie­kan­tiems že­mėt­var­ki­nin­kams pa­dau­gė­jo dar­bų ir jiems ga­li pri­reik­ti bu­vu­sių ko­le­gų ži­nių bei pa­tir­ties.

Tai ne pa­sku­ti­niai at­lei­di­mai Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties vir­ši­nin­ko ad­mi­nist­ra­ci­jos struk­tū­ri­niuo­se pa­da­li­niuo­se. Pla­nuo­ja­ma, kad dėl eko­no­mi­nių prie­žas­čių bei pa­tvir­tin­tos nau­jos 2009 m. Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties vir­ši­nin­ko ad­mi­nist­ra­ci­jos struk­tū­ros iš vi­so iki lapk­ri­čio 1 die­nos bus pa­nai­kin­tos 68 pa­rei­gy­bės.Vir­gi­ni­ja SA­MUO­LIE­NĖ

Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties vir­ši­nin­ko ad­mi­nist­ra­ci­jos

Re­gio­no eko­no­mi­kos, so­cia­li­nio vys­ty­mo, tarp­tau­ti­nio bend­ra­dar­bia­vi­mo ir ry­šių

su vi­suo­me­ne sky­riaus vyr. spe­cia­lis­tė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas