„Santaka“ / Stop! Siena...

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda gyvenamąjį namą su ūkiniu pastatu Ančlaukio k., Vilkaviškio r. (yra visi patogumai, prie namų yra 3 ha žemės). Tel. 8 688 20 981.
Galioja iki: 2019-05-03 09:16:08

Parduoda 3 kambarių butą Lauko g., Vilkaviškyje (V a.). Tel. 8 606 04 963.
Galioja iki: 2019-05-03 13:06:50

Tvarkinga šeima išsinuomotų butą arba namą Vilkaviškyje ar netoli jo. Tel. 8 636 47 641 .
Galioja iki: 2019-05-06 13:36:34

Parduoda šiaudapjovę („akselinę“) su vienfaziu vokišku varikliu, 4 vasarines padangas 185/70 R14, beveik naują dvigulę lovą su patalynės dėže, 5 durų didelę medinę spintą. Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-05-06 13:40:25Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-28 10:27

Dalinkitės:  


Porą keturkojų Ki­no­lo­gi­jos cent­ro pa­rei­gū­nai išsiųs ir į mūsų rajoną.

Stop! Siena...

In­for­ma­vo apie nau­ją punk­tą

Ky­bar­tų už­kar­dos vei­ki­mo bei Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jos te­ri­to­ri­jo­je vy­ko ofi­cia­lus su­si­ti­ki­mas su Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jos pa­sie­nio pa­rei­gū­nais dėl nau­jo po­sto ati­da­ry­mo.

Su­si­ti­ki­me da­ly­va­vo Ky­bar­tų už­kar­dos va­das Aud­rius Šan­ta­ras, Vals­ty­bės sie­nos ap­sau­gos tar­ny­bos at­sto­vo pa­va­duo­to­jas Dei­vi­das Ka­mins­kas bei Laz­di­jų rink­ti­nės šta­bo Sie­nos ap­sau­gos sky­riaus vy­riau­sia­sis spe­cia­lis­tas Man­tas Struc­kas.

Iš Ru­si­jos pu­sės į su­si­ti­ki­mą at­vy­ko Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jos Pa­sie­nio tar­ny­bos at­sto­vo pa­va­duo­to­jas Lietuvos–Rusijos vals­ty­bių sie­nai S. P. Kuk­li­nas, šios tar­ny­bos at­sto­vo pa­dė­jė­jas Lietuvos–Rusijos vals­ty­bių sie­nai A. V. Le­me­še­vas, eks­per­tas D. V. Fo­mi­nas. Su­si­ti­ki­mui pir­mi­nin­ka­vo pul­ki­nin­kas S. P. Kuk­li­nas.

Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jos pu­sės ini­cia­ty­va su­reng­ta­me su­si­ti­ki­me kai­my­ni­nės ša­lies at­sto­vai sie­kė in­for­muo­ti mū­sų ša­lies pa­rei­gū­nus apie pla­nuo­ja­mą nau­jo au­to­mo­bi­lių pa­sie­nio kont­ro­lės punk­to Černyševskoje–Kybartai ati­da­ry­mą, taip pat ap­tar­ti as­me­nų bei trans­por­to prie­mo­nių ju­dė­ji­mo srau­tus ati­da­rius nau­ją pa­sie­nio kont­ro­lės punk­tą. Bu­vo nu­tar­ta, kad ir ati­da­rius nau­ją­jį punk­tą as­me­nų, trans­por­to prie­mo­nių, kro­vi­nių, pre­kių ir gy­vū­nų pra­lei­di­mas per Černyševskoje–Kybartų pa­sie­nio kont­ro­lės punk­tą vyks pa­gal tarp­tau­ti­nių su­si­ta­ri­mų nuo­sta­tas.Pa­sie­nie­čiai gaus pa­gal­bi­nin­kų

Viš­ty­čio bei Ky­bar­tų už­kar­dų pa­sie­nie­čiai ne­tru­kus džiaug­sis nau­jais ke­tur­ko­jais „ko­le­go­mis“. Abiem už­kar­doms skir­ta po vie­ną ne­se­niai įsi­gy­tą sie­nos sar­gy­bi­nį.

Vals­ty­bės sie­nos ap­sau­gos tar­ny­bos Ki­no­lo­gi­jos cent­ro pa­rei­gū­nai tre­čia­die­nį iš gar­saus tar­ny­bi­nius šu­nis vei­sian­čio Če­ki­jos veis­ly­no par­si­ve­žė 18 ma­žų vo­kie­čių avi­ga­nių. Jų am­žius – nuo 2 iki 4 mė­ne­sių. Vie­no šu­niu­ko kai­na – 550 eu­rų. Vi­sų įsi­gy­tų šu­niu­kų tė­vai ir se­ne­liai yra tar­na­vę tei­sė­sau­gos ins­ti­tu­ci­jo­se. Šie bū­si­mi sie­nos sar­gy­bi­niai įgy­ti už Išo­rės sie­nų fon­do lė­šas.

Jau anks­čiau VSAT ki­no­lo­gai bu­vo nu­vy­kę į šį veis­ly­ną ir at­rin­ko bū­si­muo­sius pa­sie­nie­čių pa­gal­bi­nin­kus. Ypač bu­vo at­si­žvelg­ta į jų dar­bi­nes sa­vy­bes ir fi­zi­nę iš­tver­mę.

VSAT ki­no­lo­gi­nės veik­los is­to­ri­jo­je iš­kart toks ne­ma­žas šu­niu­kų skai­čius yra įsi­gy­ja­mas pir­mą­syk. Kol kas Ki­no­lo­gi­jos cent­re šie vos ūg­te­lė­ję vo­kie­čių avi­ga­niai sma­giai lei­džia lai­ką su­si­pa­žin­da­mi su ap­lin­ka, žais­da­mi vie­nas su ki­tu ir dar nė iš to­lo ne­pa­nė­šė­ja į sie­nos sar­gy­bi­nius. Ta­čiau jau po me­tų jie bus pa­reng­ti tar­ny­bai VSAT ir taps sie­nos pa­žei­dė­jų, kont­ra­ban­di­nin­kų, nar­ko­ti­kų ga­ben­to­jų ir ki­tų nu­si­kal­tė­lių gau­dy­to­jais. Tie­sa, taip pat jie su ki­no­lo­gais sku­bės ieš­ko­ti din­gu­sių žmo­nių bei pa­gel­bė­ti ki­tais at­ve­jais.

Jau ki­tą sa­vai­tę šu­niu­kai ke­liaus į tar­ny­bos vie­tas ir bus pra­dė­ti dre­suo­ti pa­sie­ny­je dir­ban­čių ki­no­lo­gų. Į Laz­di­jų rink­ti­nę, ku­riai pri­klau­so ir mū­sų ra­jo­ne esan­čios pa­sie­nio už­kar­dos, at­ke­liaus 5 vo­kie­čių ir vie­nas bel­gų avi­ga­nis. Du iš „nau­jo­kų“ įsi­kurs mū­sų ra­jo­ne: po vie­ną Viš­ty­ty­je ir Ky­bar­tuo­se. Nuo ki­tos sa­vai­tės Ky­bar­tų pa­sie­nie­čiai tu­rės ke­tu­ris, Viš­ty­čio – tris, o Lie­po­nos – vie­ną šu­nį.

Iš vi­so Lie­tu­vos vals­ty­bės sie­nos ap­sau­go­je šiuo me­tu tar­nau­ja 166 tar­ny­bi­niai šu­nys.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Nepatogumai gatvėse – dėl būsimos gerovės
* Profesionalaus teatro scenoje vilkaviškietis debiutavo pagrindiniu vaidmeniu
* Ūkininko dienoje – dėmesys pasėlių deklaravimo naujovėms
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą balsuotumėte Respublikos Prezidento rinkimuose?
Vytenį Povilą Andriukaitį
Arvydą Juozaitį
Valentiną Mazuronį
Gitaną Nausėdą
Mindaugą Puidoką
Naglį Puteikį
Saulių Skvernelį
Ingridą Šimonytę
Valdemarą TomaševskįKalbos patarimai

Ar vartotinas pavadinimas „kajeno pipirai“?
Tai ne pipirai, o paprikos. Vartotinas pavadinimas yra Kajeno paprikos. Ši prieskoninė daržovė pavadinimą gavo pagal Kajeno vietovę ( Cayenne ), esančią Prancūzijos Gvianoje.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas