„Santaka“ / Stop! Siena...

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-28 10:27

Dalinkitės:  


Porą keturkojų Ki­no­lo­gi­jos cent­ro pa­rei­gū­nai išsiųs ir į mūsų rajoną.

Stop! Siena...

In­for­ma­vo apie nau­ją punk­tą

Ky­bar­tų už­kar­dos vei­ki­mo bei Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jos te­ri­to­ri­jo­je vy­ko ofi­cia­lus su­si­ti­ki­mas su Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jos pa­sie­nio pa­rei­gū­nais dėl nau­jo po­sto ati­da­ry­mo.

Su­si­ti­ki­me da­ly­va­vo Ky­bar­tų už­kar­dos va­das Aud­rius Šan­ta­ras, Vals­ty­bės sie­nos ap­sau­gos tar­ny­bos at­sto­vo pa­va­duo­to­jas Dei­vi­das Ka­mins­kas bei Laz­di­jų rink­ti­nės šta­bo Sie­nos ap­sau­gos sky­riaus vy­riau­sia­sis spe­cia­lis­tas Man­tas Struc­kas.

Iš Ru­si­jos pu­sės į su­si­ti­ki­mą at­vy­ko Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jos Pa­sie­nio tar­ny­bos at­sto­vo pa­va­duo­to­jas Lietuvos–Rusijos vals­ty­bių sie­nai S. P. Kuk­li­nas, šios tar­ny­bos at­sto­vo pa­dė­jė­jas Lietuvos–Rusijos vals­ty­bių sie­nai A. V. Le­me­še­vas, eks­per­tas D. V. Fo­mi­nas. Su­si­ti­ki­mui pir­mi­nin­ka­vo pul­ki­nin­kas S. P. Kuk­li­nas.

Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jos pu­sės ini­cia­ty­va su­reng­ta­me su­si­ti­ki­me kai­my­ni­nės ša­lies at­sto­vai sie­kė in­for­muo­ti mū­sų ša­lies pa­rei­gū­nus apie pla­nuo­ja­mą nau­jo au­to­mo­bi­lių pa­sie­nio kont­ro­lės punk­to Černyševskoje–Kybartai ati­da­ry­mą, taip pat ap­tar­ti as­me­nų bei trans­por­to prie­mo­nių ju­dė­ji­mo srau­tus ati­da­rius nau­ją pa­sie­nio kont­ro­lės punk­tą. Bu­vo nu­tar­ta, kad ir ati­da­rius nau­ją­jį punk­tą as­me­nų, trans­por­to prie­mo­nių, kro­vi­nių, pre­kių ir gy­vū­nų pra­lei­di­mas per Černyševskoje–Kybartų pa­sie­nio kont­ro­lės punk­tą vyks pa­gal tarp­tau­ti­nių su­si­ta­ri­mų nuo­sta­tas.Pa­sie­nie­čiai gaus pa­gal­bi­nin­kų

Viš­ty­čio bei Ky­bar­tų už­kar­dų pa­sie­nie­čiai ne­tru­kus džiaug­sis nau­jais ke­tur­ko­jais „ko­le­go­mis“. Abiem už­kar­doms skir­ta po vie­ną ne­se­niai įsi­gy­tą sie­nos sar­gy­bi­nį.

Vals­ty­bės sie­nos ap­sau­gos tar­ny­bos Ki­no­lo­gi­jos cent­ro pa­rei­gū­nai tre­čia­die­nį iš gar­saus tar­ny­bi­nius šu­nis vei­sian­čio Če­ki­jos veis­ly­no par­si­ve­žė 18 ma­žų vo­kie­čių avi­ga­nių. Jų am­žius – nuo 2 iki 4 mė­ne­sių. Vie­no šu­niu­ko kai­na – 550 eu­rų. Vi­sų įsi­gy­tų šu­niu­kų tė­vai ir se­ne­liai yra tar­na­vę tei­sė­sau­gos ins­ti­tu­ci­jo­se. Šie bū­si­mi sie­nos sar­gy­bi­niai įgy­ti už Išo­rės sie­nų fon­do lė­šas.

Jau anks­čiau VSAT ki­no­lo­gai bu­vo nu­vy­kę į šį veis­ly­ną ir at­rin­ko bū­si­muo­sius pa­sie­nie­čių pa­gal­bi­nin­kus. Ypač bu­vo at­si­žvelg­ta į jų dar­bi­nes sa­vy­bes ir fi­zi­nę iš­tver­mę.

VSAT ki­no­lo­gi­nės veik­los is­to­ri­jo­je iš­kart toks ne­ma­žas šu­niu­kų skai­čius yra įsi­gy­ja­mas pir­mą­syk. Kol kas Ki­no­lo­gi­jos cent­re šie vos ūg­te­lė­ję vo­kie­čių avi­ga­niai sma­giai lei­džia lai­ką su­si­pa­žin­da­mi su ap­lin­ka, žais­da­mi vie­nas su ki­tu ir dar nė iš to­lo ne­pa­nė­šė­ja į sie­nos sar­gy­bi­nius. Ta­čiau jau po me­tų jie bus pa­reng­ti tar­ny­bai VSAT ir taps sie­nos pa­žei­dė­jų, kont­ra­ban­di­nin­kų, nar­ko­ti­kų ga­ben­to­jų ir ki­tų nu­si­kal­tė­lių gau­dy­to­jais. Tie­sa, taip pat jie su ki­no­lo­gais sku­bės ieš­ko­ti din­gu­sių žmo­nių bei pa­gel­bė­ti ki­tais at­ve­jais.

Jau ki­tą sa­vai­tę šu­niu­kai ke­liaus į tar­ny­bos vie­tas ir bus pra­dė­ti dre­suo­ti pa­sie­ny­je dir­ban­čių ki­no­lo­gų. Į Laz­di­jų rink­ti­nę, ku­riai pri­klau­so ir mū­sų ra­jo­ne esan­čios pa­sie­nio už­kar­dos, at­ke­liaus 5 vo­kie­čių ir vie­nas bel­gų avi­ga­nis. Du iš „nau­jo­kų“ įsi­kurs mū­sų ra­jo­ne: po vie­ną Viš­ty­ty­je ir Ky­bar­tuo­se. Nuo ki­tos sa­vai­tės Ky­bar­tų pa­sie­nie­čiai tu­rės ke­tu­ris, Viš­ty­čio – tris, o Lie­po­nos – vie­ną šu­nį.

Iš vi­so Lie­tu­vos vals­ty­bės sie­nos ap­sau­go­je šiuo me­tu tar­nau­ja 166 tar­ny­bi­niai šu­nys.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Jubiliejų švenčiantis gydytojas savęs be medicinos neįsivaizduoja
* Naujų nesutarimų fone prisimintos senos nuoskaudos
* Vilkaviškio mieste siaučia vandalai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas