„Santaka“ / Futbolo turnyro organizatoriai nusivylė Savivaldybės pažadais

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-26 22:46

Dalinkitės:  


Sei­mo na­rio A. But­ke­vi­čiaus įsteig­ta tau­rė įteik­ta tur­ny­ro nu­ga­lė­to­jams – „Še­šu­pės slė­nio“ ko­man­dos fut­bo­li­nin­kams.

Autoriaus nuotr.


Futbolo turnyro organizatoriai nusivylė Savivaldybės pažadais

Vi­są praė­ju­sį sa­vait­ga­lį ša­lia Vil­ka­viš­kio mies­to sta­dio­no vy­ko fut­bo­lo 7×7 tur­ny­ras Sei­mo na­rio Al­gir­do But­ke­vi­čiaus tau­rei lai­mė­ti. To­kios var­žy­bos šie­met bu­vo su­reng­tos jau ant­rą­jį kar­tą. Pir­ma­sis tur­ny­ras vy­ko ge­gu­žės pa­bai­go­je.Nu­ga­lė­jo vil­ka­viš­kie­čiai

Kaip ir pa­va­sa­rį, taip ir da­bar į var­žy­bas su­si­rin­ko 11 ko­man­dų: Vil­ka­viš­kiui at­sto­va­vo dau­giau­siai – pen­kios, Ky­bar­tams – trys, Čyč­kams, Gi­žams bei Alks­nė­nams – po vie­ną eki­pą. Jos vi­sos bu­vo su­skirs­ty­tos į du po­gru­pius.

Šeš­ta­die­nį vy­ku­sio­se gru­pių var­žy­bo­se vi­si tur­ny­ro da­ly­viai iš­siaiš­ki­no tar­pu­sa­vio san­ty­kius: iš kiek­vie­nos gru­pės ke­tu­rios stip­riau­sios ko­man­dos pa­te­ko į at­krin­ta­mą­sias var­žy­bas. Sek­ma­die­nį jo­se vi­sas tris pri­zi­nes vie­tas pa­si­da­li­jo vil­ka­viš­kie­čių eki­pos.

Pir­mą­ją vie­tą ir įspū­din­gą A. But­ke­vi­čiaus įsteig­tą tau­rę iš­ko­vo­jo „Še­šu­pės slė­niu“ pa­si­va­di­nu­si ko­man­da, pus­fi­na­ly­je tik po pa­pil­do­mos 11 met­rų bau­di­nių se­ri­jos įvei­ku­si fa­vo­ri­tais va­din­tus „Bruk­li­no“ vai­ki­nus, o fi­na­le re­zul­ta­tu 3:1 nu­ga­lė­ju­si „Bra­tis­la­vos“ eki­pą. Ma­ža­ja­me fi­na­le trium­fa­vo mi­nė­to­ji „Bruk­li­no“ ko­man­da, 5:1 su­triuš­ki­nu­si Ky­bar­tų „Pa­sie­nio“ eki­pą.

Var­žy­boms pui­kiai tei­sė­ja­vo Po­vi­las Ja­nu­šaus­kas ir Al­man­tas Do­rei­ka.Neap­siei­ta be in­ci­den­tų

Nors tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­rius Juo­zas Guč­me­ris pa­si­džiau­gė pa­vy­ku­siu ren­gi­niu, ta­čiau pri­si­pa­ži­no, kad tam tik­rų ne­sklan­du­mų, kė­lu­sių gal­vos skaus­mą, vis dėl­to pa­si­tai­kė.

Vi­sų pir­ma, anot pa­šne­ko­vo, vi­si la­biau­siai nu­si­vy­lė Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės abe­jin­gu­mu. „Iš pat pra­džių bu­vo­me vis­ką su­ta­rę: jie ža­dė­jo ir pri­zais pa­rem­ti, ir pa­dė­ti or­ga­ni­zuo­ti, ir at­vyk­ti į ap­do­va­no­ji­mų tei­ki­mo ce­re­mo­ni­ją. Ta­čiau kai nuė­jau pas juos pa­sku­ti­nį kar­tą, man pa­sa­kė, kad vi­si ato­sto­gau­ja ir tik­rai ne­bus kam at­vyk­ti. Taip li­ko­me be Sa­vi­val­dy­bės dė­me­sio ir pa­ra­mos“, – nu­si­vy­li­mo ne­slė­pė J. Guč­me­ris.

Bū­ta ir dau­giau ne­ma­lo­nių in­ci­den­tų.

Į at­krin­ta­mą­sias var­žy­bas pa­te­ku­si ir net jų žais­ti at­va­žia­vu­si Čyč­kų eki­pa tik dėl jiems ži­no­mų prie­žas­čių at­si­sa­kė tęs­ti sa­vo pa­si­ro­dy­mą bei pa­si­trau­kė iš ko­vos. „Ne­sup­ran­tu, ko­dėl jie taip pa­siel­gė. Bū­tų iš va­ka­ro pa­sa­kę, kad ne­žais, bū­tu­me ieš­ko­ję pa­mai­nos, o da­bar vie­na mū­sų ko­man­da li­ko be var­žo­vo“, – ste­bė­jo­si tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­rius.

Po šio tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­riams į pa­gal­bą ga­li tek­ti kvies­tis po­li­ci­jos pa­rei­gū­nus. Mat ša­lia sta­dio­no gy­ve­nan­ti mo­te­ris ne­grą­ži­na į jos kie­mą ne­ty­čia įspir­tų ka­muo­lių. „O ką mums da­ry­ti? Ėjo­me, gra­žiai pra­šė­me ati­duo­ti. Juk šie ka­muo­liai ne mū­sų, juos at­si­ve­žė tur­ny­ro da­ly­viai. Ta­čiau mo­te­ris ne­si­lei­do į kal­bas, pa­reiš­ku­si, kad be po­li­ci­jos ne­ke­ti­na nie­ko grą­žin­ti. Va­di­na­si, teks kreip­tis į pa­rei­gū­nus“, – kal­bė­jo J. Guč­me­ris. Jis pri­mi­nė, kad ga­lė­ta ap­siei­ti be in­ci­den­tų, jei Sa­vi­val­dy­bė bū­tų lei­du­si tur­ny­rą or­ga­ni­zuo­ti mies­to sta­dio­ne. Ta­čiau ne­pa­vy­ko su­de­rin­ti lai­ko su tuo pa­čiu me­tu sta­dio­ne vy­ku­sio Lie­tu­vos ve­te­ra­nų ri­ti­nio čem­pio­na­to or­ga­ni­za­to­riais.Ap­do­va­no­ti ge­riau­sie­ji

Pa­si­bai­gus tur­ny­rui vi­si pri­zi­nin­kai bu­vo ap­do­va­no­ti A. But­ke­vi­čiaus įsteig­to­mis tau­rė­mis. Taip pat iš­rink­ti ge­riau­si tur­ny­ro žai­dė­jai, ku­riems įteik­ti spe­cia­lūs or­ga­ni­za­to­rių bei rė­mė­jų – „San­ta­kos“ laik­raš­čio – įsteig­ti pri­zai. Ge­riau­siu tur­ny­ro žai­dė­ju pri­pa­žin­tas nu­ga­lė­to­jų eki­pos var­tų sar­gas Vy­te­nis Bu­jaus­kas, ku­riam ati­te­ko nau­din­giau­sio žai­dė­jo tau­rė. Pas­ka­ti­na­mo­sios do­va­nė­lės taip pat įteik­tos šiems žai­dė­jams: ge­riau­siam puo­lė­jui Min­dau­gui Bič­ko­vui, ge­riau­siam sau­gui Graž­vy­dui Gir­niu­kai­čiui, ge­riau­siam jau­nam žai­dė­jui Ka­ro­liui Mac­ke­vi­čiui, nau­din­giau­siam ma­žo­jo fi­na­lo fut­bo­li­nin­kui Žil­vi­nui Mar­čiu­lio­niui bei dau­giau­siai pra­kai­to iš­lie­ju­siam tur­ny­ro da­ly­viui Min­dau­gui Ky­nui.

Ne­pai­sant iš­ki­lu­sių ne­sklan­du­mų bei vi­są sek­ma­die­nio po­pie­tę py­lu­sio lie­taus, bent jau or­ga­ni­za­to­riams en­tu­ziaz­mo, ro­dos, ne­trūks­ta. J. Guč­me­ris tvir­ti­no, kad dar šį ru­de­nį no­rė­tų su­reng­ti tre­čią­jį tur­ny­rą, ku­ris, ti­ki­ma­si, su­lauks ne ma­žes­nio pa­si­se­ki­mo.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas