„Santaka“ / Futbolo turnyro organizatoriai nusivylė Savivaldybės pažadais

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-26 22:46

Dalinkitės:  


Sei­mo na­rio A. But­ke­vi­čiaus įsteig­ta tau­rė įteik­ta tur­ny­ro nu­ga­lė­to­jams – „Še­šu­pės slė­nio“ ko­man­dos fut­bo­li­nin­kams.

Autoriaus nuotr.


Futbolo turnyro organizatoriai nusivylė Savivaldybės pažadais

Vi­są praė­ju­sį sa­vait­ga­lį ša­lia Vil­ka­viš­kio mies­to sta­dio­no vy­ko fut­bo­lo 7×7 tur­ny­ras Sei­mo na­rio Al­gir­do But­ke­vi­čiaus tau­rei lai­mė­ti. To­kios var­žy­bos šie­met bu­vo su­reng­tos jau ant­rą­jį kar­tą. Pir­ma­sis tur­ny­ras vy­ko ge­gu­žės pa­bai­go­je.Nu­ga­lė­jo vil­ka­viš­kie­čiai

Kaip ir pa­va­sa­rį, taip ir da­bar į var­žy­bas su­si­rin­ko 11 ko­man­dų: Vil­ka­viš­kiui at­sto­va­vo dau­giau­siai – pen­kios, Ky­bar­tams – trys, Čyč­kams, Gi­žams bei Alks­nė­nams – po vie­ną eki­pą. Jos vi­sos bu­vo su­skirs­ty­tos į du po­gru­pius.

Šeš­ta­die­nį vy­ku­sio­se gru­pių var­žy­bo­se vi­si tur­ny­ro da­ly­viai iš­siaiš­ki­no tar­pu­sa­vio san­ty­kius: iš kiek­vie­nos gru­pės ke­tu­rios stip­riau­sios ko­man­dos pa­te­ko į at­krin­ta­mą­sias var­žy­bas. Sek­ma­die­nį jo­se vi­sas tris pri­zi­nes vie­tas pa­si­da­li­jo vil­ka­viš­kie­čių eki­pos.

Pir­mą­ją vie­tą ir įspū­din­gą A. But­ke­vi­čiaus įsteig­tą tau­rę iš­ko­vo­jo „Še­šu­pės slė­niu“ pa­si­va­di­nu­si ko­man­da, pus­fi­na­ly­je tik po pa­pil­do­mos 11 met­rų bau­di­nių se­ri­jos įvei­ku­si fa­vo­ri­tais va­din­tus „Bruk­li­no“ vai­ki­nus, o fi­na­le re­zul­ta­tu 3:1 nu­ga­lė­ju­si „Bra­tis­la­vos“ eki­pą. Ma­ža­ja­me fi­na­le trium­fa­vo mi­nė­to­ji „Bruk­li­no“ ko­man­da, 5:1 su­triuš­ki­nu­si Ky­bar­tų „Pa­sie­nio“ eki­pą.

Var­žy­boms pui­kiai tei­sė­ja­vo Po­vi­las Ja­nu­šaus­kas ir Al­man­tas Do­rei­ka.Neap­siei­ta be in­ci­den­tų

Nors tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­rius Juo­zas Guč­me­ris pa­si­džiau­gė pa­vy­ku­siu ren­gi­niu, ta­čiau pri­si­pa­ži­no, kad tam tik­rų ne­sklan­du­mų, kė­lu­sių gal­vos skaus­mą, vis dėl­to pa­si­tai­kė.

Vi­sų pir­ma, anot pa­šne­ko­vo, vi­si la­biau­siai nu­si­vy­lė Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės abe­jin­gu­mu. „Iš pat pra­džių bu­vo­me vis­ką su­ta­rę: jie ža­dė­jo ir pri­zais pa­rem­ti, ir pa­dė­ti or­ga­ni­zuo­ti, ir at­vyk­ti į ap­do­va­no­ji­mų tei­ki­mo ce­re­mo­ni­ją. Ta­čiau kai nuė­jau pas juos pa­sku­ti­nį kar­tą, man pa­sa­kė, kad vi­si ato­sto­gau­ja ir tik­rai ne­bus kam at­vyk­ti. Taip li­ko­me be Sa­vi­val­dy­bės dė­me­sio ir pa­ra­mos“, – nu­si­vy­li­mo ne­slė­pė J. Guč­me­ris.

Bū­ta ir dau­giau ne­ma­lo­nių in­ci­den­tų.

Į at­krin­ta­mą­sias var­žy­bas pa­te­ku­si ir net jų žais­ti at­va­žia­vu­si Čyč­kų eki­pa tik dėl jiems ži­no­mų prie­žas­čių at­si­sa­kė tęs­ti sa­vo pa­si­ro­dy­mą bei pa­si­trau­kė iš ko­vos. „Ne­sup­ran­tu, ko­dėl jie taip pa­siel­gė. Bū­tų iš va­ka­ro pa­sa­kę, kad ne­žais, bū­tu­me ieš­ko­ję pa­mai­nos, o da­bar vie­na mū­sų ko­man­da li­ko be var­žo­vo“, – ste­bė­jo­si tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­rius.

Po šio tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­riams į pa­gal­bą ga­li tek­ti kvies­tis po­li­ci­jos pa­rei­gū­nus. Mat ša­lia sta­dio­no gy­ve­nan­ti mo­te­ris ne­grą­ži­na į jos kie­mą ne­ty­čia įspir­tų ka­muo­lių. „O ką mums da­ry­ti? Ėjo­me, gra­žiai pra­šė­me ati­duo­ti. Juk šie ka­muo­liai ne mū­sų, juos at­si­ve­žė tur­ny­ro da­ly­viai. Ta­čiau mo­te­ris ne­si­lei­do į kal­bas, pa­reiš­ku­si, kad be po­li­ci­jos ne­ke­ti­na nie­ko grą­žin­ti. Va­di­na­si, teks kreip­tis į pa­rei­gū­nus“, – kal­bė­jo J. Guč­me­ris. Jis pri­mi­nė, kad ga­lė­ta ap­siei­ti be in­ci­den­tų, jei Sa­vi­val­dy­bė bū­tų lei­du­si tur­ny­rą or­ga­ni­zuo­ti mies­to sta­dio­ne. Ta­čiau ne­pa­vy­ko su­de­rin­ti lai­ko su tuo pa­čiu me­tu sta­dio­ne vy­ku­sio Lie­tu­vos ve­te­ra­nų ri­ti­nio čem­pio­na­to or­ga­ni­za­to­riais.Ap­do­va­no­ti ge­riau­sie­ji

Pa­si­bai­gus tur­ny­rui vi­si pri­zi­nin­kai bu­vo ap­do­va­no­ti A. But­ke­vi­čiaus įsteig­to­mis tau­rė­mis. Taip pat iš­rink­ti ge­riau­si tur­ny­ro žai­dė­jai, ku­riems įteik­ti spe­cia­lūs or­ga­ni­za­to­rių bei rė­mė­jų – „San­ta­kos“ laik­raš­čio – įsteig­ti pri­zai. Ge­riau­siu tur­ny­ro žai­dė­ju pri­pa­žin­tas nu­ga­lė­to­jų eki­pos var­tų sar­gas Vy­te­nis Bu­jaus­kas, ku­riam ati­te­ko nau­din­giau­sio žai­dė­jo tau­rė. Pas­ka­ti­na­mo­sios do­va­nė­lės taip pat įteik­tos šiems žai­dė­jams: ge­riau­siam puo­lė­jui Min­dau­gui Bič­ko­vui, ge­riau­siam sau­gui Graž­vy­dui Gir­niu­kai­čiui, ge­riau­siam jau­nam žai­dė­jui Ka­ro­liui Mac­ke­vi­čiui, nau­din­giau­siam ma­žo­jo fi­na­lo fut­bo­li­nin­kui Žil­vi­nui Mar­čiu­lio­niui bei dau­giau­siai pra­kai­to iš­lie­ju­siam tur­ny­ro da­ly­viui Min­dau­gui Ky­nui.

Ne­pai­sant iš­ki­lu­sių ne­sklan­du­mų bei vi­są sek­ma­die­nio po­pie­tę py­lu­sio lie­taus, bent jau or­ga­ni­za­to­riams en­tu­ziaz­mo, ro­dos, ne­trūks­ta. J. Guč­me­ris tvir­ti­no, kad dar šį ru­de­nį no­rė­tų su­reng­ti tre­čią­jį tur­ny­rą, ku­ris, ti­ki­ma­si, su­lauks ne ma­žes­nio pa­si­se­ki­mo.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas