„Santaka“ / Atgarsiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-24 23:20

Dalinkitės:  


Atgarsiai

Pyko dėl patikros or­ga­ni­za­vi­mo

Po to, kai rugp­jū­čio 14 ir 16 die­no­mis ra­jo­ne lan­kė­si pre­ven­ci­nio pro­jek­to „Ne­delsk“ ko­man­da ir rugp­jū­čio 18 die­nos „San­ta­ko­je“ pa­ra­šė­me apie šią ak­ci­ją, į re­dak­ci­ją krei­pė­si ke­le­tas mo­te­rų.

Jos guo­dė­si, kad ne­pa­te­ko pa­tik­rai į ro­ži­nį au­to­bu­sė­lį. Ap­mau­du bu­vę ne vien dėl to, kad ne­pa­si­tik­ri­no, bet ir to­dėl, kad pa­si­skam­bi­nu­sios į Vil­ka­viš­kio pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­ros cent­ro re­gist­ra­tū­rą iš­gir­do at­sa­ky­mą, jog re­gist­ruo­ja­mos tik tos mo­te­rys, ku­rios pri­si­ra­šiu­sios prie šios gy­dy­mo įstai­gos. Bu­vo paaiš­kin­ta, kad ši įstai­ga pro­jek­to or­ga­ni­za­to­riams su­mo­kė­jo tik už sa­vo pa­cien­tes. Mo­te­ris tai nu­ste­bi­no, nes bu­vo gir­dė­ju­sios, jog pa­si­tik­rin­ti į „Ro­ži­nio kas­pi­no“ au­to­bu­sė­lį ga­li atei­ti vi­sos mo­te­rys, ir vi­sai ne­svar­bu, pas ku­rį gy­dy­to­ją lan­ko­si.

Vil­ka­viš­kie­tės, iš­gir­du­sios, jog jų neuž­re­gist­ruo­ja, nu­spren­dė, jog me­di­kai ne­priims ir iš „gy­vos ei­lės“.

Pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­ros cent­ro vyr. gy­dy­to­ja La­ri­sa Je­li­sie­je­va re­dak­ci­jai paaiš­ki­no, jog jų įstai­ga tik­rai bu­vo su­da­riu­si su­tar­tį su pro­jek­to „Ne­delsk“ or­ga­ni­za­to­riais ir iš sa­vo biu­dže­to su­mo­kė­jo pu­sant­ro tūks­tan­čio li­tų. To­dėl ir bu­vo pir­miau­siai už­re­gist­ruo­ta 80 šio cent­ro pa­cien­čių. Vie­nos jos bu­vo už­ra­šo­mos re­gist­ra­tū­ro­je, ki­tos – per šei­mos gy­dy­to­ją.

Be­je, re­gist­ra­to­rės ir­gi ga­lė­jo pa­si­guos­ti, kad da­lis pa­skam­bi­nu­sių ir no­rė­ju­sių už­si­re­gist­ruo­ti mo­te­rų po to, kai iš­gir­do, jog ne­bus įtrauk­tos į są­ra­šus, el­gė­si la­bai ne­man­da­giai, svai­dė nie­kuo dė­tai re­gist­ra­to­rei įžei­džian­čius žo­džius.

Pro­jek­to or­ga­ni­za­to­rės dar anks­ty­vą pa­va­sa­rį de­ri­no at­vy­ki­mą į Vil­ka­viš­kio ra­jo­ną ir pa­gei­da­vo fi­nan­si­nės pa­ra­mos iš Sa­vi­val­dy­bės. Mat kai ku­rios sa­vi­val­dy­bės šį pro­jek­tą pa­re­mia, skir­da­mos iki tri­jų tūks­tan­čių li­tų. Ta­da „Ro­ži­nio kas­pi­no“ au­to­bu­sė­lis jų te­ri­to­ri­jos gy­ven­vie­tė­se ga­li lan­ky­tis dvi ar tris die­nas. Ma­tyt, dėl ob­jek­ty­vių prie­žas­čių ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bė lė­šų skir­ti ne­ga­lė­jo.

„Ne­delsk“ pro­jek­to or­ga­ni­za­to­rės, ga­vu­sios nei­gia­mą Sa­vi­val­dy­bės at­sa­ky­mą, fi­nan­sa­vi­mo rei­ka­lus spren­dė su Pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­ros cent­ru.

Vyr. gy­dy­to­ja sa­kė, jog PSPC iš sa­vo biu­dže­to ga­lė­jo skir­ti tik pu­sant­ro tūks­tan­čio li­tų ir ap­mo­kė­ti už vie­ną pa­pil­do­mą pa­tik­ros die­ną. Tai­gi, tik ga­vu­si šią pa­ra­mą „Ne­delsk“ ko­man­da ga­lė­jo į ra­jo­ną at­va­žiuo­ti dar ir ant­rą die­ną.

Rugp­jū­čio 14 die­nos prieš­pie­tį pro­fi­lak­ti­nė krū­tų pa­tik­ra bu­vo at­lik­ta 54 mo­te­rims Pil­viš­kiuo­se, po pie­tų – 47 mo­te­rims Bart­nin­kuo­se. Rugp­jū­čio 16 die­ną, at­vy­kę prie Vil­ka­viš­kio PSPC, ko­man­dos na­riai ga­vo il­gą už­re­gist­ruo­tų mo­te­rų są­ra­šą, bet priė­mė ir pa­tik­ri­no vi­sas, ku­rios lau­kė, – iš vi­so 112 mo­te­rų.

Vyr. gy­dy­to­ja L. Je­li­sie­je­va sa­kė, jog su­pran­ta­mas mo­te­rų no­ras pa­tek­ti ne­mo­ka­mai pa­tik­rai, ta­čiau jos va­do­vau­ja­ma įstai­ga ne­tu­ri tiek lė­šų, kad pa­rem­tų vi­so ra­jo­no mo­te­rų ap­si­lan­ky­mą „Ro­ži­nio kas­pi­no“ au­to­bu­sė­ly­je.

Va­do­vė ban­dė ieš­ko­ti rė­mė­jų šiai pro­gra­mai, bet šį­kart neat­si­ra­do ga­lin­čių ar no­rin­čių pa­dė­ti.

Be abe­jo, mo­te­rys ga­li kreip­tis į sa­vo gy­dy­to­jus ir pa­pra­šy­ti, kad jas pa­siųs­tų pa­si­da­ry­ti krū­tų echos­ko­pi­ją. Be to, pa­gal iš anks­to pa­skelb­tą gra­fi­ką į Vil­ka­viš­kį at­vyks­ta kon­sul­tuo­ti on­ko­lo­gas.

Mo­te­rys, su­si­rū­pi­nu­sios sa­vo svei­ka­ta – dėl sa­vęs ir dėl tų, ku­rie jas my­li, – ga­li bet ka­da pa­si­skam­bin­ti „Ne­delsk“ pro­jek­to ne­mo­ka­mu te­le­fo­nu 8 800 20 250.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas