„Santaka“ / Paslaugos neprašė, bet sąskaitą išrašė

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-24 22:39

Dalinkitės:  


Paslaugos neprašė, bet sąskaitą išrašė

Į re­dak­ci­ją krei­pė­si vil­ka­viš­kie­tis An­ta­nas Vy­tau­tas Stra­ka­lai­tis. Žmo­gus sa­kė bu­vęs ge­ro­kai nu­ste­bin­tas, kai neuž­si­sa­kęs pa­slau­gos iš „Bi­tės“ te­le­ko­mu­ni­ka­ci­jų tink­lo ga­vo są­skai­tą.

– Vie­ną die­ną pa­skam­bi­no iš „Bi­tės“ ir pa­siū­lė pe­rei­ti į šį tink­lą. Man­da­gus bal­sas ki­ta­me lai­do ga­le iš­var­di­jo pri­va­lu­mus, įro­di­nė­jo, kad už po­kal­bius mo­bi­liuo­ju te­le­fo­nu „Bi­tė­je“ mo­kė­siu kur kas pi­giau, ir aš su­ti­kau. Ta­čiau kai iš dar­bo grį­žo žmo­na, pa­si­ta­rė­me ir nu­spren­dė­me ne­si­blaš­ky­ti – lik­ti sa­vo tink­le, – kal­bė­jo A. V. Stra­ka­lai­tis.

Kai po ku­rio lai­ko vėl pa­skam­bi­no iš „Bi­tės“ ir pa­klau­sė, ka­da jų at­sto­vas ga­li at­vyk­ti su pa­reng­ta su­tar­ti­mi, vil­ka­viš­kie­tis pa­reiš­kė apie sa­vo ap­si­spren­di­mą ir at­si­sa­kė siū­lo­mų pa­slau­gų. Ta­čiau neil­gai tru­kus į na­mus vis dėl­to pa­si­bel­dė „Bi­tės“ at­sto­vas ir pa­siū­lė su­tar­tį pa­si­ra­šy­ti. A. V. Stra­ka­lai­tis dar kar­tą išaiš­ki­no si­tua­ci­ją ir jo­kių do­ku­men­tų ne­pa­si­ra­šė.

Žmo­gus gal­vo­jo, kad tuo vis­kas ir bai­gė­si. Ta­čiau ne­se­niai sa­vo pa­što dė­žu­tė­je A. V. Stra­ka­lai­tis ra­do laiš­ką iš „Bi­tės“ bend­ro­vės su pa­dė­ka, kad ta­po šio tink­lo klien­tu, ir są­skai­tą, ku­rio­je bu­vo nu­ro­dy­ta, kad iki rugp­jū­čio 29 d. jis pri­va­lo su­mo­kė­ti 29,42 Lt.

Tą­kart vy­riš­kiui trū­ko kant­ry­bė ir jis su mi­nė­tu laiš­ku krei­pė­si į re­dak­ci­ją. Su vil­ka­viš­kie­čio skun­du su­pa­žin­di­no­me UAB „Bi­tė Lie­tu­va“ at­sa­kin­gus dar­buo­to­jus. Šios bend­ro­vės at­sto­vė ry­šiams su vi­suo­me­ne Mil­da MA­RO­ZAI­TĖ štai ką at­sa­kė:

„Ap­gai­les­tau­ja­me dėl įvy­ku­sio ne­su­sip­ra­ti­mo, A. V. Stra­ka­lai­čiui mo­kė­ti už ne­su­teik­tas pa­slau­gas ne­rei­kės, nes su­tar­tis ne­pa­si­ra­šy­ta.

Šis klien­tas lie­pos mė­ne­sį ke­le­tą kar­tų kal­bė­jo­si su „Bi­tės“ va­dy­bi­nin­kais ir bu­vo da­vęs žo­di­nį su­ti­ki­mą gau­ti su­tar­tį. „Bi­tės“ klien­tų ap­tar­na­vi­mo sis­te­mo­je, no­rint nu­siųs­ti klien­tui su­tar­tį, rei­kia ak­ty­vuo­ti jo te­le­fo­no nu­me­rį, ir mo­kes­tis už šią pa­slau­gą įtrau­kia­mas į jo pir­mą­ją są­skai­tą. Taip su­ta­po, kad p. Stra­ka­lai­čiui su­tar­tis pa­reng­ta ir iš­siųs­ta prieš pat mė­ne­sio pa­bai­gą, kai „Bi­tė“ sa­vo klien­tams siun­čia są­skai­tas.

Ka­dan­gi klien­tas su­tar­ties ne­pa­si­ra­šė, jo są­skai­ta anu­liuo­ta jau po ke­le­to die­nų, ki­tą mė­ne­sį, ta­čiau są­skai­ta jau bu­vo iš­siųs­ta. Tad dar kar­tą pa­ti­ki­na­me, kad p. Stra­ka­lai­čiui są­skai­tos ap­mo­kė­ti tik­rai ne­rei­kės. Ki­lus ne­su­sip­ra­ti­mams ir klau­si­mams klien­tams pir­miau­sia pa­ta­ria­me kreip­tis į „Bi­tės“ klien­tų ap­tar­na­vi­mo cent­rą trum­puo­ju nu­me­riu 1501 – „Bi­tės“ klien­tams šis skam­bu­tis yra ne­mo­ka­mas. Skam­bi­nant iš ki­to ope­ra­to­riaus tink­lo rei­kia rink­ti ne trum­pą­jį nu­me­rį, o 8 699 23 230. Klien­tų ap­tar­na­vi­mo va­dy­bi­nin­kai bū­tų iš kar­to in­for­ma­vę, kad ne­sant pa­si­ra­šy­tos su­tar­ties są­skai­ta ne­ga­lio­ja ir yra at­šau­kia­ma.“


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas