„Santaka“ / Kepurės – Afganistano vaikams

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13

Buhalterė ieško papildomo darbo. Tvarko įmonių, ūkininkų buhalteriją. Tel. 8 678 70 201.
Galioja iki: 2019-05-31 16:30:41

3 greta esančius sodus „Pasagos“ bendrijoje. Bendras plotas 12 a. Tel. 8 637 22 279.
Galioja iki: 2019-06-01 15:31:53Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-21 06:51

Dalinkitės:  


„Ti­ki­mės, kad tai, ką mes da­ro­me, su­šil­dys Af­ga­nis­ta­no vai­kus ir pa­liks jiems pa­čius ge­riau­sius pri­si­mi­ni­mus apie lie­tu­vius“, – sa­kė Lie­tu­vos „Ca­ri­to“ ge­ne­ra­li­nis di­rek­to­rius kun. Ro­ber­tas Gri­gas, džiaug­da­ma­sis Šven­to­jo­je sto­vyk­la­vu­sių sa­va­no­rių nu­megz­to­mis pir­mo­sio­mis ke­pu­rai­tė­mis.

Birutės NENĖNIENĖS nuotr.


Kepurės – Afganistano vaikams

Lie­tu­vos „Ca­ri­to“ or­ga­ni­za­ci­ja ėmė­si kil­nios ak­ci­jos „Šil­tos ke­pu­rės Af­ga­nis­ta­no vai­kams“. Ak­ci­ja pra­dė­ta šią sa­vai­tę.

Jos tiks­lai ir or­ga­ni­za­vi­mas bu­vo ap­tar­ta Šven­to­jo­je vy­ku­sia­me se­mi­na­re, ku­ria­me da­ly­va­vo Lie­tu­vos vys­ku­pi­jų „Ca­ri­to“ or­ga­ni­za­ci­jų at­sto­vai ir Lie­tu­vos va­do­vau­ja­mos Af­ga­nis­ta­no Go­ro pro­vin­ci­jos at­kū­ri­mo gru­pės de­šim­to­sios pa­mai­nos (PAG-10) ka­riai.

Sto­vyk­lau­to­jos – „Ca­ri­to“ re­gio­nų at­sto­vės – jau nu­mez­gė apie pen­kias­de­šimt šil­tų ke­pu­rai­čių Af­ga­nis­ta­no vai­kams.

PAG-10 ka­riai su­pa­žin­di­no Lie­tu­vos „Ca­ri­to“ at­sto­vus su Af­ga­nis­ta­no Go­ro pro­vin­ci­jo­je vei­kian­čios Lie­tu­vos va­do­vau­ja­mos pro­vin­ci­jos at­kū­ri­mo gru­pės veik­la, pro­vin­ci­jos gy­ven­to­jų bui­ti­mi, kul­tū­ri­niais, re­li­gi­niais ypa­tu­mais, pa­pro­čiais ir kt.

Kal­nuo­to­je Go­ro pro­vin­ci­jo­je kli­ma­to są­ly­gos yra la­bai at­šiau­rios. Karš­to­mis va­sa­ro­mis vie­tos gy­ven­to­jai ken­čia nuo saus­ros, žie­mą – nuo gau­saus snie­go, vė­jo, šal­čio, sie­kian­čio iki 40 laips­nių. Iš mo­lio drėb­to­se tro­be­lė­se gy­ve­nan­tys žmo­nės daž­nai ne­tu­ri są­ly­gų ge­rai jų ap­šil­dy­ti, o vai­kai, net ir iš­kri­tus snie­gui, lau­ke bė­gio­ja ba­si, skur­džiai ap­si­ren­gę, ne­tu­ri šil­tų dra­bu­žių. Žmo­nėms trūks­ta mais­to, dra­bu­žių, ge­ria­mo­jo van­dens. Bet ko­kia pa­ra­ma Go­ro pro­vin­ci­jos žmo­nėms, ypač vai­kams, la­bai rei­ka­lin­ga.

Į šią ak­ci­ją jau įsi­trau­ku­sios „Ca­ri­to“ or­ga­ni­za­ci­jų at­sto­vės sa­kė, jog tai da­ry­ti jas la­biau­siai pa­ska­ti­no no­ras į to­li­mą ša­lį pa­siųs­ti ži­nią, kad do­va­no­ja­ma ne tik ap­ran­gos da­lis, bet ir drau­gys­tė, vi­di­nė ši­lu­ma.

Ak­ci­jos „Šil­tos ke­pu­rės Af­ga­nis­ta­no vai­kams“ or­ga­ni­za­to­riai kvie­čia vi­sus Lie­tu­vos žmo­nes pri­si­dė­ti prie ak­ci­jos ir nu­megz­ti, nu­vel­ti ar nu­ner­ti bent po vie­ną šil­tą vai­kiš­ką ke­pu­rę.

Ke­pu­rės ga­li bū­ti įvai­rių for­mų ir raš­tų, ta­čiau at­si­žvel­giant į kul­tū­ri­nius Af­ga­nis­ta­no ypa­tu­mus ir is­to­ri­nę pa­tir­tį pra­šo­ma ne­megz­ti ke­pu­rių tik iš viens­pal­vių rau­do­nų siū­lų. Mez­gant ga­li­ma at­kar­to­ti Lie­tu­vos ar Af­ga­nis­ta­no vals­ty­bi­nių vė­lia­vų spal­vas.

Ke­pu­res į Af­ga­nis­ta­ną nu­ga­bens lapk­ri­čio mė­ne­sį mi­si­ją Go­ro pro­vin­ci­jos at­kū­ri­mo gru­pė­je pra­dė­sian­ti 10-oji Lie­tu­vos ka­rių pa­mai­na.

Do­va­no­ja­mus gal­vos ap­da­rus iki rug­sė­jo 25 die­nos pra­šo­ma at­neš­ti į ar­ti­miau­sią „Ca­ri­to“ sky­rių.

Vil­ka­viš­kio „Ca­ri­to“ būs­ti­nė­je (Ge­di­mi­no g. 19) bu­di­ma ant­ra­die­niais, nuo 10 iki 12 va­lan­dos.

Kiek­vie­nas, pa­do­va­no­jęs Af­ga­nis­ta­no vai­kams šil­tą ke­pu­rę, pri­si­mi­ni­mui gaus spe­cia­lų ak­ci­jos ženk­le­lį.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Mūsų balsai ir premija – „Purpurinio vakaro“ autorei
* Dovanotomis gėlėmis pasipuošė ne tik Vilkaviškis
* Dėl šalnų prognozuojamos aukštesnės vaisių ir uogų kainos
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kas Jums svarbiausia darbovietėje?
Kolektyvo mikroklimatas.
Aiškios atsakomybės.
Įmonės patikimumas.
Karjeros galimybės.
Atlygis ir finansinis skatinimas.Kalbos patarimai

Ar vartotinas veiksmažodis „įdabartinti“?
Taip, naujadaras įdabartinti vartojamas reikšme „perkelti į dabartį; padaryti prieinamą dabartyje; suteikti dabarties pavidalą“. Pvz.: Režisieriai savo filmuose stengiasi įdabartinti istoriją. Bendrojoje vartosenoje prigijo ir daiktavardis įdabartinimas.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas