„Santaka“ / Skaitytojų laiškai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-17 06:31

Dalinkitės:  


Skaitytojų laiškai

Mintimis iš praei­ties į da­bar­tį: sunkmečio kaip nebūta

At­vy­ku­si į at­lai­dus Viš­ty­čio mies­te­ly­je min­ti­mis ne­ju­čia su­grį­žau į vai­kys­tės ir jau­nys­tės lai­kus...

Gy­ve­no­me apie 7 km nuo Viš­ty­čio. Daž­nai lan­kiau­si baž­ny­čio­je, bib­lio­te­ko­je. Į mies­te­lį tais po­ka­rio me­tais ei­da­vo­me tie­siog lau­kais, vin­giuo­tais ta­ke­liais, ba­so­mis, o ba­tus ne­šda­vo­mės ran­ko­se. Ap­siau­da­vo­me tik prie pat mies­te­lio.

Šian­dien mies­te­lis neat­pa­žįs­ta­mai pa­si­kei­tęs. Į at­lai­dus žmo­nės su­va­žia­vę ne su ark­liais kin­ky­tais ve­ži­mais, kaip bū­da­vo ma­no jau­nys­tė­je, o su au­to­mo­bi­liais, ku­rių pil­nos aikš­te­lės ir kie­mai. Žmo­nės ypač iš­si­puo­šę, daug kul­tū­rin­ges­ni, o vai­kai lyg ma­ži an­ge­liu­kai laks­tė, žai­dė tik jiems skir­tuo­se at­rak­cio­nuo­se... Po at­lai­dų vy­ko gra­žūs kon­cer­tai. Tik spė­jo su­ktis pre­ky­bi­nin­kai. Vi­si to­kią die­ną at­ro­dė links­mi ir lai­min­gi – tar­si sunk­me­čio ir ne­bū­tų.Al­do­na MA­SAI­TIE­NĖ

Vil­ka­viš­kie­tė


Ekskursijos dalyviams pa­ti­ko ke­lio­nė į Drus­ki­nin­kus

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no žmo­nės, tu­rin­tys klau­sos ne­ga­lią, ke­lia­vo po įdo­miau­sias Drus­ki­nin­kų vie­to­ves.

Pir­miau­sia ap­si­lan­kė­me van­dens at­rak­cio­nų par­ke. Ten pa­si­pliuš­ke­nę ir iš­ban­dę įvai­rias pra­mo­gas, nu­vy­ko­me į so­vie­ti­nių skulp­tū­rų mu­zie­jų – Grū­to par­ką. Di­džiau­sią įspū­dį jau­ni­mui pa­li­ko ne sta­tu­los, bet įvai­rias­pal­viai po­vai su neap­sa­ko­mo gro­žio uo­de­go­mis.

Pa­sig­ro­žė­ję par­ku bei at­si­gė­rę ta­ry­bi­nės gi­ros, pa­su­ko­me į An­ta­no Čes­nu­lio skulp­tū­rų ir poil­sio par­ką. So­dy­bos kie­me sto­vin­tis pa­ties šei­mi­nin­ko su­ręs­tas vė­jo ma­lū­nas, ku­rio vi­suo­se aukš­tuo­se de­monst­ruo­ja­ma šio tau­to­dai­li­nin­ko dro­ži­nių eks­po­zi­ci­ja, pri­trau­kia daug me­ną ir gro­žį mėgs­tan­čių žmo­nių.

Nors ir pa­var­gę po il­gų pa­si­vaikš­čio­ji­mų, bet lai­min­gi ir ku­pi­ni įspū­džių grį­žo­me na­mo.Bi­ru­tė DU­BIC­KIE­NĖ


Serdokiečiai Anykščių kraštą aplankė pirmąjį kartą

Va­sa­ra – ne tik dar­bų, bet ir poil­sio bei pra­mo­gų me­tas. Ke­lio­nių po gim­tą­ją Lie­tu­vą, sie­kiant ją pa­žin­ti, įspū­džiai lie­ka vi­sam gy­ve­ni­mui.

Ser­do­kų kai­mo bend­ruo­me­nės sen­jo­rų klu­bas, žmo­nės su ne­ga­lia ir pen­si­nin­kai bu­vo iš­vy­kę į eks­kur­si­ją, ku­rios me­tu ap­lan­kė nuo­sta­bų Anykš­čių kraš­tą. Dau­gu­ma mū­sų čia lan­kė­si pir­mą kar­tą, to­dėl tu­rė­jo­me ga­li­my­bę pa­ly­gin­ti Sū­du­vos kraš­tą su Aukš­tai­ti­ja.

Eks­kur­si­jos pra­džio­je ap­žiū­rė­jo­me Anykš­čių cent­re įsi­kū­ru­sius mu­zie­jus, ku­riuos ap­ro­dė mus pa­si­ti­ku­si gi­dė: ap­lan­kė­me An­ta­no Ba­ra­naus­ko klė­te­lę, An­ta­no Vie­nuo­lio mu­zie­jų, pa­sta­ro­jo ka­pą, su­si­pa­ži­no­me su ra­šy­to­jų gy­ve­ni­mu bei kū­ry­ba. Pa­ma­tė­me įdo­mią pa­veiks­lų pa­ro­dą, ku­rio­je eks­po­nuo­ja­mi kruopš­čiai at­lik­ti dar­bai iš ak­mens dul­kių.

Vė­liau pu­šy­nu va­žia­vo­me prie di­din­go­jo Pun­tu­ko ak­mens. Ke­lio­nė­je klau­sė­mės le­gen­dos apie jo at­si­ra­di­mą ir skulp­to­riaus Bro­niaus Pun­dziaus pa­trio­tiš­kus dar­bus įam­ži­nant la­kū­nų Ste­po­no Da­riaus ir Sta­sio Gi­rė­no skry­dį per At­lan­tą.

To­li­mes­nis ke­lio­nės tiks­las bu­vo su­si­pa­žin­ti su ra­šy­to­jo Jo­no Bi­liū­no as­me­ny­be, jo trum­pu, bet pra­smin­gu kū­ry­bi­niu ke­liu, to­dėl Liū­diš­kių pi­lia­kal­ny­je, ne­to­li Anykš­čių, ap­lan­kė­me jo ka­pą bei gim­ti­nę – mu­zie­jų Niū­ro­ny­se.

Pa­bu­vo­me ir Ark­lių mu­zie­ju­je, ko­pė­me į le­gen­do­mis api­pin­tus pi­lia­kal­nius. Grįž­da­mi ap­lan­kė­me Anykš­čių baž­ny­čią, su­si­pa­ži­no­me su šiuo mies­tu, klau­sė­mės pa­sa­ko­ji­mų apie įžy­mes­nes Aukš­tai­ti­jos kraš­to vie­tas. Pa­ke­liui į na­mus su­si­pa­ži­no­me su Uk­mer­gės mies­tu, lan­kė­mės „Lo­kės pė­do­je“.

Ši ke­lio­nė bu­vo skir­ta Lie­tu­vos var­do tūks­tant­me­čiui pa­mi­nė­ti.Joa­na KA­DELS­KIE­NĖ

Eks­kur­si­jos va­do­vė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas