„Santaka“ / Skaitytojų laiškai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Išvalo lietaus nubėgimo sistemas Jūsų namuose ar sodyboje. Atlieka smulkų lietaus nutekėjimo sistemų remontą. Ruoškitės rudens darganoms vasarą. Tel. 8 622 30 435.
Galioja iki: 2019-06-29 13:01:01

Parduoda gyvenamąjį namą Šiaurės g. 15, Vilkaviškyje (2000 m. pastatytas, yra 12 a žemės, ūkinis pastatas, 3 garažai). Tel. 8 662 02 402.
Galioja iki: 2019-06-30 16:06:24

Skubiai parduoda LAND ROVER FREELANDER (1999 m. 12 mėn., 2 l, dyzelis, su variklio defektu, 550 Eur). Tel. 8 641 68 516.
Galioja iki: 2019-07-05 11:38:02Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-17 06:31

Dalinkitės:  


Skaitytojų laiškai

Mintimis iš praei­ties į da­bar­tį: sunkmečio kaip nebūta

At­vy­ku­si į at­lai­dus Viš­ty­čio mies­te­ly­je min­ti­mis ne­ju­čia su­grį­žau į vai­kys­tės ir jau­nys­tės lai­kus...

Gy­ve­no­me apie 7 km nuo Viš­ty­čio. Daž­nai lan­kiau­si baž­ny­čio­je, bib­lio­te­ko­je. Į mies­te­lį tais po­ka­rio me­tais ei­da­vo­me tie­siog lau­kais, vin­giuo­tais ta­ke­liais, ba­so­mis, o ba­tus ne­šda­vo­mės ran­ko­se. Ap­siau­da­vo­me tik prie pat mies­te­lio.

Šian­dien mies­te­lis neat­pa­žįs­ta­mai pa­si­kei­tęs. Į at­lai­dus žmo­nės su­va­žia­vę ne su ark­liais kin­ky­tais ve­ži­mais, kaip bū­da­vo ma­no jau­nys­tė­je, o su au­to­mo­bi­liais, ku­rių pil­nos aikš­te­lės ir kie­mai. Žmo­nės ypač iš­si­puo­šę, daug kul­tū­rin­ges­ni, o vai­kai lyg ma­ži an­ge­liu­kai laks­tė, žai­dė tik jiems skir­tuo­se at­rak­cio­nuo­se... Po at­lai­dų vy­ko gra­žūs kon­cer­tai. Tik spė­jo su­ktis pre­ky­bi­nin­kai. Vi­si to­kią die­ną at­ro­dė links­mi ir lai­min­gi – tar­si sunk­me­čio ir ne­bū­tų.Al­do­na MA­SAI­TIE­NĖ

Vil­ka­viš­kie­tė


Ekskursijos dalyviams pa­ti­ko ke­lio­nė į Drus­ki­nin­kus

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no žmo­nės, tu­rin­tys klau­sos ne­ga­lią, ke­lia­vo po įdo­miau­sias Drus­ki­nin­kų vie­to­ves.

Pir­miau­sia ap­si­lan­kė­me van­dens at­rak­cio­nų par­ke. Ten pa­si­pliuš­ke­nę ir iš­ban­dę įvai­rias pra­mo­gas, nu­vy­ko­me į so­vie­ti­nių skulp­tū­rų mu­zie­jų – Grū­to par­ką. Di­džiau­sią įspū­dį jau­ni­mui pa­li­ko ne sta­tu­los, bet įvai­rias­pal­viai po­vai su neap­sa­ko­mo gro­žio uo­de­go­mis.

Pa­sig­ro­žė­ję par­ku bei at­si­gė­rę ta­ry­bi­nės gi­ros, pa­su­ko­me į An­ta­no Čes­nu­lio skulp­tū­rų ir poil­sio par­ką. So­dy­bos kie­me sto­vin­tis pa­ties šei­mi­nin­ko su­ręs­tas vė­jo ma­lū­nas, ku­rio vi­suo­se aukš­tuo­se de­monst­ruo­ja­ma šio tau­to­dai­li­nin­ko dro­ži­nių eks­po­zi­ci­ja, pri­trau­kia daug me­ną ir gro­žį mėgs­tan­čių žmo­nių.

Nors ir pa­var­gę po il­gų pa­si­vaikš­čio­ji­mų, bet lai­min­gi ir ku­pi­ni įspū­džių grį­žo­me na­mo.Bi­ru­tė DU­BIC­KIE­NĖ


Serdokiečiai Anykščių kraštą aplankė pirmąjį kartą

Va­sa­ra – ne tik dar­bų, bet ir poil­sio bei pra­mo­gų me­tas. Ke­lio­nių po gim­tą­ją Lie­tu­vą, sie­kiant ją pa­žin­ti, įspū­džiai lie­ka vi­sam gy­ve­ni­mui.

Ser­do­kų kai­mo bend­ruo­me­nės sen­jo­rų klu­bas, žmo­nės su ne­ga­lia ir pen­si­nin­kai bu­vo iš­vy­kę į eks­kur­si­ją, ku­rios me­tu ap­lan­kė nuo­sta­bų Anykš­čių kraš­tą. Dau­gu­ma mū­sų čia lan­kė­si pir­mą kar­tą, to­dėl tu­rė­jo­me ga­li­my­bę pa­ly­gin­ti Sū­du­vos kraš­tą su Aukš­tai­ti­ja.

Eks­kur­si­jos pra­džio­je ap­žiū­rė­jo­me Anykš­čių cent­re įsi­kū­ru­sius mu­zie­jus, ku­riuos ap­ro­dė mus pa­si­ti­ku­si gi­dė: ap­lan­kė­me An­ta­no Ba­ra­naus­ko klė­te­lę, An­ta­no Vie­nuo­lio mu­zie­jų, pa­sta­ro­jo ka­pą, su­si­pa­ži­no­me su ra­šy­to­jų gy­ve­ni­mu bei kū­ry­ba. Pa­ma­tė­me įdo­mią pa­veiks­lų pa­ro­dą, ku­rio­je eks­po­nuo­ja­mi kruopš­čiai at­lik­ti dar­bai iš ak­mens dul­kių.

Vė­liau pu­šy­nu va­žia­vo­me prie di­din­go­jo Pun­tu­ko ak­mens. Ke­lio­nė­je klau­sė­mės le­gen­dos apie jo at­si­ra­di­mą ir skulp­to­riaus Bro­niaus Pun­dziaus pa­trio­tiš­kus dar­bus įam­ži­nant la­kū­nų Ste­po­no Da­riaus ir Sta­sio Gi­rė­no skry­dį per At­lan­tą.

To­li­mes­nis ke­lio­nės tiks­las bu­vo su­si­pa­žin­ti su ra­šy­to­jo Jo­no Bi­liū­no as­me­ny­be, jo trum­pu, bet pra­smin­gu kū­ry­bi­niu ke­liu, to­dėl Liū­diš­kių pi­lia­kal­ny­je, ne­to­li Anykš­čių, ap­lan­kė­me jo ka­pą bei gim­ti­nę – mu­zie­jų Niū­ro­ny­se.

Pa­bu­vo­me ir Ark­lių mu­zie­ju­je, ko­pė­me į le­gen­do­mis api­pin­tus pi­lia­kal­nius. Grįž­da­mi ap­lan­kė­me Anykš­čių baž­ny­čią, su­si­pa­ži­no­me su šiuo mies­tu, klau­sė­mės pa­sa­ko­ji­mų apie įžy­mes­nes Aukš­tai­ti­jos kraš­to vie­tas. Pa­ke­liui į na­mus su­si­pa­ži­no­me su Uk­mer­gės mies­tu, lan­kė­mės „Lo­kės pė­do­je“.

Ši ke­lio­nė bu­vo skir­ta Lie­tu­vos var­do tūks­tant­me­čiui pa­mi­nė­ti.Joa­na KA­DELS­KIE­NĖ

Eks­kur­si­jos va­do­vė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškio laiškininkai persėdo ant elektrinių dviračių
* Už paviršinių nuotekų tvarkymą mokės tik įmonės
* „Į depresiją žiūrime pro pirštus, kol ji neužsuka į mūsų kiemą“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar mokate plaukti?
Taip, puikiai.
Plaukiu prastai.
Mokausi.
Nemoku.Kalbos patarimai

Praeitais ar praėjusiais metais?
Taisyklingi bei vartotini abu variantai: praėjusiais metais ir praeitais metais, praėjusią savaitę ir praeitą savaitę.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas