„Santaka“ / Skaitytojų laiškai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14

Parduoda naują šiferį dideliais lapais ir naudotą šiferį mažais lapais. Tel. 8 622 84 697.
Galioja iki: 2018-12-01 11:47:16Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-17 06:31

Dalinkitės:  


Skaitytojų laiškai

Mintimis iš praei­ties į da­bar­tį: sunkmečio kaip nebūta

At­vy­ku­si į at­lai­dus Viš­ty­čio mies­te­ly­je min­ti­mis ne­ju­čia su­grį­žau į vai­kys­tės ir jau­nys­tės lai­kus...

Gy­ve­no­me apie 7 km nuo Viš­ty­čio. Daž­nai lan­kiau­si baž­ny­čio­je, bib­lio­te­ko­je. Į mies­te­lį tais po­ka­rio me­tais ei­da­vo­me tie­siog lau­kais, vin­giuo­tais ta­ke­liais, ba­so­mis, o ba­tus ne­šda­vo­mės ran­ko­se. Ap­siau­da­vo­me tik prie pat mies­te­lio.

Šian­dien mies­te­lis neat­pa­žįs­ta­mai pa­si­kei­tęs. Į at­lai­dus žmo­nės su­va­žia­vę ne su ark­liais kin­ky­tais ve­ži­mais, kaip bū­da­vo ma­no jau­nys­tė­je, o su au­to­mo­bi­liais, ku­rių pil­nos aikš­te­lės ir kie­mai. Žmo­nės ypač iš­si­puo­šę, daug kul­tū­rin­ges­ni, o vai­kai lyg ma­ži an­ge­liu­kai laks­tė, žai­dė tik jiems skir­tuo­se at­rak­cio­nuo­se... Po at­lai­dų vy­ko gra­žūs kon­cer­tai. Tik spė­jo su­ktis pre­ky­bi­nin­kai. Vi­si to­kią die­ną at­ro­dė links­mi ir lai­min­gi – tar­si sunk­me­čio ir ne­bū­tų.Al­do­na MA­SAI­TIE­NĖ

Vil­ka­viš­kie­tė


Ekskursijos dalyviams pa­ti­ko ke­lio­nė į Drus­ki­nin­kus

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no žmo­nės, tu­rin­tys klau­sos ne­ga­lią, ke­lia­vo po įdo­miau­sias Drus­ki­nin­kų vie­to­ves.

Pir­miau­sia ap­si­lan­kė­me van­dens at­rak­cio­nų par­ke. Ten pa­si­pliuš­ke­nę ir iš­ban­dę įvai­rias pra­mo­gas, nu­vy­ko­me į so­vie­ti­nių skulp­tū­rų mu­zie­jų – Grū­to par­ką. Di­džiau­sią įspū­dį jau­ni­mui pa­li­ko ne sta­tu­los, bet įvai­rias­pal­viai po­vai su neap­sa­ko­mo gro­žio uo­de­go­mis.

Pa­sig­ro­žė­ję par­ku bei at­si­gė­rę ta­ry­bi­nės gi­ros, pa­su­ko­me į An­ta­no Čes­nu­lio skulp­tū­rų ir poil­sio par­ką. So­dy­bos kie­me sto­vin­tis pa­ties šei­mi­nin­ko su­ręs­tas vė­jo ma­lū­nas, ku­rio vi­suo­se aukš­tuo­se de­monst­ruo­ja­ma šio tau­to­dai­li­nin­ko dro­ži­nių eks­po­zi­ci­ja, pri­trau­kia daug me­ną ir gro­žį mėgs­tan­čių žmo­nių.

Nors ir pa­var­gę po il­gų pa­si­vaikš­čio­ji­mų, bet lai­min­gi ir ku­pi­ni įspū­džių grį­žo­me na­mo.Bi­ru­tė DU­BIC­KIE­NĖ


Serdokiečiai Anykščių kraštą aplankė pirmąjį kartą

Va­sa­ra – ne tik dar­bų, bet ir poil­sio bei pra­mo­gų me­tas. Ke­lio­nių po gim­tą­ją Lie­tu­vą, sie­kiant ją pa­žin­ti, įspū­džiai lie­ka vi­sam gy­ve­ni­mui.

Ser­do­kų kai­mo bend­ruo­me­nės sen­jo­rų klu­bas, žmo­nės su ne­ga­lia ir pen­si­nin­kai bu­vo iš­vy­kę į eks­kur­si­ją, ku­rios me­tu ap­lan­kė nuo­sta­bų Anykš­čių kraš­tą. Dau­gu­ma mū­sų čia lan­kė­si pir­mą kar­tą, to­dėl tu­rė­jo­me ga­li­my­bę pa­ly­gin­ti Sū­du­vos kraš­tą su Aukš­tai­ti­ja.

Eks­kur­si­jos pra­džio­je ap­žiū­rė­jo­me Anykš­čių cent­re įsi­kū­ru­sius mu­zie­jus, ku­riuos ap­ro­dė mus pa­si­ti­ku­si gi­dė: ap­lan­kė­me An­ta­no Ba­ra­naus­ko klė­te­lę, An­ta­no Vie­nuo­lio mu­zie­jų, pa­sta­ro­jo ka­pą, su­si­pa­ži­no­me su ra­šy­to­jų gy­ve­ni­mu bei kū­ry­ba. Pa­ma­tė­me įdo­mią pa­veiks­lų pa­ro­dą, ku­rio­je eks­po­nuo­ja­mi kruopš­čiai at­lik­ti dar­bai iš ak­mens dul­kių.

Vė­liau pu­šy­nu va­žia­vo­me prie di­din­go­jo Pun­tu­ko ak­mens. Ke­lio­nė­je klau­sė­mės le­gen­dos apie jo at­si­ra­di­mą ir skulp­to­riaus Bro­niaus Pun­dziaus pa­trio­tiš­kus dar­bus įam­ži­nant la­kū­nų Ste­po­no Da­riaus ir Sta­sio Gi­rė­no skry­dį per At­lan­tą.

To­li­mes­nis ke­lio­nės tiks­las bu­vo su­si­pa­žin­ti su ra­šy­to­jo Jo­no Bi­liū­no as­me­ny­be, jo trum­pu, bet pra­smin­gu kū­ry­bi­niu ke­liu, to­dėl Liū­diš­kių pi­lia­kal­ny­je, ne­to­li Anykš­čių, ap­lan­kė­me jo ka­pą bei gim­ti­nę – mu­zie­jų Niū­ro­ny­se.

Pa­bu­vo­me ir Ark­lių mu­zie­ju­je, ko­pė­me į le­gen­do­mis api­pin­tus pi­lia­kal­nius. Grįž­da­mi ap­lan­kė­me Anykš­čių baž­ny­čią, su­si­pa­ži­no­me su šiuo mies­tu, klau­sė­mės pa­sa­ko­ji­mų apie įžy­mes­nes Aukš­tai­ti­jos kraš­to vie­tas. Pa­ke­liui į na­mus su­si­pa­ži­no­me su Uk­mer­gės mies­tu, lan­kė­mės „Lo­kės pė­do­je“.

Ši ke­lio­nė bu­vo skir­ta Lie­tu­vos var­do tūks­tant­me­čiui pa­mi­nė­ti.Joa­na KA­DELS­KIE­NĖ

Eks­kur­si­jos va­do­vė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Jubiliejų švenčiantis gydytojas savęs be medicinos neįsivaizduoja
* Naujų nesutarimų fone prisimintos senos nuoskaudos
* Vilkaviškio mieste siaučia vandalai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas