„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda sodyba (80 a sklypas, nuo Gižų 3 km, Marijampolė - 12 km, Vilkaviškis - 24 km, sodyba šalia asfaltuoto kelio, 100 m iškeltu žvyrium keliuku, domina keitimas į butą Vilkaviškyje). Tel. 8 690 58 747.
Galioja iki: 2019-07-26 13:09:49

Parduoda mūrinį namą Smėlio g.20, Virbalyje (sklypo plotas 17 a, yra 2 garažai, ūkiniai pastatai, šiltnamis). Tel. 8 614 82 403.
Galioja iki: 2019-07-27 13:08:15

Nebrangiai parduoda naudotą kietojo kuro katilą DEFRO (15 kW). Tel. 8 682 56 943.
Galioja iki: 2019-07-28 08:56:55Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-07 08:12

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nų atei­nan­čią sa­vai­tę lau­kia ma­lo­ni staig­me­na. Tai ga­li bū­ti su­si­ję su jū­sų dar­bu, o gal ir su as­me­ni­niu gy­ve­ni­mu. Ne­sis­ten­ki­te pra­lenk­ti įvy­kių: ateis lai­kas, ir jūs vis­ką su­ži­no­si­te.Jau­čiai tu­rė­tų lauk­ti įvy­kių, ku­rie nu­lems vi­są jų veik­lą ke­lis ar­ti­miau­sius mė­ne­sius. Ga­li­te gau­ti iš pa­žiū­ros vi­lio­jan­čių pa­siū­ly­mų, bet ne­sku­bė­ki­te jų priim­ti. Pir­miau­sia vis­ką ge­rai ap­gal­vo­ki­te.Dvy­niai tu­rė­tų su­si­mąs­ty­ti apie sa­vo kar­je­rą. Pa­sis­ten­ki­te – ir paaukš­ti­ni­mo ne­rei­kės il­gai lauk­ti. Nes­ku­bė­ki­te in­ves­tuo­ti lė­šų į abe­jo­ti­ną pro­jek­tą, nes ga­li­te tu­rė­ti ne­nu­ma­ty­tų iš­lai­dų.Vė­žiai pa­ga­liau tu­rės ga­li­my­bę įsi­gy­ti kaž­ko­kį di­de­lį pir­ki­nį. Anks­čiau jūs ne­ga­lė­jo­te sau ši­to leis­ti dėl ri­bo­tų fi­nan­si­nių iš­tek­lių. Da­bar pa­dė­tis pa­si­kei­tė ir il­gai puo­se­lė­ta sva­jo­nė ga­li tap­ti rea­ly­be.Liū­tai ki­tą sa­vai­tę ga­lės su­da­ry­ti sėk­min­gą san­do­rį. Taip pat sek­sis spręs­ti klau­si­mus, su­si­ju­sius su ne­kil­no­ja­muo­ju tur­tu: ga­li­te drą­siai pirk­ti ar­ba par­duo­ti bu­tą, vi­lą ar so­dy­bą.Mer­ge­lių lau­kia di­de­lių ga­li­my­bių ir lai­mė­ji­mų sa­vai­tė. Vers­lo sri­ty­je vis­kas klos­ty­sis jū­sų nau­dai, pa­vyks už­megz­ti per­spek­ty­vių pa­žin­čių. As­me­ni­nia­me gy­ve­ni­me tik­riau­siai jau­si­tės lai­min­gi.Svars­tyk­les atei­nan­čią sa­vai­tę ly­dės sėk­mė, to­dėl drą­siai tvar­ky­ki­te bet ko­kius rei­ka­lus. Vi­sus jū­sų pro­jek­tus pa­vyks rea­li­zuo­ti. Die­nos pa­lan­kios nau­jų drau­giš­kų san­ty­kių pra­džiai.Skor­pio­nai ki­tą sa­vai­tę ne­tu­rė­tų sku­bė­ti keis­ti dar­bo vie­tos, nors ir gaus ke­lis vi­lio­jan­čius pa­siū­ly­mus. Jei­gu jū­sų ne­ten­ki­na tik ma­te­ria­li­nis at­ly­gis už dar­bą, rei­kia apie tai pa­si­kal­bė­ti su vy­res­ny­be.Šau­liams ga­li tek­ti dirb­ti virš­va­lan­džius. Bet ne­nu­si­min­ki­te, nes už tai bus ge­rai at­ly­gin­ta. Poil­sio die­nas skir­ki­te my­li­miems žmo­nėms – pa­sta­ruo­ju me­tu jiems trūks­ta jū­sų dė­me­sio.Ožia­ra­giai ki­tą sa­vai­tę daug bend­raus. Tie, ku­rie gy­ve­na to­li nuo na­mų, tu­rė­tų ap­lan­ky­ti gi­mi­nes ir ar­ti­muo­sius. La­bai ga­li bū­ti, kad pas jus at­vyks se­nas bi­čiu­lis, ku­rio vi­zi­to ne­lau­kė­te.Van­de­niai dar­be tu­ri steng­tis ge­rai at­lik­ti sa­vo kas­die­nes pa­rei­gas – tik tuo­met jūs įgy­si­te sėk­mės šan­są. Kū­ry­bin­gų žmo­nių lau­kia su­si­ti­ki­mai su tais, ku­rie de­ra­mai įver­tins jų ta­len­tą.Žu­vys tu­rė­tų pa­žvelg­ti at­gal ir su­su­muo­ti sa­vo pa­sta­ro­jo me­to veik­los re­zul­ta­tus. Da­bar esa­ma ge­rų ga­li­my­bių už­baig­ti tai, kas bu­vo pra­dė­ta, iš­tai­sy­ti at­si­tik­ti­nai pa­da­ry­tas klai­das.ITAR-TASS-EL­TA


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Sporto aikštelė įrengta ir prie „Ąžuolo“ progimnazijos
* Mainų programos naudingos jaunimui
* Legendinės laidos „Mūsų miesteliai“ filmavimo grupė dirbo Kybartuose
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate laimėjęs loterijoje?
Taip, laimėjau vertingų prizų.
Tik smulkias sumas.
Loterijoje man nesiseka.
Niekada nedalyvauju.Kalbos patarimai

Kaip rašyti dalelytę „nebe“ su kitais žodžiais?
Neiginys nebe rašomas kartu su veiksmažodžiais ir veiksmažodiniais daiktavardžiais, su būdvardžiais ir prieveiksmiais (su kuriais kartu rašomas ir neiginys ne), pvz.: nebegali, nebegalėjimas, nebegeras, nebedaug, nebetoli, nebegaila etc.
Skyrium rašomas nuo kitų žodžių, kai reiškia priešpriešą, pvz.: Dangus nebe mėlynas, o pilkas. Jis nebe dirba, o tinginiauja.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas