„Santaka“ / Dvi dienas prie Vištyčio ežero šurmuliavo tinklininkai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-05 23:24

Dalinkitės:  


Tinklinio varžybos prie Vištyčio ežero sutraukia vis daugiau dalyvių.

Autoriaus nuotr.


Dvi dienas prie Vištyčio ežero šurmuliavo tinklininkai

Praė­ju­sį sa­vait­ga­lį Viš­ty­ty­je, „Vik­to­ri­jos“ poil­sia­vie­tė­je, vy­ko at­vi­ras Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties pa­plū­di­mio tink­li­nio tur­ny­ras Sei­mo na­rio Al­gir­do But­ke­vi­čiaus tau­rei lai­mė­ti. Šie­met ja­me var­žė­si re­kor­di­nis da­ly­vių skai­čius – 60 vai­ki­nų ir 11 mer­gi­nų ko­man­dų.

Vai­ki­nų eki­pos bu­vo su­skirs­ty­tos į dvi gru­pes. Pir­mo­jo­je rung­ty­nia­vo 24 stip­riau­sios, o ant­ro­jo­je – 32 že­mes­nio meist­riš­ku­mo ko­man­dos. Dar ke­tu­ri klu­bai pa­si­trau­kė po at­ran­ki­nių var­žy­bų. Sa­vo at­sto­vus į var­žy­bas de­le­ga­vo ir di­die­ji Lie­tu­vos mies­tai – Vil­nius, Kau­nas, Aly­tus, ir ma­žes­ni mies­te­liai – Jo­niš­kis, Ro­kiš­kis, Uk­mer­gė, Laz­di­jai. Taip pat į var­žy­bas at­vy­ko ke­lios Ka­li­ning­ra­do ko­man­dos. Ta­čiau dau­giau­siai da­ly­vių su­si­rin­ko iš Su­val­ki­jos re­gio­no – Vil­ka­viš­kio, Ma­ri­jam­po­lės, Kal­va­ri­jos.

Šven­ti­nis ren­gi­nys pra­si­dė­jo anks­ty­vą šeš­ta­die­nio ry­tą, o bai­gė­si sek­ma­die­nį va­ka­re. Abi die­nas oras bu­vo pui­kus, ku­ris, pa­sak var­žy­bų or­ga­ni­za­to­rių, yra svar­biau­sias veiks­nys pa­plū­di­mio tink­li­nio var­žy­bo­se. Tur­ny­rą jau aš­tun­tą kar­tą or­ga­ni­za­vo Vil­ka­viš­kio tink­li­nio klu­bas. „No­rė­tu­me su­reng­ti ir ju­bi­lie­ji­nį, de­šim­tą­jį, ta­čiau tai pa­da­ry­ti šiais sun­kiais lai­kais ga­li bū­ti ne­leng­va“, – op­ti­miz­mu ne­tryš­ko or­ga­ni­za­to­riai. Ta­čiau, kaip ma­ty­ti iš da­ly­vau­jan­čių ko­man­dų skai­čiaus, sunk­me­tis nė kiek ne­su­ma­ži­no no­ro var­žy­tis.

„Dau­gu­ma eki­pų į tur­ny­rą at­vyks­ta jau ne pir­mą kar­tą“, – džiau­gė­si vy­riau­sia­sis var­žy­bų tei­sė­jas Vy­tau­tas Kirk­liaus­kas. 40 me­tų tei­sė­ju dir­ban­tis ir net 12 me­tų Lie­tu­vos pa­plū­di­mio tink­li­nio rink­ti­nę tre­ni­ra­vęs kau­nie­tis pa­si­džiau­gė, kad tur­ny­re da­ly­vau­ja ir šei­my­ni­nės, t. y. tė­vo su sū­nu­mi, ko­man­dos. Dar nė vie­no tur­ny­ro nė­ra pra­lei­dę ma­ri­jam­po­lie­čiai, bu­vę Vil­ka­viš­kio gy­ven­to­jai Al­gir­das ir Ro­kas Damb­ra­vos bei vil­ka­viš­kie­čiai Vy­tau­tas ir And­rius Stra­ka­lai­čiai.

Da­ly­vius pa­lai­kė kar­tu at­vy­kę drau­gai, ar­ti­mie­ji. Ge­rą nuo­tai­ką pa­dė­jo su­kur­ti šmaikš­tus V. Kirk­liaus­ko ko­men­ta­vi­mas. Stip­riau­sių­jų gru­pė­je sėk­mė ly­dė­jo Aly­taus tink­li­nio klu­bą, ku­ris fi­na­le įvei­kė Kau­no „Deks­te­ros“ eki­pą. Tre­čio­ji vie­ta ati­te­ko „Di­po­lio“ due­tui iš Vil­niaus. De­ja, mū­siš­kių tarp nu­ga­lė­to­jų ne­bu­vo. Ge­riau­siai iš vil­ka­viš­kie­čių pa­si­ro­dė „Gra­ves“ vai­ki­nai (Žil­vi­nas Ky­nas ir Aud­rius Va­si­liaus­kas), ku­rie li­ko penk­to­je vie­to­je.

Tuo tar­pu ant­ro­je gru­pė­je ka­ra­lia­vo mū­sų kraš­to tink­li­nin­kai. Fi­na­le su­si­grū­mė du vil­ka­viš­kie­čių klu­bai – „Ban­ga“ ir „GG“. Pas­ta­rie­siems at­sto­va­vę Dei­vi­das Ka­mins­kas bei Ar­nol­das Va­si­liaus­kas ta­po nu­ga­lė­to­jais, įvei­kę tė­vo ir sū­naus due­tą – V. ir A. Stra­ka­lai­čius. Tre­ti li­ko Kal­va­ri­jos at­sto­vai. Mer­gi­nų gru­pė­je fi­na­le su­si­grū­mė dvi sve­čių ko­man­dos iš Ka­li­ning­ra­do. Kaip sa­kė var­žy­bų or­ga­ni­za­to­riai, joms jau ke­lin­ti me­tai nė­ra ly­gių. Abi eki­pos fi­na­le ko­vo­jo ir per­nai vy­ku­sia­me tur­ny­re. Tre­čios šie­met li­ko Jo­na­vos „Auš­ri­nės“ tink­li­nin­kės.

Vi­si nu­ga­lė­to­jai bu­vo ap­do­va­no­ti A. But­ke­vi­čiaus įsteig­to­mis tau­rė­mis, me­da­liais bei dip­lo­mais. Spe­cia­lias do­va­nas įtei­kė ir Vil­ka­viš­kio tink­li­nio klu­bas. Net ir ant ap­do­va­no­ji­mų pa­ky­los neuž­li­pę da­ly­viai tei­gė, kad nu­si­min­ti nė­ra dėl ko, nes tur­ny­ras vy­ko la­bai gra­žiai, ir pa­ža­dė­jo, jog ki­tais me­tais vėl da­ly­vaus jau tra­di­ci­nė­mis ta­pu­sio­se pa­plū­di­mio tink­li­nio var­žy­bo­se.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas