„Santaka“ / Įvykai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-07-31 08:37

Dalinkitės:  


Įvykai

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Ga­mi­no pi­ni­gus

Tre­čia­die­nį Vil­ka­viš­ky­je su­sek­ta sa­vo bu­te li­tus pa­dir­bi­nė­ju­si po­re­lė.

Pi­ni­gus sa­va­ran­kiš­kai ga­mi­nu­sius vil­ka­viš­kie­čius su­čiu­po Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties po­li­ci­ja. Be­si­dar­buo­jan­čią po­re­lę – 43 me­tų R. Ž. ir 21 me­tų jo su­gy­ven­ti­nę D. S. – įsi­ver­žę pa­rei­gū­nai už­klu­po ga­mi­nan­čią nau­jas klas­to­tes. Pi­ni­gus jie spaus­di­no pa­pras­čiau­siu bū­du: nu­ske­nuo­da­vo tik­rą bank­no­tą ir ga­min­da­vo jo ko­pi­jas. Bliz­gan­čią ap­sau­gos juos­te­lę ant bank­no­tų jie nu­pieš­da­vo, pa­skui pi­ni­gus ap­trin­da­vo, kad neat­ro­dy­tų nau­ji. Fal­si­fi­ka­tai, pa­sak pa­rei­gū­nų, bu­vo la­bai pra­stos ko­ky­bės.

Bu­te kri­mi­na­lis­tai ap­ti­ko vie­ną 10 li­tų klas­to­tę ir 29 pa­dirb­tus 20 bei 50 li­tų bank­no­tus. Abu įta­ria­mie­ji, po­li­ci­jos ži­nio­mis, yra nar­ko­ma­nai. Vy­ras ne kar­tą teis­tas, ka­lin­tas. Po­ra su­lai­ky­ta dviem pa­roms. Bai­gian­tis šiam ter­mi­nui bus spren­džia­ma, ar kreip­tis į teis­mą dėl įta­ria­mų­jų suė­mi­mo.

Ty­ri­mas pra­dė­tas po to, kai praei­tą sek­ma­die­nį Ma­ri­jam­po­lė­je, V. Ku­dir­kos gat­vė­je esan­čio­je par­duo­tu­vė­je „Ma­xi­ma“, at­si­skai­ty­da­ma pa­dirb­tais pi­ni­gais įkliu­vo 35 me­tų či­go­nė. Pa­rei­gū­nai su­lai­ky­to­sios pi­ni­gi­nė­je ra­do ir dau­giau pa­dirb­tų ku­piū­rų. Vi­sų pen­kių bank­no­tų se­ri­jos nu­me­riai bu­vo vie­no­di. Mo­te­ris tvir­ti­no ne­ži­no­ju­si, kad pi­ni­gai pa­dirb­ti. Ji sa­kė, jog bank­no­tus kaip grą­žą ga­vu­si jos mo­ti­na.Atsitren­kė į ga­lą

Tre­čia­die­nį, 18 val., Vil­ka­viš­ky­je ži­ro au­to­mo­bi­lių stik­lai.

Po­li­ci­jos su­ves­ti­nėse užfiksuota, jog tą­dien Ma­riaus Ba­ru­se­vi­čiaus vai­ruo­ja­mas „Mit­su­bis­hi Lan­cer“ at­si­tren­kė į prie­ky­je va­žia­vu­sio ir stab­džiu­sio au­to­mo­bi­lio BMW 318 ga­lą. Pas­ta­ra­sis nuo smū­gio už­lė­kė ant ša­li­gat­vio. Vis­kas vy­ko Vie­ny­bės gat­vė­je.

Pre­li­mi­na­riais duo­me­ni­mis, 21 metų ava­ri­jos kal­ti­nin­kas bu­vo iš­gė­ręs.

Kaip tei­gia liu­dy­to­jai, tuo me­tu ra­miai ša­li­gat­viu žings­nia­vęs 78 me­tų žmo­gus dar spė­jo šok­te­lė­ti į ša­lį, tad BMW jam užkliudė tik ko­jas. Prie­šin­gu at­ve­ju se­no­lis bū­tų kaip rei­kiant pri­spaus­tas prie tvo­ros. Nors žmo­gų iš­ve­žė grei­to­ji me­di­ci­nos pa­gal­ba, po ap­žiū­ros jis iš­leis­tas gy­dy­tis į na­mus.

Tie­sa, BMW vai­ruo­to­jo at­vy­kę po­li­ci­nin­kai įvy­kio vie­to­je ne­ra­do. Jį vai­ra­vęs žmo­gus į ko­mi­sa­ria­tą atvyko vė­liau.

Įvy­kį ti­rian­tys pa­rei­gū­nai sa­ko, kad dėl šios ava­ri­jos yra ne­ma­žai neaiš­ku­mų, tad ją ma­čiu­sius žmo­nes la­bai pra­šo pa­skam­bin­ti tel. 02, 112 ar­ba (8 342) 20 021.

Iš­kart po šio įvy­kio pa­na­šus at­ve­jis už­re­gist­ruo­tas Vir­ba­ly­je. Apie 20.30 val. Vil­niaus gat­ve va­žia­vęs au­to­mo­bi­lis BMW 325 tren­kė­si į prie­ky­je rie­dė­ju­sį „Ford Ga­la­xy“.

Pa­sak pa­rei­gū­nų, BMW vai­ruo­to­jas Gin­ta­ras Zub­ric­kas ne­si­lai­kė sau­gaus at­stu­mo, be to, jis bu­vo vi­du­ti­niš­kai iš­gė­ręs (1,61 pro­m.).„Kas­ka­di­nin­kai“ ne­su­si­ta­ria

Tre­čia­die­nio va­ka­rą su­lai­ky­ti su „Re­nault 19“ per Ki­si­niš­kius va­ži­nė­ję­si „kas­ka­di­nin­kai“.

„San­ta­ko­je“ (lie­pos 30 d. str. „Ant ma­ši­nos sto­go – su „bam­ba­liu“ ran­ko­je) ap­ra­šy­tą au­to­mo­bi­lį pa­ste­bė­jo ir su­lai­kė ke­lių pa­tru­liai. Po­li­ci­jos pri­spaus­ti vai­ki­nai nie­kaip ne­su­si­ta­rė, kas pa­žei­di­mo me­tu vai­ra­vo au­to­mo­bi­lį.

Šiaip ar taip, įvy­kio da­ly­viai nu­sta­ty­ti, me­džia­ga per­duo­ta į teis­mą. Ką ir už ką baus­ti, bus spren­džia­ma šioje ins­titu­ci­jo­je.Apvogė „Norfą“

Ket­vir­ta­die­nio nak­tį Ky­bar­tuo­se api­plėš­ta nau­jo­ji „Nor­fos“ par­duo­tu­vė.

Sig­na­li­za­ci­ja čia su­vei­kė apie 3 val. nak­ties. Va­gys į pa­tal­pas įlin­do iš­dau­žę ope­ra­to­riaus pa­tal­pų pa­ke­ti­nį lan­gą. Nors iš čia ne­sun­kiai bu­vo ga­li­ma pa­tek­ti į san­dė­lį ir pre­ky­bos sa­lę, il­ga­pirš­čiai ten ne­si­bro­vė. Jie pa­si­ten­ki­no tar­ny­bi­nė­se pa­tal­po­se esan­čiu sei­fu, ku­ria­me ra­do per 7 tūks­tan­čius li­tų.

Įvy­kį ti­rian­tys pa­rei­gū­nai sa­ko, kad va­gys tu­rė­jo ži­no­ti, jog san­dė­ly­je su­mon­tuo­tos pa­tal­pas ste­bin­čios ka­me­ros, tad ten no­sies ir ne­ki­šo. Be to, ne kiek­vie­nam už­tek­tų šal­tak­rau­jiš­ku­mo krapš­ty­tis prie sei­fo kau­kiant sig­na­li­za­ci­jai ir ži­nant, kad bet ku­riuo me­tu ga­li kas nors už­tik­ti.

Va­gys vei­kė grei­tai ir tiks­liai, nes po 14 mi­nu­čių at­vy­kęs sau­gos eki­pa­žas įvy­kio vie­to­je jau nie­ko ne­ra­do.Pa­vo­gė sū­nus

Ket­vir­ta­die­nio va­ka­rą apie din­gu­sį au­to­mo­bi­lį „VW Golf“ pra­ne­šė Me­lio­ra­to­rių gat­vės gy­ven­to­ja.

Net­ru­kus po­li­ci­nin­kai su­ra­do au­to­mo­bi­lį ir su­stab­dė jį vai­ra­vu­sį as­me­nį. Paaiš­kė­jo, jog ma­ši­na va­ži­nė­ja­si apie va­gys­tę pra­ne­šu­sios mo­ters ne­pil­na­me­tis sū­nus. Paaug­lys tei­gė su­si­py­kęs su mo­ti­na, tai ir iš­dū­męs pa­si­va­ži­nė­ti.

Pa­sak pa­rei­gū­nų, tai ne pir­mas pa­na­šus at­ve­jis šio­je šei­mo­je.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas