„Santaka“ / Įvykai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda medų. Gali pristatyti į namus. Tel. 8 620 85 872.
Galioja iki: 2019-01-28 10:50:32

Parduoda OPEL ASTRA CARAVAN (1999 m., 1,7 l, dyzelis, 50 kW, TA iki 2019 m. sausio 31 d., 550 Eur). Tel. 8 653 81 967.
Galioja iki: 2019-01-28 11:12:51

Parduoda VW POLO (2003 m., 1,9 l, dyzelis, TA iki 2020 m. lapkričio mėn.). Tel. 8 694 95 488.
Galioja iki: 2019-01-28 11:14:48

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį su baldais, paaugintus įvairaus amžiaus veršelius (telyčaites), mobilųjį telefoną CAT S40, padangas M+S 185 | 65R15 (4 vnt.), rusišką ritininį presą PR-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-01-28 13:09:35Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-07-31 08:37

Dalinkitės:  


Įvykai

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Ga­mi­no pi­ni­gus

Tre­čia­die­nį Vil­ka­viš­ky­je su­sek­ta sa­vo bu­te li­tus pa­dir­bi­nė­ju­si po­re­lė.

Pi­ni­gus sa­va­ran­kiš­kai ga­mi­nu­sius vil­ka­viš­kie­čius su­čiu­po Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties po­li­ci­ja. Be­si­dar­buo­jan­čią po­re­lę – 43 me­tų R. Ž. ir 21 me­tų jo su­gy­ven­ti­nę D. S. – įsi­ver­žę pa­rei­gū­nai už­klu­po ga­mi­nan­čią nau­jas klas­to­tes. Pi­ni­gus jie spaus­di­no pa­pras­čiau­siu bū­du: nu­ske­nuo­da­vo tik­rą bank­no­tą ir ga­min­da­vo jo ko­pi­jas. Bliz­gan­čią ap­sau­gos juos­te­lę ant bank­no­tų jie nu­pieš­da­vo, pa­skui pi­ni­gus ap­trin­da­vo, kad neat­ro­dy­tų nau­ji. Fal­si­fi­ka­tai, pa­sak pa­rei­gū­nų, bu­vo la­bai pra­stos ko­ky­bės.

Bu­te kri­mi­na­lis­tai ap­ti­ko vie­ną 10 li­tų klas­to­tę ir 29 pa­dirb­tus 20 bei 50 li­tų bank­no­tus. Abu įta­ria­mie­ji, po­li­ci­jos ži­nio­mis, yra nar­ko­ma­nai. Vy­ras ne kar­tą teis­tas, ka­lin­tas. Po­ra su­lai­ky­ta dviem pa­roms. Bai­gian­tis šiam ter­mi­nui bus spren­džia­ma, ar kreip­tis į teis­mą dėl įta­ria­mų­jų suė­mi­mo.

Ty­ri­mas pra­dė­tas po to, kai praei­tą sek­ma­die­nį Ma­ri­jam­po­lė­je, V. Ku­dir­kos gat­vė­je esan­čio­je par­duo­tu­vė­je „Ma­xi­ma“, at­si­skai­ty­da­ma pa­dirb­tais pi­ni­gais įkliu­vo 35 me­tų či­go­nė. Pa­rei­gū­nai su­lai­ky­to­sios pi­ni­gi­nė­je ra­do ir dau­giau pa­dirb­tų ku­piū­rų. Vi­sų pen­kių bank­no­tų se­ri­jos nu­me­riai bu­vo vie­no­di. Mo­te­ris tvir­ti­no ne­ži­no­ju­si, kad pi­ni­gai pa­dirb­ti. Ji sa­kė, jog bank­no­tus kaip grą­žą ga­vu­si jos mo­ti­na.Atsitren­kė į ga­lą

Tre­čia­die­nį, 18 val., Vil­ka­viš­ky­je ži­ro au­to­mo­bi­lių stik­lai.

Po­li­ci­jos su­ves­ti­nėse užfiksuota, jog tą­dien Ma­riaus Ba­ru­se­vi­čiaus vai­ruo­ja­mas „Mit­su­bis­hi Lan­cer“ at­si­tren­kė į prie­ky­je va­žia­vu­sio ir stab­džiu­sio au­to­mo­bi­lio BMW 318 ga­lą. Pas­ta­ra­sis nuo smū­gio už­lė­kė ant ša­li­gat­vio. Vis­kas vy­ko Vie­ny­bės gat­vė­je.

Pre­li­mi­na­riais duo­me­ni­mis, 21 metų ava­ri­jos kal­ti­nin­kas bu­vo iš­gė­ręs.

Kaip tei­gia liu­dy­to­jai, tuo me­tu ra­miai ša­li­gat­viu žings­nia­vęs 78 me­tų žmo­gus dar spė­jo šok­te­lė­ti į ša­lį, tad BMW jam užkliudė tik ko­jas. Prie­šin­gu at­ve­ju se­no­lis bū­tų kaip rei­kiant pri­spaus­tas prie tvo­ros. Nors žmo­gų iš­ve­žė grei­to­ji me­di­ci­nos pa­gal­ba, po ap­žiū­ros jis iš­leis­tas gy­dy­tis į na­mus.

Tie­sa, BMW vai­ruo­to­jo at­vy­kę po­li­ci­nin­kai įvy­kio vie­to­je ne­ra­do. Jį vai­ra­vęs žmo­gus į ko­mi­sa­ria­tą atvyko vė­liau.

Įvy­kį ti­rian­tys pa­rei­gū­nai sa­ko, kad dėl šios ava­ri­jos yra ne­ma­žai neaiš­ku­mų, tad ją ma­čiu­sius žmo­nes la­bai pra­šo pa­skam­bin­ti tel. 02, 112 ar­ba (8 342) 20 021.

Iš­kart po šio įvy­kio pa­na­šus at­ve­jis už­re­gist­ruo­tas Vir­ba­ly­je. Apie 20.30 val. Vil­niaus gat­ve va­žia­vęs au­to­mo­bi­lis BMW 325 tren­kė­si į prie­ky­je rie­dė­ju­sį „Ford Ga­la­xy“.

Pa­sak pa­rei­gū­nų, BMW vai­ruo­to­jas Gin­ta­ras Zub­ric­kas ne­si­lai­kė sau­gaus at­stu­mo, be to, jis bu­vo vi­du­ti­niš­kai iš­gė­ręs (1,61 pro­m.).„Kas­ka­di­nin­kai“ ne­su­si­ta­ria

Tre­čia­die­nio va­ka­rą su­lai­ky­ti su „Re­nault 19“ per Ki­si­niš­kius va­ži­nė­ję­si „kas­ka­di­nin­kai“.

„San­ta­ko­je“ (lie­pos 30 d. str. „Ant ma­ši­nos sto­go – su „bam­ba­liu“ ran­ko­je) ap­ra­šy­tą au­to­mo­bi­lį pa­ste­bė­jo ir su­lai­kė ke­lių pa­tru­liai. Po­li­ci­jos pri­spaus­ti vai­ki­nai nie­kaip ne­su­si­ta­rė, kas pa­žei­di­mo me­tu vai­ra­vo au­to­mo­bi­lį.

Šiaip ar taip, įvy­kio da­ly­viai nu­sta­ty­ti, me­džia­ga per­duo­ta į teis­mą. Ką ir už ką baus­ti, bus spren­džia­ma šioje ins­titu­ci­jo­je.Apvogė „Norfą“

Ket­vir­ta­die­nio nak­tį Ky­bar­tuo­se api­plėš­ta nau­jo­ji „Nor­fos“ par­duo­tu­vė.

Sig­na­li­za­ci­ja čia su­vei­kė apie 3 val. nak­ties. Va­gys į pa­tal­pas įlin­do iš­dau­žę ope­ra­to­riaus pa­tal­pų pa­ke­ti­nį lan­gą. Nors iš čia ne­sun­kiai bu­vo ga­li­ma pa­tek­ti į san­dė­lį ir pre­ky­bos sa­lę, il­ga­pirš­čiai ten ne­si­bro­vė. Jie pa­si­ten­ki­no tar­ny­bi­nė­se pa­tal­po­se esan­čiu sei­fu, ku­ria­me ra­do per 7 tūks­tan­čius li­tų.

Įvy­kį ti­rian­tys pa­rei­gū­nai sa­ko, kad va­gys tu­rė­jo ži­no­ti, jog san­dė­ly­je su­mon­tuo­tos pa­tal­pas ste­bin­čios ka­me­ros, tad ten no­sies ir ne­ki­šo. Be to, ne kiek­vie­nam už­tek­tų šal­tak­rau­jiš­ku­mo krapš­ty­tis prie sei­fo kau­kiant sig­na­li­za­ci­jai ir ži­nant, kad bet ku­riuo me­tu ga­li kas nors už­tik­ti.

Va­gys vei­kė grei­tai ir tiks­liai, nes po 14 mi­nu­čių at­vy­kęs sau­gos eki­pa­žas įvy­kio vie­to­je jau nie­ko ne­ra­do.Pa­vo­gė sū­nus

Ket­vir­ta­die­nio va­ka­rą apie din­gu­sį au­to­mo­bi­lį „VW Golf“ pra­ne­šė Me­lio­ra­to­rių gat­vės gy­ven­to­ja.

Net­ru­kus po­li­ci­nin­kai su­ra­do au­to­mo­bi­lį ir su­stab­dė jį vai­ra­vu­sį as­me­nį. Paaiš­kė­jo, jog ma­ši­na va­ži­nė­ja­si apie va­gys­tę pra­ne­šu­sios mo­ters ne­pil­na­me­tis sū­nus. Paaug­lys tei­gė su­si­py­kęs su mo­ti­na, tai ir iš­dū­męs pa­si­va­ži­nė­ti.

Pa­sak pa­rei­gū­nų, tai ne pir­mas pa­na­šus at­ve­jis šio­je šei­mo­je.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ilgai lauktas mamografas jau pradėjo dirbti
* Pirmine teisine pagalba naudojasi vis daugiau žmonių
* Būsimose miesto poilsio zonose ketinama palikti sveikus ir gražius medžius
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

„Karilionas“ ar „kariljonas“?
Nė vienas rašybos variantas nelaikytinas klaida.
„Tarptautinių žodžių žodyne“ šis žodis rašomas be j karilionas (pranc. carillon ): 1. tarpusavyje suderintų įv. dydžio varpų komplektas, turintis automatinį skambinimo mechanizmą; kai kurių karilionų varpai mušami rankomis plaktukais; 2. varpų muzika.
Tačiau Kalbos komisijos posėdyje apsvarsčius nutarta, kad tais atvejais, kai originalo formoje i eina po priebalsės ir tariamas jotas, gali būti rašoma raidė j: kariljonas (kaip šampinjonas, paviljonas ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas