Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-03-19 09:24

Dalinkitės:

Tarptautiniame K. Kundzino turnyre medalius iškovojo (pirmoje eilėje, iš kairės) T. Baracevičius, M. Markevičius, R. Neiberka, M. Damidavičius, antroje eilėje – L. Damidavičius ir A. Draugelis.
Jono JURKYNO nuotr.

Vilkaviškiečiai turnyre Latvijoje kovėsi puikiai

„Vilkaviškiečių uraganas Rygoje“, – taip jaunųjų rajono imtynininkų pasirodymą tarptautiniame K. Kundzino turnyre apibūdino treneris Jonas Jurkynas. Vilkaviškiečiai Latvijoje iškovojo 6 medalius.

Į Rygą dalyvauti tarptautiniame turnyre buvo suvažiavę imtynininkai iš Estijos, Didžiosios Britanijos, Lenkijos ir Lietuvos. Per 500 turnyro dalyvių rungtyniavo įvairiose amžiaus grupėse. Vilkaviškiui atstovavo aštuoni sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 30 kg puikiai kovojo Mantas Markevičius. Įveikęs visus varžovus, jis iškovojo čempiono vardą.

Trys vilkaviškiečiai varžėsi toje pačioje svorio kategorijoje iki 42 kg, bet skirtingose amžiaus grupėse. Jaunesniųjų grupėje nugalėtojo medaliu pasipuošė Martynas Damidavičius. Vyresniųjų grupėje į finalą pateko Rokas Neiberka ir Tomas Baracevičius. Finalinėje kovoje Tomas buvo stipresnis ir laimėjo „auksą“, Rokui teko „sidabras“.

Svorio kategorijoje iki 46 kg čempionu tapo dar vienas vilkaviškietis. Čia užtikrintai visose kovose pasirodė Laurynas Damidavičius. Arnui Draugeliui, kovojusiam svorio kategorijoje iki 67 kg, pritrūko vos kelių sekundžių, kad būtų įskaitytas veiksmas, galėjęs jam lemti sidabro medalį. Arnas į savo komandos laimėjimų kraitę įdėjo „bronzą“.

Galimybę kovoti dėl trečios vietos turėjo ir Ainoras Ivanauskas. Tačiau šį kartą ir jam, ir Egidijui Skinkiui fortūna buvo mažiau palanki.

Sportininkų treneris J. Jurkynas džiaugdamasis savo auklėtinių pasiekimais sakė, kad „mūsų mažiukai dar kartą įrodė, kad Baltijos šalyse yra stipriausi. Vaikinukai įveikė ir tuos varžovus, kuriems ankstesniais metais pralaimėdavo. Vadinasi, dirbame teisinga linkme“.

Rytoj rajono imtynininkai dalyvaus Moksleivių laisvųjų imtynių pirmenybėse. Kovo pabaigoje – balandžio pradžioje jų laukia Europos imtynių čempionatas, kuris pirmą kartą vyks Vilniuje, bei išvyka į Lenkiją.