Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-11-28 16:02

Dalinkitės:

Ožkabalių kalvomis nutįso ilga sportininkų vora. Priekyje – bėgimo prizininkai J.Beržanskis ir D.Šiaučiukovas.
Rolando LIPINO nuotr.

Sportas

Bėgimas „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai) – Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinė mokykla“ yra įtrauktas į Lietuvos lengvosios atletikos federacijos varžybų kalendorių, tad jo organizatoriams jau net nereikia į varžybas kviesti dalyvių. Pamėgta trasa kiekvieną lapkritį sutraukia didelį būrį bėgikų. Šiemet aštuntąkart vykusiame bėgime jų dalyvavo per 200.

J.Basanavičiaus gimtadienio išvakarėse sodyba-muziejus sulaukė daug svečių. Tarp jų buvo ir į startą susirinkę tradicinio bėgimo dalyviai. Pasveikinusi sportininkus, jiems sėkmės trasoje palinkėjo sodybos-muziejaus direktorė Rūta Vasiliauskienė. Kasmet bėgikų geografija plečiasi. Be nuolatinių bėgimo dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Jurbarko, Marijampolės, šįkart į varžybas atvažiavo nemažas būrys naujokų. Tai sportininkai iš Panevėžio, Pakruojo, Klaipėdos miesto, Šilalės ir Tauragės. Dalyvių būrys buvo labai margas: nuo dešimtmečio iki 76 metų bėgiko, nuo karjerą tik pradedančio sportininko iki respublikos rinktinės nario.

Respublikos lengvosios atletikos rinktinės nariai tapo ir absoliučiais šių varžybų nugalėtojais. Pirmasis (17.36,7 min.), kaip ir praėjusiais metais, 5,9 km trasą baigė M.Diliūnas iš Pakruojo. Antras finišavo T.Matijošius iš Vilniaus, trečias – daugkartinis šio bėgimo dalyvis šiaulietis D.Šiaučiukovas.

Tarp moterų čempione tapo K.Girtaitė iš Kauno. Antrą vietą užėmė šiaulietė J.Jasutytė, trečią – kaunietė S.Bukšnienė. Kaunietė nugalėtojos vardą pelnė veteranių amžiaus grupėje. Kitose amžiaus grupėse pirmas vietas iškovojo J.Beržanskis, P.Bieliūnas, M.Valantinavičius, D.Gorskis, I.Kalvaitytė ir E.Mockutė.

Iš mūsų rajono bėgime aktyviausiai dalyvavo moksleiviai iš Bartninkų, Sūdavos, „Aušros“, Salomėjos Nėries, Gražiškių vidurinių ir Žaliosios, Gižų, Vilkaviškio pagrindinių mokyklų, buvo užsiregistravusių ir vyresnių sportininkų. Geriausiai sekėsi N.Markauskui ir E.Rūkui bei moksleiviams M.Striokui ir J.Pavelčikaitei.

Bėgimo dalyviai buvo pagerbti Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinėje mokykloje. Visiems, baigusiems trasą, įteikti atminimo medaliai, nugalėtojams ir prizininkams – medaliai, taurės bei piniginiai prizai. Sportininkus sveikino bėgimo organizatoriai ir svečiai iš rajono Savivaldybės institucijų bei Marijampolės apskrities viršininko administracijos.