„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-30 09:50

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Krei­pė­si po pa­ros

Penk­ta­die­nį Pil­viš­kiuo­se pa­na­šiu me­tu įvy­ko dvi au­toa­va­ri­jos.

Šeš­ta­die­nį va­ka­re į me­di­kus krei­pė­si 25-erių A.G., ku­rį iš va­ka­ro Pil­viš­kiuo­se kliu­dė ir su­ža­lo­jo au­to­mo­bi­lis. Me­di­kai vy­rui nu­sta­tė du­bens kau­lų lū­žius. Sun­kiai su­vo­kia­ma, kad to­kią trau­mą pa­ty­ręs žmo­gus ga­lė­jo pa­ts pa­rei­ti į na­mus ir be­veik pa­rą kęs­ti skaus­mus bei ap­siei­ti be me­di­kų pa­gal­bos. Vy­ras gy­do­mas Chi­rur­gi­jos ir trau­ma­to­lo­gi­jos-or­to­pe­di­jos sky­riu­je.

A.G. pa­rei­gū­nams aiš­ki­no pa­ts apie ava­ri­ją ne ką teat­si­me­nąs, nes bu­vęs gir­tas. Kiek pri­si­me­na, va­ka­re, gal apie 22 val., ėjęs va­žiuo­ja­mą­ja ke­lio da­li­mi ir jį kliu­dęs au­to­mo­bi­lis. Nei konk­re­čios įvy­kio vie­tos, nei jį su­ža­lo­ju­sio au­to­mo­bi­lio vy­ras nu­ro­dy­ti ne­ga­li.

Pa­rei­gū­nai pra­šo žmo­nių, gal­būt ma­čiu­sių šį įvy­kį ar pa­dė­ju­sių su­ža­lo­tam žmo­gui par­si­gau­ti į na­mus, pa­skam­bin­ti tel. (8 342) 20 182 (ty­rė­jai R.Jan­kaus­kie­nei) ar­ba 112.

Tą pa­čią die­ną, apie 23.30 val., Pil­viš­kiuo­se, Va­sa­rio 16-osios gat­vė­je, ne­blai­vus, tei­sės vai­ruo­ti ne­tu­rin­tis Ša­kių ra­jo­no gy­ven­to­jas sep­ty­nio­lik­me­tis O.S. ne­su­val­dė au­to­mo­bi­lio „VW Pas­sat“ ir rė­žė­si į gy­ve­na­mo­jo na­mo tvo­rą. Įvy­kio me­tu vai­ruo­to­jas ne­nu­ken­tė­jo. Ap­ga­din­tas ne­pi­gus au­to­mo­bi­lis bei su­lau­žy­ta tvo­ra.Per die­ną – trys

Šeš­ta­die­nį ra­jo­no ke­liuo­se įvy­ko trys ava­ri­jos, ku­rio­se nu­ken­tė­jo žmo­nės.

Be­ne skau­džiau­sia ava­ri­ja, ku­rios kal­ti­nin­kas iš eis­mo įvy­kio vie­tos pa­si­ša­li­no, įvy­ko apie 5 val. ry­to. Ke­liu Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis į dar­bą dvi­ra­čiu my­nęs laiš­ki­nin­kas R.M. ne­to­li Opš­rū­tų bu­vo kliu­dy­tas ta pa­čia kryp­ti­mi va­žia­vu­sio au­to­mo­bi­lio. Švie­są at­spin­din­čią lie­me­nę vil­kė­ju­sį dvi­ra­ti­nin­ką ne­nus­ta­ty­tas au­to­mo­bi­lis par­tren­kė ir su­ža­lo­jo. Dėl gal­vos trau­mos ir dau­gy­bi­nių kau­lų lū­žių 44-erių R.M. iš­vež­tas gy­dy­ti į Kau­no me­di­ci­nos uni­ver­si­te­to kli­ni­kas.

Pa­rei­gū­nai pra­šo žmo­nių, ma­čiu­sių šią ava­ri­ją, pra­neš­ti tel. (8 342) 20 182 ar­ba 112.

Apie 19.30 val. Ky­bar­tuo­se, J.Ba­sa­na­vi­čiaus gat­vė­je, iš už sto­vin­čio au­to­bu­so į va­žiuo­ja­mą­ją ke­lio da­lį stai­ga iš­bė­go ke­tu­rio­lik­me­tis Ky­bar­tų glo­bos na­mų auk­lė­ti­nis V.S. Jį kliu­dė au­to­mo­bi­lis „Au­di 80“, ku­rį vai­ra­vo 38-erių A.B.

Ava­ri­jos me­tu paaug­lys su­ža­lo­tas ne­sun­kiai, jis iš­leis­tas gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.

Tą pa­tį va­ka­rą ava­ri­ja įvy­ko ir ke­ly­je Teiberiai–Sūdava. Dvy­li­ka­me­tis mo­pe­do vai­ruo­to­jas L.S., su­pran­ta­ma, dar neturintis tei­sės vai­ruo­ti to­kią trans­por­to prie­mo­nę, kliu­dė kelk­raš­čiu ėju­sį pės­čią­jį – aš­tuo­nias­de­šimt­me­tį V.R. Se­no­liui lū­žo de­ši­nės ko­jos ke­lio są­na­rys.

Paaug­lys, apie ava­ri­ją ne­pra­ne­šęs, iš įvy­kio vie­tos pa­si­ša­li­no.Atė­jo pa­val­gy­ti

Nak­tį į pir­ma­die­nį vil­ka­viš­kie­tė vos ne­pa­ty­rė šo­ko, na­muo­se ra­du­si sve­ti­mą jau­nuo­lį.

Apie 3 val. Nau­ja­mies­ty­je gy­ve­nan­ti D.B. iš­gir­do keis­tą šna­re­sį pir­ma­me na­mo aukš­te. Nu­si­lei­du­si į vir­tu­vę mo­te­ris pa­ma­tė prie sta­lo sė­din­tį paaug­lį ir ra­miai val­gan­tį. Į krep­šį vai­ki­nas iš D.B. šal­dy­tu­vo bu­vo spė­jęs pri­si­dė­ti la­ši­nių, duo­nos, kiau­ši­nių, tad ruo­šė­si ir to­liau ne­ba­dau­ti. Pa­ma­tęs šei­mi­nin­kę, D.B. spru­ko pro du­ris. Į vil­ka­viš­kie­tės na­mus paaug­lys pa­te­ko išė­męs du ve­ran­dos stik­lus.

Mo­te­ris at­pa­ži­no še­šio­lik­me­tį, ku­ris ne kar­tą teis­tas ir šiuo me­tu bu­vo į do­ros ke­lią ban­do­mas at­ves­ti Ve­liu­čio­nių vai­kų so­cia­li­za­ci­jos cent­re. Ta­čiau iš šios įstai­gos vai­ki­nas pa­spru­ko ir bu­vo ieš­ko­mas.Atė­mė te­le­fo­nus

Šeš­ta­die­nį Vil­ka­viš­ky­je su­muš­ti du jau­nuo­liai.

Apie 22 val. prie „Iki“ pre­ky­bos cent­ro du ne­pa­žįs­ta­mi as­me­nys už­puo­lė pen­kio­lik­me­tį E.T. ir iš jo atė­mė mo­bi­lų­jį te­le­fo­ną „So­ny Erics­son“, ku­rio ver­tė – per 600 li­tų. Dar bran­ges­nio te­le­fo­no apa­ra­to ne­te­ko 24-erių Ž.K. Vai­ki­nas apie 22 val. ėjo S.Nė­ries gat­ve, kai prie jo pri­siar­ti­no du ne­pa­žįs­ta­mi jau­nuo­liai. Su­da­vę ke­le­tą smū­gių, iš ran­kų jie iš­trau­kė te­le­fo­ną.
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas