„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda medų. Gali pristatyti į namus. Tel. 8 620 85 872.
Galioja iki: 2019-01-28 10:50:32

Parduoda OPEL ASTRA CARAVAN (1999 m., 1,7 l, dyzelis, 50 kW, TA iki 2019 m. sausio 31 d., 550 Eur). Tel. 8 653 81 967.
Galioja iki: 2019-01-28 11:12:51

Parduoda VW POLO (2003 m., 1,9 l, dyzelis, TA iki 2020 m. lapkričio mėn.). Tel. 8 694 95 488.
Galioja iki: 2019-01-28 11:14:48

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį su baldais, paaugintus įvairaus amžiaus veršelius (telyčaites), mobilųjį telefoną CAT S40, padangas M+S 185 | 65R15 (4 vnt.), rusišką ritininį presą PR-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-01-28 13:09:35Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-30 09:50

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Krei­pė­si po pa­ros

Penk­ta­die­nį Pil­viš­kiuo­se pa­na­šiu me­tu įvy­ko dvi au­toa­va­ri­jos.

Šeš­ta­die­nį va­ka­re į me­di­kus krei­pė­si 25-erių A.G., ku­rį iš va­ka­ro Pil­viš­kiuo­se kliu­dė ir su­ža­lo­jo au­to­mo­bi­lis. Me­di­kai vy­rui nu­sta­tė du­bens kau­lų lū­žius. Sun­kiai su­vo­kia­ma, kad to­kią trau­mą pa­ty­ręs žmo­gus ga­lė­jo pa­ts pa­rei­ti į na­mus ir be­veik pa­rą kęs­ti skaus­mus bei ap­siei­ti be me­di­kų pa­gal­bos. Vy­ras gy­do­mas Chi­rur­gi­jos ir trau­ma­to­lo­gi­jos-or­to­pe­di­jos sky­riu­je.

A.G. pa­rei­gū­nams aiš­ki­no pa­ts apie ava­ri­ją ne ką teat­si­me­nąs, nes bu­vęs gir­tas. Kiek pri­si­me­na, va­ka­re, gal apie 22 val., ėjęs va­žiuo­ja­mą­ja ke­lio da­li­mi ir jį kliu­dęs au­to­mo­bi­lis. Nei konk­re­čios įvy­kio vie­tos, nei jį su­ža­lo­ju­sio au­to­mo­bi­lio vy­ras nu­ro­dy­ti ne­ga­li.

Pa­rei­gū­nai pra­šo žmo­nių, gal­būt ma­čiu­sių šį įvy­kį ar pa­dė­ju­sių su­ža­lo­tam žmo­gui par­si­gau­ti į na­mus, pa­skam­bin­ti tel. (8 342) 20 182 (ty­rė­jai R.Jan­kaus­kie­nei) ar­ba 112.

Tą pa­čią die­ną, apie 23.30 val., Pil­viš­kiuo­se, Va­sa­rio 16-osios gat­vė­je, ne­blai­vus, tei­sės vai­ruo­ti ne­tu­rin­tis Ša­kių ra­jo­no gy­ven­to­jas sep­ty­nio­lik­me­tis O.S. ne­su­val­dė au­to­mo­bi­lio „VW Pas­sat“ ir rė­žė­si į gy­ve­na­mo­jo na­mo tvo­rą. Įvy­kio me­tu vai­ruo­to­jas ne­nu­ken­tė­jo. Ap­ga­din­tas ne­pi­gus au­to­mo­bi­lis bei su­lau­žy­ta tvo­ra.Per die­ną – trys

Šeš­ta­die­nį ra­jo­no ke­liuo­se įvy­ko trys ava­ri­jos, ku­rio­se nu­ken­tė­jo žmo­nės.

Be­ne skau­džiau­sia ava­ri­ja, ku­rios kal­ti­nin­kas iš eis­mo įvy­kio vie­tos pa­si­ša­li­no, įvy­ko apie 5 val. ry­to. Ke­liu Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis į dar­bą dvi­ra­čiu my­nęs laiš­ki­nin­kas R.M. ne­to­li Opš­rū­tų bu­vo kliu­dy­tas ta pa­čia kryp­ti­mi va­žia­vu­sio au­to­mo­bi­lio. Švie­są at­spin­din­čią lie­me­nę vil­kė­ju­sį dvi­ra­ti­nin­ką ne­nus­ta­ty­tas au­to­mo­bi­lis par­tren­kė ir su­ža­lo­jo. Dėl gal­vos trau­mos ir dau­gy­bi­nių kau­lų lū­žių 44-erių R.M. iš­vež­tas gy­dy­ti į Kau­no me­di­ci­nos uni­ver­si­te­to kli­ni­kas.

Pa­rei­gū­nai pra­šo žmo­nių, ma­čiu­sių šią ava­ri­ją, pra­neš­ti tel. (8 342) 20 182 ar­ba 112.

Apie 19.30 val. Ky­bar­tuo­se, J.Ba­sa­na­vi­čiaus gat­vė­je, iš už sto­vin­čio au­to­bu­so į va­žiuo­ja­mą­ją ke­lio da­lį stai­ga iš­bė­go ke­tu­rio­lik­me­tis Ky­bar­tų glo­bos na­mų auk­lė­ti­nis V.S. Jį kliu­dė au­to­mo­bi­lis „Au­di 80“, ku­rį vai­ra­vo 38-erių A.B.

Ava­ri­jos me­tu paaug­lys su­ža­lo­tas ne­sun­kiai, jis iš­leis­tas gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.

Tą pa­tį va­ka­rą ava­ri­ja įvy­ko ir ke­ly­je Teiberiai–Sūdava. Dvy­li­ka­me­tis mo­pe­do vai­ruo­to­jas L.S., su­pran­ta­ma, dar neturintis tei­sės vai­ruo­ti to­kią trans­por­to prie­mo­nę, kliu­dė kelk­raš­čiu ėju­sį pės­čią­jį – aš­tuo­nias­de­šimt­me­tį V.R. Se­no­liui lū­žo de­ši­nės ko­jos ke­lio są­na­rys.

Paaug­lys, apie ava­ri­ją ne­pra­ne­šęs, iš įvy­kio vie­tos pa­si­ša­li­no.Atė­jo pa­val­gy­ti

Nak­tį į pir­ma­die­nį vil­ka­viš­kie­tė vos ne­pa­ty­rė šo­ko, na­muo­se ra­du­si sve­ti­mą jau­nuo­lį.

Apie 3 val. Nau­ja­mies­ty­je gy­ve­nan­ti D.B. iš­gir­do keis­tą šna­re­sį pir­ma­me na­mo aukš­te. Nu­si­lei­du­si į vir­tu­vę mo­te­ris pa­ma­tė prie sta­lo sė­din­tį paaug­lį ir ra­miai val­gan­tį. Į krep­šį vai­ki­nas iš D.B. šal­dy­tu­vo bu­vo spė­jęs pri­si­dė­ti la­ši­nių, duo­nos, kiau­ši­nių, tad ruo­šė­si ir to­liau ne­ba­dau­ti. Pa­ma­tęs šei­mi­nin­kę, D.B. spru­ko pro du­ris. Į vil­ka­viš­kie­tės na­mus paaug­lys pa­te­ko išė­męs du ve­ran­dos stik­lus.

Mo­te­ris at­pa­ži­no še­šio­lik­me­tį, ku­ris ne kar­tą teis­tas ir šiuo me­tu bu­vo į do­ros ke­lią ban­do­mas at­ves­ti Ve­liu­čio­nių vai­kų so­cia­li­za­ci­jos cent­re. Ta­čiau iš šios įstai­gos vai­ki­nas pa­spru­ko ir bu­vo ieš­ko­mas.Atė­mė te­le­fo­nus

Šeš­ta­die­nį Vil­ka­viš­ky­je su­muš­ti du jau­nuo­liai.

Apie 22 val. prie „Iki“ pre­ky­bos cent­ro du ne­pa­žįs­ta­mi as­me­nys už­puo­lė pen­kio­lik­me­tį E.T. ir iš jo atė­mė mo­bi­lų­jį te­le­fo­ną „So­ny Erics­son“, ku­rio ver­tė – per 600 li­tų. Dar bran­ges­nio te­le­fo­no apa­ra­to ne­te­ko 24-erių Ž.K. Vai­ki­nas apie 22 val. ėjo S.Nė­ries gat­ve, kai prie jo pri­siar­ti­no du ne­pa­žįs­ta­mi jau­nuo­liai. Su­da­vę ke­le­tą smū­gių, iš ran­kų jie iš­trau­kė te­le­fo­ną.
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ilgai lauktas mamografas jau pradėjo dirbti
* Pirmine teisine pagalba naudojasi vis daugiau žmonių
* Būsimose miesto poilsio zonose ketinama palikti sveikus ir gražius medžius
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

„Karilionas“ ar „kariljonas“?
Nė vienas rašybos variantas nelaikytinas klaida.
„Tarptautinių žodžių žodyne“ šis žodis rašomas be j karilionas (pranc. carillon ): 1. tarpusavyje suderintų įv. dydžio varpų komplektas, turintis automatinį skambinimo mechanizmą; kai kurių karilionų varpai mušami rankomis plaktukais; 2. varpų muzika.
Tačiau Kalbos komisijos posėdyje apsvarsčius nutarta, kad tais atvejais, kai originalo formoje i eina po priebalsės ir tariamas jotas, gali būti rašoma raidė j: kariljonas (kaip šampinjonas, paviljonas ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas