„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-26 19:18

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Žu­vo pės­čia­sis

Ket­vir­ta­die­nio va­ka­rą mū­sų ra­jo­ne ava­ri­jos me­tu mir­ti­nai su­ža­lo­tas pės­čia­sis.

Apie 21 val. ke­liu Kalvarija–Gražiškiai–Vištytis „Opel Ome­ga“ vai­ra­vęs 29-erių T.C. ne­pas­te­bė­jo pės­čio­jo, jį kliu­dė ir mir­ti­nai su­ža­lo­jo. Pir­mi­niais duo­me­ni­mis, 55-erių me­tų vy­ras ėjo va­žiuo­ja­mą­ja ke­lio da­li­mi.

Žu­vęs žmo­gus su sa­vi­mi do­ku­men­tų ne­tu­rė­jo. Tik penk­ta­die­nį bu­vo nu­sta­ty­ta, jog ava­ri­jo­je mir­ti­nai su­ža­lo­tas Jo­nas Kru­pins­kas iš Skar­du­pių kai­mo (Gra­žiš­kių sen.). Tai ant­ras šiais me­tais žu­vęs pės­čia­sis (abu mir­ti­nai su­ža­lo­ti tam­siu pa­ros me­tu). Iš vi­so ra­jo­no ke­liuo­se per šiuos me­tus žu­vo 11 eis­mo da­ly­vių.

Pa­rei­gū­nai pra­šo žmo­nių, ku­riems ten­ka gat­vė­mis ir ke­liais vaikš­čio­ti tam­siu pa­ros me­tu, vėl at­kreip­ti dė­me­sį į sa­vo ap­ran­gą. Vai­kai ir suau­gu­sie­ji bus kur kas sau­ges­ni, jei vil­kės dra­bu­žius su švie­są at­spin­din­čiais ele­men­tais. Ke­lių eis­mo tai­syk­lės rei­ka­lau­ja, kad vi­si pės­tie­ji, ei­nan­tys neapš­vies­tu kelk­raš­čiu ar­ba va­žiuo­ja­mo­sios da­lies kraš­tu tam­siu pa­ros me­tu ar esant blo­gam ma­to­mu­mui, tu­rė­tų švie­čian­tį ži­bin­tą ar­ba prie dra­bu­žių se­gė­tų švie­są at­spin­din­tį at­švai­tą.Pa­vo­gė gręž­tu­vą

Ket­vir­ta­die­nį die­nos me­tu Vil­ka­viš­ky­je ap­vog­ta par­duo­tu­vė.

Apie 15 val. „Vo­kiš­kė­lių“ par­duo­tu­vės dar­buo­to­jai pa­ste­bė­jo, kad pre­ky­bos sa­lės sten­de ne­bė­ra smū­gi­nio gręž­tu­vo „Ma­ki­ta“. Gręž­tu­vas sten­de bu­vo pri­tvir­tin­tas spe­cia­liu tro­su, ta­čiau va­gis įsi­gud­ri­no jį nu­kirp­ti ir per 500 li­tų kai­nuo­jan­tį įran­kį pa­vog­ti.Bau­dė „ple­pius“

Pir­mą­sias tris šios sa­vai­tės die­nas vi­so­je ša­ly­je, taip pat ir mū­sų ra­jo­ne, vy­ko po­li­ci­jos or­ga­ni­zuo­tos pre­ven­ci­nės prie­mo­nės, skir­tos išaiš­kin­ti pa­žei­dė­jus, lin­ku­sius prie vai­ro kal­bė­ti mo­bi­liai­siais te­le­fo­nais.

Pre­ven­ci­nės prie­mo­nės me­tu išaiš­kin­ta 18 vai­ruo­to­jų, kal­bė­ju­sių mo­bi­liai­siais te­le­fo­nais. Jie įspė­ti ar­ba nu­baus­ti 20–40 li­tų bau­do­mis.

Pre­ven­ci­nės prie­mo­nės me­tu išaiš­kin­ta 11 ki­tų Ke­lių eis­mo tai­syk­lių pa­žei­dė­jų: ne­pri­si­se­gu­sių sau­gos dir­žų, va­žia­vu­sių au­to­mo­bi­liu ne­ga­lio­jan­čiais vals­ty­bi­niais nu­me­riais, ne­blai­vių dvi­ra­ti­nin­kų. Griež­čiau­siai, kaip nu­ma­to Ke­lių eis­mo tai­syk­lės, nu­baus­tas ne­blai­vus kro­vi­ni­nio au­to­mo­bi­lio vai­ruo­to­jas. 48-erių Val­das Jan­čaus­kas pa­rei­gū­nams įkliu­vo vi­du­ti­niš­kai gir­tas. Jis į al­ko­tes­te­rį įpū­tė 2,31 pro­mi­lės.Din­go pi­ni­gai

Į po­li­ci­ją krei­pė­si pi­ni­gų pa­si­ge­dęs vil­ka­viš­kie­tis.

Sep­ty­nias­de­šimt­me­tis A.L. ne­paaiš­ki­no, ko­kio­mis ap­lin­ky­bė­mis iš jo bu­to din­go pi­ni­gai. 700 li­tų vy­ras pa­si­ge­do pir­ma­die­nį, bet pra­neš­ti apie tai po­li­ci­jai su­gal­vo­jo tik po po­ros die­nų. Dėl va­gys­tės pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.Su­mu­šė paaug­lę

Ket­vir­ta­die­nį Ru­mo­kų kai­me (Klau­su­čių sen.) su­muš­ta ne­pil­na­me­tė.

Į po­li­ci­ją krei­pė­si try­li­ka­me­tės R.D. ma­ma. Mo­te­ris pra­ne­šė, kad jos paaug­lę duk­rą dau­gia­bu­čio laip­ti­nė­je ap­stum­dė ir su­ža­lo­jo kai­my­nė J.O. Pa­sak na­mo gy­ven­to­jų, J.O. iš­gė­ru­si daž­nai ka­bi­nė­ja­si prie ap­lin­ki­nių. Dėl ne­pil­na­me­tės su­ža­lo­ji­mo pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.Pa­dė­ti ne­lai­mė­je

Rug­sė­jo 23 die­ną Gi­žuo­se gy­ve­nan­čių Bi­ru­tės ir Ar­tū­ro Kar­do­kų šei­mo­je įvy­ko skau­di ne­lai­mė – ap­de­gė jų de­vyn­me­tis sū­nus. Ai­va­ras, žais­da­mas ant elekt­ros trans­for­ma­to­ri­nės pa­sto­tės, pri­si­lie­tė prie at­vi­rų lai­dų ir ap­de­gė apie 50 pro­c. kū­no. Sun­kios būk­lės ber­niu­kas sku­biai iš­ga­ben­tas į li­go­ni­nę. Šiuo me­tu jis gy­do­mas Kau­no me­di­ci­nos uni­ver­si­te­to kli­ni­kų Vai­kų rea­ni­ma­ci­jos ir in­ten­sy­vio­sios te­ra­pi­jos sky­riu­je.

Gi­žų se­niū­ni­jos dar­buo­to­jai pra­šo pa­gal­bos – pa­rem­ti nu­ken­tė­ju­sią, 5 vai­kus au­gi­nan­čią šei­mą. Sun­kiai su­si­ža­lo­ju­siam Ai­va­rui rei­ka­lin­gi bran­gūs vais­tai, lau­kia su­dė­tin­gos ope­ra­ci­jos, to­dėl jū­sų paau­ko­ti pi­ni­gai bū­tų di­de­lė pa­spir­tis. Ga­lin­čių­jų paau­ko­ti se­niū­ni­ja pra­šo pi­ni­gus per­ves­ti į Bi­ru­tės Kar­do­kie­nės są­skai­tą „Han­sa­ban­ke“ 73000. Sąs­kai­tos nu­me­ris LT 8273 0001 0041 8171.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas