„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda ekologiškai užaugintą mėsinę kiaulę (apie 200 kg svorio, 1,70 Eur už kg). Tel. 8 670 98 550.
Galioja iki: 2019-02-21 13:54:29

Atlieka vidaus ir lauko apdailos darbus. Tel. 8 623 56 052.
Galioja iki: 2019-02-23 09:35:01Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-25 08:59

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Prie­ši­no­si po­li­ci­jai

Sek­ma­die­nį Vir­ba­ly­je pa­tru­lia­vu­siems Ma­ri­jam­po­lės pa­rei­gū­nams pa­si­prie­ši­nę vy­rai už­da­ry­ti į areš­ti­nę.

Vir­ba­ly­je pa­tru­lia­vę Ma­ri­jam­po­lės PK Ma­gist­ra­li­nių ke­lių prie­žiū­ros pa­tru­liai at­krei­pė dė­me­sį į įtar­ti­nai va­žiuo­jan­tį au­to­mo­bi­lį „Au­di 100“. Pa­rei­gū­nų ma­ši­ną pa­ma­tęs „Au­di“ vai­ruo­to­jas ap­si­su­ko ir stai­giai nu­su­ko į vie­no na­mo kie­mą. Ma­ši­ną pa­si­vi­ję pa­tru­liai „Au­di“ ke­lei­vius ra­do dar sė­din­čius ma­ši­no­je, o vai­ruo­to­jas jau bu­vo iš­šo­kęs ir vaikš­čio­jo po kie­mą. Pap­ra­šius pa­teik­ti do­ku­men­tus, tris­de­šimt­me­tis ky­bar­tie­tis D.B. at­si­sa­kė tai da­ry­ti ir pra­dė­jo plūs­tis. Ve­da­mas į pa­rei­gū­nų au­to­mo­bi­lį, vy­ras tren­kė vie­nam iš pa­tru­lių į krū­ti­nę, vei­dą. Ki­lus konf­lik­tui, į pa­gal­bą drau­gui pri­šo­ko ir drau­ge va­žia­vęs po­ra me­tų vy­res­nis vir­ba­lie­tis D.V. Tre­čia­sis ne­blai­vios kom­pa­ni­jos da­ly­vis 25-erių M.K., be­je, dir­ban­tis Ky­bar­tų pa­tai­sos na­muo­se pri­žiū­rė­to­ju, prieš po­li­ci­nin­kus su kumš­čiais ne­šo­ko. Jis tik pa­lai­kė drau­gus „mo­ra­liš­kai“ – plū­do pa­tru­lius įžei­džian­čiais žo­džiais.

Ma­ri­jam­po­lie­čiai į pa­gal­bą pa­si­kvie­tė pa­stip­ri­ni­mą – Ky­bar­tų nuo­va­dos pa­rei­gū­nus – ir ne­ra­mi kom­pa­ni­ja bu­vo „su­tvar­ky­ta“. Vi­du­ti­niš­kai gir­ti vy­rai (vai­ruo­to­jas D.B. pūs­ti į al­ko­tes­te­rį at­si­sa­kė, tad jam gir­tu­mą nu­sta­tė me­di­kai) ne tik ap­tal­žė pa­rei­gū­nus kumš­čiais, su­dras­kė vie­no tar­ny­bi­nės uni­for­mos lie­me­nę, bet ir ap­spar­dė bei ap­ga­di­no au­to­mo­bi­lio du­re­les. Po­li­ci­jai pa­si­prie­ši­nę jau­nuo­liai at­si­dū­rė Ma­ri­jam­po­lės PK areš­ti­nė­je. Dėl įvy­kio pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.Ap­de­gė vai­kas

Ant­ra­die­nį Gi­žuo­se ap­de­gęs ber­niu­kas sun­kios būk­lės iš­ga­ben­tas į Kau­ną.

Ne­to­lie­se dar­ba­vę­sis gi­žie­tis apie 15 val. iš­gir­do keis­tą plekš­te­lė­ji­mą, at­skli­du­sį nuo elekt­ros trans­for­ma­to­ri­nės pa­sto­tės. Žvilg­te­lė­jęs į tą pu­sę, vy­ras pa­ma­tė ant pa­sto­tės šo­ki­nė­jan­tį vai­ką. Jo marš­ki­niai lieps­no­jo tar­si deg­las. Pri­bė­gęs vy­ras pa­dė­jo vai­kui nu­lip­ti ir už­ge­si­no rū­bus.

Ma­no­ma, kad žais­da­mas ber­niu­kas už­li­po ant pa­sto­tės ir pri­si­lie­tė prie at­vi­rų lai­dų. Vai­ką nuo elekt­ros iš­kro­vos mir­tis ga­lė­jo iš­tik­ti aki­mirks­niu. Jį iš­gel­bė­jo tai, kad avė­jo gu­mi­niais ba­tais.

Me­di­kai kons­ta­ta­vo, jog de­vy­ne­rių A.K. ap­de­gė apie 50 pro­c. kū­no. Vai­kas kri­ti­nės būk­lės iš­vež­tas į Kau­no me­di­ci­nos uni­ver­si­te­to kli­ni­kas.Ve­žė ci­ga­re­tes

Pir­ma­die­nį Lie­po­nos už­kar­dos pa­sie­nie­čiai su­lai­kė kont­ra­ban­di­nes ci­ga­re­tes ga­be­nu­sį len­ką.

Ties Šikš­nių kai­mu pa­tik­rin­ti su­stab­dę leng­vą­jį au­to­mo­bi­lį „Volks­wa­gen Pas­sat“ su len­kiš­kais vals­ty­bi­niais re­gist­ra­ci­jos nu­me­riais, pa­sie­nie­čiai pa­pra­šė vai­ruo­to­jo do­ku­men­tų.

45 me­tų Len­ki­jos pi­lie­čio do­ku­men­tai bu­vo tvar­kin­gi, ta­čiau ma­ši­nos sa­lo­ne pa­sie­nie­čiai ap­ti­ko 540 pa­ke­lių ci­ga­re­čių „Noth Start“. Vi­sos rū­ka­lų pa­kuo­tės bu­vo pa­ženk­lin­tos ru­siš­ko pa­vyz­džio ak­ci­zo mo­kes­čio ženk­lais. Už­sie­nie­tis pa­rei­gū­nams ne­pa­tei­kė jo­kių pre­kių įsi­gi­ji­mo do­ku­men­tų. Dėl ne­tei­sė­to ak­ci­zu ap­mo­kes­ti­na­mų pre­kių ga­be­ni­mo pa­sie­nie­čiai pra­dė­jo ad­mi­nist­ra­ci­nę tei­se­ną.Ieš­ko sa­vi­nin­kų

Po­li­ci­ja pra­šo at­si­liep­ti nuo va­gies nu­ken­tė­ju­sius gi­žie­čius.

Pa­rei­gū­nai su­lai­kė jau­nuo­lį, ku­ris gegužės–birželio mė­ne­siais iš gi­žie­čių so­dy­bų vo­gė sau­lės ba­te­ri­jų ži­bin­tus. Pa­rei­gū­nai pra­šo žmo­nes, ku­riems iš so­dy­bų din­go to­kie į že­mę įsmei­gia­mi ži­bin­tai, pa­skam­bin­ti į Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą tel. (8 342) 52 007 / 20 182 ar­ba 112.Brovėsi, bet nevogė

Pirmadienį Pilviškiuose į darbą atvykusios pardavėjos rado sugadintas apsaugines žaliuzes.

UAB „Gintvilma“ savininkas naktį gavo pranešimą, kad suveikė jo parduotuvės signalizacija. Nuvažiavęs ir apžiūrėjęs pastatą, jokių įsilaužimo žymių savininkas nepastebėjo. Tik ryte atėjusios į darbą pardavėjos pamatė, kad apgadintos apsauginės žaliuzės ir išimtas plastikinių durų stiklas, per kurį ir patekta į parduotuvę.

Pareigūnai spėja, kad naktį atvykęs savininkas išgąsdino vagis, mat apžiūrėjus prekybos salę nieko taip ir nepasigesta. Diena anksčiau panašaus „braižo“ vagys įsibrovė į parduotuvę Kudirkos Naumiestyje ir padarė nemažų nuostolių.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vasario 16-oji Vilkaviškyje: istorinė kartų jungtis
* Klausimas valdžiai: išlaikyti ar uždaryti?
* Kandidatams į merus nevengta užduoti ir nepatogių klausimų
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?
Sauleną Aželską
Žilviną Gelgotą
Valentiną Gražulį
Algirdą NeiberkąKalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „stribas“?
Taip. Stribai (rus. istrebitel – „naikintojas“) – civilinių ginkluotų sovietų valdžios būriai, 1944–1954 m. Lietuvoje padėję okupantams vykdyti represijas.
„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ žodis stribas teikiamas su žyma šnek.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas