„Santaka“ / Atsisveikinant – linkėjimai ir dovanos kolekcijai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14

Parduoda naują šiferį dideliais lapais ir naudotą šiferį mažais lapais. Tel. 8 622 84 697.
Galioja iki: 2018-12-01 11:47:16Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-25 08:30

Dalinkitės:  


Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos vir­ši­nin­kas pul­ki­nin­kas V.Ba­raus­kas E.Za­bi­la­vi­čiui (kairėje) įtei­kė pa­si­žy­mė­ji­mo ženk­lą „Už nuo­pel­nus gy­ven­to­jų sau­gai“.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Atsisveikinant – linkėjimai ir dovanos kolekcijai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Vil­ka­viš­kio prieš­gais­ri­nė gel­bė­ji­mo tar­ny­ba li­ko be vir­ši­nin­ko. Kol kon­kur­so būdu bus iš­rink­tas nau­jas va­do­vas, lai­ki­nai šias pa­rei­gas ei­na Vals­ty­bi­nės prieš­gais­ri­nės prie­žiū­ros po­sky­rio vir­ši­nin­kas Ri­mas Jurk­šas. Be­veik 15 me­tų įstai­gai va­do­va­vęs pul­ki­nin­kas lei­te­nan­tas Ed­mun­das Za­bi­la­vi­čius iš­ly­dė­tas į už­tar­nau­tą poil­sį.

E.Za­bi­la­vi­čius prieš­gais­ri­nė­je gel­bė­ji­mo tar­ny­bo­je pra­dė­jo dirb­ti be­veik prieš tris de­šimt­me­čius, tad vi­sai ne­nuos­ta­bu, kad at­si­svei­ki­nant su tar­ny­ba vir­ši­nin­ko aky­se kau­pė­si su­si­jau­di­ni­mo aša­ros. Dar­bui iš tie­sų ati­duo­ta la­bai daug – prieš­gais­ri­nė­je tar­ny­bo­je pra­bė­go gra­žiau­si gy­ve­ni­mo me­tai. O da­bar pa­lik­ti tar­ny­bą – itin sun­ku, mat pa­ge­rė­jo dar­bo są­ly­gos, ug­nia­ge­siai įsi­kū­rę nau­jo­se pa­tal­po­se, gau­na­ma nau­jos įran­gos. Prieš po­rą sa­vai­čių, E.Za­bi­la­vi­čiui pa­sku­ti­nes die­nas ei­nant vir­ši­nin­ko pa­rei­gas, tar­ny­ba ga­vo nau­ją, per pu­sę mi­li­jo­no li­tų kai­na­vu­sį ug­nia­ge­siams skir­tą au­to­mo­bi­lį.

Ta­čiau pa­sta­ruo­ju me­tu su­šlu­ba­vu­si svei­ka­ta pra­dė­jo pri­min­ti, kad rei­ka­lin­gas poil­sis. Tad 55-ąjį gim­ta­die­nį at­šven­tusį vir­ši­nin­ką jau kitą die­ną iš Vil­niaus pasiekė Prieš­gais­ri­nės ap­sau­gos ir gel­bė­ji­mo de­par­ta­men­to di­rek­to­riaus ge­ne­ro­lo Re­mi­gi­jaus Ba­niu­lio įsa­ky­mas, kad šio­je tar­ny­bo­je iš­dir­bęs per 27 me­tus E.Za­bi­la­vi­čius išleidžiamas į užtarnautą poilsį.

Penk­ta­die­nį į iš­kil­min­gą mi­nė­ji­mą su­si­rin­ko vi­si Vil­ka­viš­kio ug­nia­ge­siai gel­bė­to­jai, ko­le­gos iš Ma­ri­jam­po­lės ir Ša­kių, ra­jo­no tei­sėt­var­kos ins­ti­tu­ci­jų – apy­lin­kės teis­mo, pro­ku­ra­tū­ros, po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to, Ky­bar­tų pa­tai­sos na­mų, Viš­ty­čio už­kar­dos – va­do­vai. Jie tei­kė pa­dė­kas už il­ga­me­tį bend­ra­dar­bia­vi­mą, svei­ki­no ir lin­kė­jo už­siim­ti mėgs­ta­ma veik­la, mat vir­ši­nin­kau­jant E.Za­bi­la­vi­čiui lik­da­vo ma­žai lai­ko poil­siui ir ho­biui.

Tai, kad E.Za­bi­la­vi­čius – en­tu­zias­tin­gas ko­lek­ci­nin­kas, su­kau­pęs ai­bę ver­tin­gų eks­po­na­tų, ži­no ne vien jo drau­gai ir ko­le­gos. Apie tai prieš ke­le­tą me­tų ra­šė­me ir „San­ta­ko­je“.

Da­bar jau bu­vęs Prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos va­do­vas ren­ka įvai­riau­sius ženk­le­lius, me­da­lius, or­di­nus, ant­pe­čius, ka­ri­nę bei ug­nia­ge­sių at­ri­bu­ti­ką, se­nus pi­ni­gus ir ap­skri­tai vi­sa, kas se­na. Vien ženk­le­lių yra su­­kau­pęs per ke­lis tūks­tan­čius. E.Za­bi­la­vi­čius sa­vo uni­ka­lio­je ko­lek­ci­jo­je tu­ri ir ne­ma­žai na­mų apy­vo­kos daik­tų, do­ku­men­tų, kny­gų su ori­gi­na­liais įra­šais, ki­tų ver­tin­gų mu­zie­ji­nių eks­po­na­tų, ku­riuos kau­pia jau be­veik tris de­šimt­me­čius. Tad ne­nuos­ta­bu, jog ir šia pro­ga sve­čiai jam do­va­no­jo ko­lek­ci­jos ver­tus eks­po­na­tus: re­tus ženk­le­lius, ant­pe­čius, kny­gas, uni­for­mi­nius at­ri­bu­tus.

Kaip vi­suo­met, to­kios pro­gos pa­mi­ni­mos ne tik do­va­no­mis, bet ir ap­do­va­no­ji­mais. Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos vir­ši­nin­kas pul­ki­nin­kas Vi­das Ba­raus­kas iš­kil­min­gai įtei­kė de­par­ta­men­to pa­si­žy­mė­ji­mo ženk­lą „Už nuo­pel­nus gy­ven­to­jų sau­gai“, de­par­ta­men­to var­du dė­ko­jo už ge­rą dar­bą, tar­ny­bos pa­sie­ki­mus, prie ku­rių ne­ma­žai pri­si­dė­jęs pa­ts vir­ši­nin­kas.

Vil­ka­viš­kio prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos dar­buo­to­jų var­du žo­dį ta­ręs R.Jurk­šas sa­kė su­pran­tąs, kad tiek me­tų ati­da­vus vie­nai tar­ny­bai bus sun­ku su­si­tai­ky­ti su ra­my­be: kiek­vie­na iš­girs­ta gais­ri­nės si­re­na dar il­gai kels ne­ri­mą ir rū­pes­tį, kam nu­ti­ko bė­da, ar lai­ku jo išug­dy­ti vy­rai nu­vyks į ne­lai­mės vie­tą, ar ga­lės tin­ka­mai pa­dė­ti. Tad bu­vu­sį sa­vo va­do­vą ko­le­gos kvie­tė vi­suo­met užei­ti ne tik kaip sve­čią. Jo pa­ta­ri­mų vi­sa­da lauk­sią ir tvir­ti­no neį­si­žei­sią, jei iš­girs ir prie­kaiš­tų bei pa­ba­ri­mų.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Jubiliejų švenčiantis gydytojas savęs be medicinos neįsivaizduoja
* Naujų nesutarimų fone prisimintos senos nuoskaudos
* Vilkaviškio mieste siaučia vandalai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas