„Santaka“ / Į valdžią veržiasi, susitikimai nerūpi

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-23 08:07

Dalinkitės:  


Į valdžią veržiasi, susitikimai nerūpi

Ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės me­ras Al­gir­das Ba­gu­šins­kas, ­de­monst­ruo­da­mas ge­rą to­ną, penk­ta­die­nį į su­si­ti­ki­mą pa­kvie­tė vi­sus kan­di­da­tus į Sei­mą, ku­rie spa­lio 12 d. var­žy­sis mū­sų ra­jo­no vien­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je Nr. 68.

De­ja, ne vi­si kan­di­da­tai pa­si­nau­do­jo pro­ga su­si­pa­žin­ti su vie­tos val­džia – iš aš­tuo­nių at­vy­ko tik pu­sė.

– To­kį su­si­ti­ki­mą bu­vau suor­ga­ni­za­vęs ir prieš anks­tes­nius rin­ki­mus, tad ma­nau, kad kaip ra­jo­no va­do­vas pa­siel­giau tei­sin­gai. Bū­tų ne­gra­žu, jei­gu ku­ria­me nors ra­jo­no kraš­te su­si­ti­kęs kan­di­da­tą į Sei­mo na­rius jo ne­pa­ži­no­čiau. Gai­la, kad ne vi­si kan­di­da­tai su­ra­do ga­li­my­bių at­vyk­ti, – apie su­si­ti­ki­mą kal­bė­jo A.Ba­gu­šins­kas.

Iš aš­tuo­nių mū­sų ra­jo­no vien­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je be­si­ba­lo­ti­ruo­jan­čių par­ti­jų at­sto­vų pa­si­ma­ty­ti su ra­jo­no va­do­vais at­vy­ko ke­tu­ri. Tai – Min­dau­gas Ma­tu­lio­nis (Lei­bo­ris­tų par­ti­ja), Kęs­tu­tis Žie­mys (Li­be­ra­lų ir cent­ro są­jun­ga), Ai­va­ras Kriau­čiū­nas (Tau­tos pri­si­kė­li­mo par­ti­ja) ir Al­gir­das But­ke­vi­čius (So­cial­de­mok­ra­tų par­ti­ja).

Čes­lo­vas Je­zers­kas (par­ti­jos „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“ at­sto­vas) in­for­ma­vo, jog at­vyk­ti ne­ga­lė­siąs dėl li­gos, o Al­gi­man­tas Bir­bi­las (Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų kan­di­da­tas) tą die­ną da­ly­va­vo de­ba­tuo­se vie­no­je iš rin­ki­mams skir­tų te­le­vi­zi­jos lai­dų. Į su­si­ti­ki­mą su ra­jo­no va­do­vais jie at­siun­tė sa­vo at­sto­vus. Tarp jų bu­vo ir An­ta­nas Bir­gio­las, ku­ris taip pat yra kan­di­da­tas į Sei­mo na­rius dau­gia­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je (jo pa­var­dė įra­šy­ta par­ti­jos „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“ są­ra­še).

Vil­ka­viš­kie­tė Re­da Že­mai­tai­ty­tė („Fron­to“ par­ti­ja) ir vil­niš­kis Gy­tau­tas Da­mi­jo­nai­tis (Li­be­ra­lų sa­jū­dis) ne­ma­tė rei­ka­lo nei pa­tys at­vyk­ti į Sa­vi­val­dy­bę, nei at­siųs­ti sa­vo at­sto­vus.

Su­si­ti­ki­mo me­tu kan­di­da­tai pri­si­sta­tė, trum­pai pa­pa­sa­ko­jo apie sa­ve.

M.Ma­tu­lio­nis, užau­gęs Gi­žų kai­me, o da­bar ket­ve­ri me­tai be­si­dar­buo­jan­tis Eu­ro­par­la­men­to ins­ti­tu­ci­jo­se, pri­si­pa­ži­no di­de­lių vil­čių lai­mė­ti ne­tu­rįs. Jis sa­kė rin­ki­muo­se da­ly­vau­jąs dėl įvai­ro­vės ir kad į sa­vo kraš­tą atneš­tų dau­giau eu­ro­pie­tiš­kos dva­sios.

Pa­na­šiai bu­vo nu­si­tei­kęs ir K.Žie­mys, ku­ris tvir­ti­no vyk­dąs par­ti­jos va­lią vi­so­se vien­man­da­tė­se apy­gar­do­se tu­rė­ti sa­vo at­sto­vus ir taip su­da­ry­ti ga­li­my­bę rin­kė­jams pa­reikš­ti prie­lan­ku­mą li­be­ral­cent­ris­tams.

A.But­ke­vi­čius pa­dė­ko­jo me­rui už ini­cia­ty­vą su­kvies­ti vi­sus kan­di­da­tus. Tai, par­la­men­ta­ro nuo­mo­ne, pa­ro­do no­rą, kad rin­ki­mų ko­va vyk­tų kul­tū­rin­gai, nes to kar­tais la­bai trūks­ta. A.But­ke­vi­čius tei­gė taip pat įsi­pa­rei­go­jantis bū­ti man­da­gus, kul­tū­rin­gas, nes šmeiž­tas jam yra sve­ti­ma ir že­ma, to­dėl pa­si­sa­kąs už konst­ruk­ty­vią kri­ti­ką, ku­ri kiek­vie­ną pri­ver­čia pa­si­temp­ti.

Kan­di­da­tas į Sei­mą dau­gia­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je A.Bir­gio­las, pa­brė­žęs tvir­tas po­zi­ci­jas mū­sų ra­jo­ne tu­rin­čio A.But­ke­vi­čiaus pra­na­šu­mą, pa­si­sa­kė sa­vik­ri­tiš­kai ir ne­tgi ne­pa­bū­go pa­kri­ti­kuo­ti sa­vo par­ti­jos at­sto­vo, ku­ris į Vil­ka­viš­kį tą­dien neat­vy­ko.

A.Kriau­čiū­nas į su­si­ti­ki­mą at­vy­ko jam jau bai­gian­tis. Kan­di­da­tas pri­si­sta­tė esąs vil­ka­viš­kie­čių kai­my­nas, nes ki­lęs iš Ma­ri­jam­po­lės, o da­bar su šei­ma gy­ve­na Ma­ri­jam­po­lio kai­me, ne­to­li Vil­niaus. Jis sa­kė tu­rįs pa­tir­ties vers­le, yra dir­bęs už­sie­ny­je ir pui­kiai ži­nąs, kur rei­kė­tų ko­kį varž­tą at­leis­ti, o kur pri­verž­ti, kad Lie­tu­vos žmo­nės gy­ven­tų ge­riau.

Baig­da­mas su­si­ti­ki­mą me­ras A.Ba­gu­šins­kas pa­lin­kė­jo kan­di­da­tams sėk­mės, vi­siems įtei­kė lei­di­nių, su­si­ju­sių su Vil­ka­viš­kio ra­jo­nu, bei ke­pu­rai­tes su ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės sim­bo­li­ka.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Naujasis muitinės vadas semiasi suvalkietiškos patirties
* Gižiečių iniciatyva įvertinta įspūdingu medaliu
* Gimtinės ilgesys dainininką kasmet parveda į Lietuvą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas