„Santaka“ / Į valdžią veržiasi, susitikimai nerūpi

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda medų. Gali pristatyti į namus. Tel. 8 620 85 872.
Galioja iki: 2019-01-28 10:50:32

Parduoda OPEL ASTRA CARAVAN (1999 m., 1,7 l, dyzelis, 50 kW, TA iki 2019 m. sausio 31 d., 550 Eur). Tel. 8 653 81 967.
Galioja iki: 2019-01-28 11:12:51

Parduoda VW POLO (2003 m., 1,9 l, dyzelis, TA iki 2020 m. lapkričio mėn.). Tel. 8 694 95 488.
Galioja iki: 2019-01-28 11:14:48

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį su baldais, paaugintus įvairaus amžiaus veršelius (telyčaites), mobilųjį telefoną CAT S40, padangas M+S 185 | 65R15 (4 vnt.), rusišką ritininį presą PR-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-01-28 13:09:35Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-23 08:07

Dalinkitės:  


Į valdžią veržiasi, susitikimai nerūpi

Ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės me­ras Al­gir­das Ba­gu­šins­kas, ­de­monst­ruo­da­mas ge­rą to­ną, penk­ta­die­nį į su­si­ti­ki­mą pa­kvie­tė vi­sus kan­di­da­tus į Sei­mą, ku­rie spa­lio 12 d. var­žy­sis mū­sų ra­jo­no vien­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je Nr. 68.

De­ja, ne vi­si kan­di­da­tai pa­si­nau­do­jo pro­ga su­si­pa­žin­ti su vie­tos val­džia – iš aš­tuo­nių at­vy­ko tik pu­sė.

– To­kį su­si­ti­ki­mą bu­vau suor­ga­ni­za­vęs ir prieš anks­tes­nius rin­ki­mus, tad ma­nau, kad kaip ra­jo­no va­do­vas pa­siel­giau tei­sin­gai. Bū­tų ne­gra­žu, jei­gu ku­ria­me nors ra­jo­no kraš­te su­si­ti­kęs kan­di­da­tą į Sei­mo na­rius jo ne­pa­ži­no­čiau. Gai­la, kad ne vi­si kan­di­da­tai su­ra­do ga­li­my­bių at­vyk­ti, – apie su­si­ti­ki­mą kal­bė­jo A.Ba­gu­šins­kas.

Iš aš­tuo­nių mū­sų ra­jo­no vien­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je be­si­ba­lo­ti­ruo­jan­čių par­ti­jų at­sto­vų pa­si­ma­ty­ti su ra­jo­no va­do­vais at­vy­ko ke­tu­ri. Tai – Min­dau­gas Ma­tu­lio­nis (Lei­bo­ris­tų par­ti­ja), Kęs­tu­tis Žie­mys (Li­be­ra­lų ir cent­ro są­jun­ga), Ai­va­ras Kriau­čiū­nas (Tau­tos pri­si­kė­li­mo par­ti­ja) ir Al­gir­das But­ke­vi­čius (So­cial­de­mok­ra­tų par­ti­ja).

Čes­lo­vas Je­zers­kas (par­ti­jos „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“ at­sto­vas) in­for­ma­vo, jog at­vyk­ti ne­ga­lė­siąs dėl li­gos, o Al­gi­man­tas Bir­bi­las (Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų kan­di­da­tas) tą die­ną da­ly­va­vo de­ba­tuo­se vie­no­je iš rin­ki­mams skir­tų te­le­vi­zi­jos lai­dų. Į su­si­ti­ki­mą su ra­jo­no va­do­vais jie at­siun­tė sa­vo at­sto­vus. Tarp jų bu­vo ir An­ta­nas Bir­gio­las, ku­ris taip pat yra kan­di­da­tas į Sei­mo na­rius dau­gia­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je (jo pa­var­dė įra­šy­ta par­ti­jos „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“ są­ra­še).

Vil­ka­viš­kie­tė Re­da Že­mai­tai­ty­tė („Fron­to“ par­ti­ja) ir vil­niš­kis Gy­tau­tas Da­mi­jo­nai­tis (Li­be­ra­lų sa­jū­dis) ne­ma­tė rei­ka­lo nei pa­tys at­vyk­ti į Sa­vi­val­dy­bę, nei at­siųs­ti sa­vo at­sto­vus.

Su­si­ti­ki­mo me­tu kan­di­da­tai pri­si­sta­tė, trum­pai pa­pa­sa­ko­jo apie sa­ve.

M.Ma­tu­lio­nis, užau­gęs Gi­žų kai­me, o da­bar ket­ve­ri me­tai be­si­dar­buo­jan­tis Eu­ro­par­la­men­to ins­ti­tu­ci­jo­se, pri­si­pa­ži­no di­de­lių vil­čių lai­mė­ti ne­tu­rįs. Jis sa­kė rin­ki­muo­se da­ly­vau­jąs dėl įvai­ro­vės ir kad į sa­vo kraš­tą atneš­tų dau­giau eu­ro­pie­tiš­kos dva­sios.

Pa­na­šiai bu­vo nu­si­tei­kęs ir K.Žie­mys, ku­ris tvir­ti­no vyk­dąs par­ti­jos va­lią vi­so­se vien­man­da­tė­se apy­gar­do­se tu­rė­ti sa­vo at­sto­vus ir taip su­da­ry­ti ga­li­my­bę rin­kė­jams pa­reikš­ti prie­lan­ku­mą li­be­ral­cent­ris­tams.

A.But­ke­vi­čius pa­dė­ko­jo me­rui už ini­cia­ty­vą su­kvies­ti vi­sus kan­di­da­tus. Tai, par­la­men­ta­ro nuo­mo­ne, pa­ro­do no­rą, kad rin­ki­mų ko­va vyk­tų kul­tū­rin­gai, nes to kar­tais la­bai trūks­ta. A.But­ke­vi­čius tei­gė taip pat įsi­pa­rei­go­jantis bū­ti man­da­gus, kul­tū­rin­gas, nes šmeiž­tas jam yra sve­ti­ma ir že­ma, to­dėl pa­si­sa­kąs už konst­ruk­ty­vią kri­ti­ką, ku­ri kiek­vie­ną pri­ver­čia pa­si­temp­ti.

Kan­di­da­tas į Sei­mą dau­gia­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je A.Bir­gio­las, pa­brė­žęs tvir­tas po­zi­ci­jas mū­sų ra­jo­ne tu­rin­čio A.But­ke­vi­čiaus pra­na­šu­mą, pa­si­sa­kė sa­vik­ri­tiš­kai ir ne­tgi ne­pa­bū­go pa­kri­ti­kuo­ti sa­vo par­ti­jos at­sto­vo, ku­ris į Vil­ka­viš­kį tą­dien neat­vy­ko.

A.Kriau­čiū­nas į su­si­ti­ki­mą at­vy­ko jam jau bai­gian­tis. Kan­di­da­tas pri­si­sta­tė esąs vil­ka­viš­kie­čių kai­my­nas, nes ki­lęs iš Ma­ri­jam­po­lės, o da­bar su šei­ma gy­ve­na Ma­ri­jam­po­lio kai­me, ne­to­li Vil­niaus. Jis sa­kė tu­rįs pa­tir­ties vers­le, yra dir­bęs už­sie­ny­je ir pui­kiai ži­nąs, kur rei­kė­tų ko­kį varž­tą at­leis­ti, o kur pri­verž­ti, kad Lie­tu­vos žmo­nės gy­ven­tų ge­riau.

Baig­da­mas su­si­ti­ki­mą me­ras A.Ba­gu­šins­kas pa­lin­kė­jo kan­di­da­tams sėk­mės, vi­siems įtei­kė lei­di­nių, su­si­ju­sių su Vil­ka­viš­kio ra­jo­nu, bei ke­pu­rai­tes su ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės sim­bo­li­ka.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ilgai lauktas mamografas jau pradėjo dirbti
* Pirmine teisine pagalba naudojasi vis daugiau žmonių
* Būsimose miesto poilsio zonose ketinama palikti sveikus ir gražius medžius
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

„Karilionas“ ar „kariljonas“?
Nė vienas rašybos variantas nelaikytinas klaida.
„Tarptautinių žodžių žodyne“ šis žodis rašomas be j karilionas (pranc. carillon ): 1. tarpusavyje suderintų įv. dydžio varpų komplektas, turintis automatinį skambinimo mechanizmą; kai kurių karilionų varpai mušami rankomis plaktukais; 2. varpų muzika.
Tačiau Kalbos komisijos posėdyje apsvarsčius nutarta, kad tais atvejais, kai originalo formoje i eina po priebalsės ir tariamas jotas, gali būti rašoma raidė j: kariljonas (kaip šampinjonas, paviljonas ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas