„Santaka“ / Į valdžią veržiasi, susitikimai nerūpi

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-23 08:07

Dalinkitės:  


Į valdžią veržiasi, susitikimai nerūpi

Ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės me­ras Al­gir­das Ba­gu­šins­kas, ­de­monst­ruo­da­mas ge­rą to­ną, penk­ta­die­nį į su­si­ti­ki­mą pa­kvie­tė vi­sus kan­di­da­tus į Sei­mą, ku­rie spa­lio 12 d. var­žy­sis mū­sų ra­jo­no vien­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je Nr. 68.

De­ja, ne vi­si kan­di­da­tai pa­si­nau­do­jo pro­ga su­si­pa­žin­ti su vie­tos val­džia – iš aš­tuo­nių at­vy­ko tik pu­sė.

– To­kį su­si­ti­ki­mą bu­vau suor­ga­ni­za­vęs ir prieš anks­tes­nius rin­ki­mus, tad ma­nau, kad kaip ra­jo­no va­do­vas pa­siel­giau tei­sin­gai. Bū­tų ne­gra­žu, jei­gu ku­ria­me nors ra­jo­no kraš­te su­si­ti­kęs kan­di­da­tą į Sei­mo na­rius jo ne­pa­ži­no­čiau. Gai­la, kad ne vi­si kan­di­da­tai su­ra­do ga­li­my­bių at­vyk­ti, – apie su­si­ti­ki­mą kal­bė­jo A.Ba­gu­šins­kas.

Iš aš­tuo­nių mū­sų ra­jo­no vien­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je be­si­ba­lo­ti­ruo­jan­čių par­ti­jų at­sto­vų pa­si­ma­ty­ti su ra­jo­no va­do­vais at­vy­ko ke­tu­ri. Tai – Min­dau­gas Ma­tu­lio­nis (Lei­bo­ris­tų par­ti­ja), Kęs­tu­tis Žie­mys (Li­be­ra­lų ir cent­ro są­jun­ga), Ai­va­ras Kriau­čiū­nas (Tau­tos pri­si­kė­li­mo par­ti­ja) ir Al­gir­das But­ke­vi­čius (So­cial­de­mok­ra­tų par­ti­ja).

Čes­lo­vas Je­zers­kas (par­ti­jos „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“ at­sto­vas) in­for­ma­vo, jog at­vyk­ti ne­ga­lė­siąs dėl li­gos, o Al­gi­man­tas Bir­bi­las (Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų kan­di­da­tas) tą die­ną da­ly­va­vo de­ba­tuo­se vie­no­je iš rin­ki­mams skir­tų te­le­vi­zi­jos lai­dų. Į su­si­ti­ki­mą su ra­jo­no va­do­vais jie at­siun­tė sa­vo at­sto­vus. Tarp jų bu­vo ir An­ta­nas Bir­gio­las, ku­ris taip pat yra kan­di­da­tas į Sei­mo na­rius dau­gia­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je (jo pa­var­dė įra­šy­ta par­ti­jos „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“ są­ra­še).

Vil­ka­viš­kie­tė Re­da Že­mai­tai­ty­tė („Fron­to“ par­ti­ja) ir vil­niš­kis Gy­tau­tas Da­mi­jo­nai­tis (Li­be­ra­lų sa­jū­dis) ne­ma­tė rei­ka­lo nei pa­tys at­vyk­ti į Sa­vi­val­dy­bę, nei at­siųs­ti sa­vo at­sto­vus.

Su­si­ti­ki­mo me­tu kan­di­da­tai pri­si­sta­tė, trum­pai pa­pa­sa­ko­jo apie sa­ve.

M.Ma­tu­lio­nis, užau­gęs Gi­žų kai­me, o da­bar ket­ve­ri me­tai be­si­dar­buo­jan­tis Eu­ro­par­la­men­to ins­ti­tu­ci­jo­se, pri­si­pa­ži­no di­de­lių vil­čių lai­mė­ti ne­tu­rįs. Jis sa­kė rin­ki­muo­se da­ly­vau­jąs dėl įvai­ro­vės ir kad į sa­vo kraš­tą atneš­tų dau­giau eu­ro­pie­tiš­kos dva­sios.

Pa­na­šiai bu­vo nu­si­tei­kęs ir K.Žie­mys, ku­ris tvir­ti­no vyk­dąs par­ti­jos va­lią vi­so­se vien­man­da­tė­se apy­gar­do­se tu­rė­ti sa­vo at­sto­vus ir taip su­da­ry­ti ga­li­my­bę rin­kė­jams pa­reikš­ti prie­lan­ku­mą li­be­ral­cent­ris­tams.

A.But­ke­vi­čius pa­dė­ko­jo me­rui už ini­cia­ty­vą su­kvies­ti vi­sus kan­di­da­tus. Tai, par­la­men­ta­ro nuo­mo­ne, pa­ro­do no­rą, kad rin­ki­mų ko­va vyk­tų kul­tū­rin­gai, nes to kar­tais la­bai trūks­ta. A.But­ke­vi­čius tei­gė taip pat įsi­pa­rei­go­jantis bū­ti man­da­gus, kul­tū­rin­gas, nes šmeiž­tas jam yra sve­ti­ma ir že­ma, to­dėl pa­si­sa­kąs už konst­ruk­ty­vią kri­ti­ką, ku­ri kiek­vie­ną pri­ver­čia pa­si­temp­ti.

Kan­di­da­tas į Sei­mą dau­gia­man­da­tė­je rin­ki­mų apy­gar­do­je A.Bir­gio­las, pa­brė­žęs tvir­tas po­zi­ci­jas mū­sų ra­jo­ne tu­rin­čio A.But­ke­vi­čiaus pra­na­šu­mą, pa­si­sa­kė sa­vik­ri­tiš­kai ir ne­tgi ne­pa­bū­go pa­kri­ti­kuo­ti sa­vo par­ti­jos at­sto­vo, ku­ris į Vil­ka­viš­kį tą­dien neat­vy­ko.

A.Kriau­čiū­nas į su­si­ti­ki­mą at­vy­ko jam jau bai­gian­tis. Kan­di­da­tas pri­si­sta­tė esąs vil­ka­viš­kie­čių kai­my­nas, nes ki­lęs iš Ma­ri­jam­po­lės, o da­bar su šei­ma gy­ve­na Ma­ri­jam­po­lio kai­me, ne­to­li Vil­niaus. Jis sa­kė tu­rįs pa­tir­ties vers­le, yra dir­bęs už­sie­ny­je ir pui­kiai ži­nąs, kur rei­kė­tų ko­kį varž­tą at­leis­ti, o kur pri­verž­ti, kad Lie­tu­vos žmo­nės gy­ven­tų ge­riau.

Baig­da­mas su­si­ti­ki­mą me­ras A.Ba­gu­šins­kas pa­lin­kė­jo kan­di­da­tams sėk­mės, vi­siems įtei­kė lei­di­nių, su­si­ju­sių su Vil­ka­viš­kio ra­jo­nu, bei ke­pu­rai­tes su ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės sim­bo­li­ka.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas