„Santaka“ / Kreipimasis į Vilkaviškio krašto žmones

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda skanius obuolius (0,20–0,40 Eur/kg, nepurkšti), medų (3,50 Eur už 0,5 l). Tel. 8 610 45 539.
Galioja iki: 2019-02-16 15:36:09

Parduoda ekologiškai užaugintą mėsinę kiaulę (apie 200 kg svorio, 1,70 Eur už kg). Tel. 8 670 98 550.
Galioja iki: 2019-02-21 13:54:29

Atlieka vidaus ir lauko apdailos darbus. Tel. 8 623 56 052.
Galioja iki: 2019-02-23 09:35:01Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-19 19:30

Dalinkitės:  


Kreipimasis į Vilkaviškio krašto žmones

Mie­lie­ji Vil­ka­viš­kio kraš­to žmo­nės, ma­no bran­gūs rin­kė­jai!

Krei­piuo­si į Jus kaip kan­di­da­tas į Lie­tu­vos Res­pub­li­kos Sei­mą Vil­ka­viš­kio apy­gar­do­je. Esu Al­gi­man­tas Bir­bi­las – Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų Pre­zi­diu­mo na­rys, TS-LKD Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos vi­ce­pir­mi­nin­kas, žur­na­lis­tas, po­li­ti­kas.

Man yra ma­lo­nu kan­di­da­tuo­ti Jū­sų apy­gar­do­je, nes Vil­ka­viš­kis nuo ma­no bi­čiu­lys­tės pra­džios su Lie­tu­vių tau­ti­nin­kų są­jun­gos Vil­ka­viš­kio sky­riaus na­riais man ta­po mie­las kraš­tas, o da­bar drau­gų ir pa­žįs­ta­mų, su­si­jun­gus mū­sų par­ti­joms, tu­riu čia la­bai daug.

Nie­ka­da prieš tai nie­kur ne­kan­di­ta­vau. Praei­tuo­se Sei­mo rin­ki­muo­se bu­vau Tau­ti­nin­kų są­jun­gos at­sto­vas prie Vy­riau­sio­sios rin­ki­mų ko­mi­si­jos (VRK), daug dir­bau tau­ti­nin­kų ko­man­dai ir ne­ga­lė­jau kel­ti sa­vo kan­di­da­tū­ros. Sa­vi­val­dy­bių ta­ry­bų rin­ki­muo­se 2007 me­tais taip pat bu­vau sa­vo par­ti­jos at­sto­vas prie VRK, taip pat ne­bu­vo ga­li­my­bės kan­di­da­tuo­ti. Bet šian­dien, su­kau­pęs pa­kan­ka­mą par­ti­nę, po­li­ti­nę ir gy­ve­ni­mo pa­tir­tį, jau­čiu, kad jau ga­liu ir pri­va­lau kan­di­da­tuo­ti į Sei­mą, ir ži­nau, kaip ga­lė­čiau de­ra­mai at­sto­vau­ti Jums mū­sų ša­lies Par­la­men­te.

Daug esu bend­ra­vęs su Ju­mis ir ži­nau Jū­sų po­žiū­rį ir nuo­tai­kas. Krei­piuo­si į Jus, no­rė­da­mas pa­ska­tin­ti bū­ti ak­ty­viais, at­sa­kin­gais ir so­li­da­riais sa­vo tau­tos at­sto­vais. Sup­ran­tu, kad pa­si­rink­ti šiuo­se rin­ki­muo­se, už ką bal­suo­ti, nė­ra taip leng­va.

Praė­jo jau aš­tuo­nio­li­ka me­tų nuo Lie­tu­vos ne­prik­lau­so­my­bės at­kū­ri­mo, bet Lie­tu­va vis dar tūp­čio­ja vie­to­je, ne­ran­da sa­vo ke­lio, pra­ra­do da­lį sa­vo žmo­giš­ku­mo, to­dėl ne­ma­žai Jū­sų yra nu­si­vy­lę da­bar­ti­mi, ne­ma­to gė­rio ir pro­švais­čių sa­vo kas­die­ni­nia­me gy­ve­ni­me, ne­be­ti­ki Lie­tu­vos atei­ti­mi, ne­pa­si­ti­ki po­li­ti­ka ir po­li­ti­kais... O čia dar kai ku­rie mū­sų in­te­lek­tua­lai po­ri­na, kad nė­ra ver­tų pa­si­ti­kė­ji­mo žmo­nių ir Sei­mas bus dar blo­ges­nis. Taip, Sei­mas ga­li bū­ti dar blo­ges­nis, jei­gu Jūs sa­vo bal­sus ati­duo­si­te už po­pu­lis­tus.

Jei­gu Jūs ma­no­te, kad vi­sos par­ti­jos yra blo­gos, tai vis dėl­to va­do­vau­ki­tės lie­tu­vių tau­tos iš­min­ti­mi: iš dvie­jų blo­gy­bių pa­si­rin­ki­te ma­žes­nę. Vi­sų pir­ma kvies­čiau bal­suo­ti už par­ti­jas, ku­rios sie­kia Lie­tu­vai ge­ro, o ne už va­du­kus, ku­rie no­ri tik val­džios ir pa­skui ne­ži­no, ką su ta val­džia da­ry­ti.

Mes, tau­ti­nin­kai, anks­čiau ir­gi šiek tiek kri­tiš­kai žiū­rė­jo­me į vi­sas par­ti­jas ir į Tė­vy­nės są­jun­gą. Ta­čiau ana­li­zuo­da­mi, su kuo rin­ki­muo­se no­rė­tu­me bend­ra­dar­biau­ti ir veik­ti iš­vien, priė­jo­me prie iš­va­dos, kad lie­tu­viš­kiau­sia ir nuo­sek­liau­sia par­ti­ja Lie­tu­vo­je yra Tė­vy­nės są­jun­ga. O da­bar, kai su­si­jun­gė į vie­ną vie­ne­tą trys par­ti­jos: Tė­vy­nės są­jun­ga, Tau­ti­nin­kų są­jun­ga ir Lie­tu­vos krikš­čio­nys de­mok­ra­tai, nau­ja par­ti­ja – Tė­vy­nės są­jun­ga-Lie­tu­vos krikš­čio­nys de­mok­ra­tai (kon­ser­va­to­riai, po­li­ti­niai ka­li­niai ir trem­ti­niai, tau­ti­nin­kai) yra di­džiau­sią po­ten­cia­lą Lie­tu­vo­je tu­rin­ti par­ti­ja: tiek pa­ty­ru­siais po­li­ti­kais, tiek ener­gin­gais nau­jais žmo­nė­mis, tiek sa­vo sri­ties spe­cia­lis­tais.

Mū­sų par­ti­jo­je šiuo me­tu vi­sos gran­dys yra stip­rios, to­dėl kaip jo­kia ki­ta par­ti­ja esa­me pa­si­ruo­šę veik­ti „Var­dan Lie­tu­vos“ ir lie­tu­vių tau­tą ves­ti tei­sin­gu ke­liu. Tu­ri­me pa­ra­šę nuo­sek­liau­sią pro­gra­mą „Pra­dė­ki­me kar­tu kur­ti ge­res­nę Lie­tu­vą – veik­los pro­gra­ma 2009–2012 me­tams“, ko­kia link­me tu­rė­tų vys­ty­tis Lie­tu­va ry­toj ir atei­ty­je, tu­ri­me aiš­kų pla­ną, nuo ko pra­dė­ti ir kaip ei­ti. O kai tu­ri vi­zi­ją, tai ir da­bar­ties pro­ble­mos yra spren­džia­mos.

Krei­piuo­si ir kvie­čiu Jus ak­ty­viai da­ly­vau­ti Sei­mo rin­ki­muo­se. Kvie­čiu – bal­suo­si­te už ma­ne Vil­ka­viš­kio vien­man­da­tė­je apy­gar­do­je. Kvie­čiu bal­suo­ti už są­ra­šą Nr. 5 – Tė­vy­nės są­jun­gą-Lie­tu­vos krikš­čio­nis de­mok­ra­tus ir rei­tin­guo­ti ma­ne ja­me – ma­no nu­me­ris są­ra­še 20-as. Jei­gu Jūs iš­rink­si­te ma­ne, tai tu­rė­si­te Sei­me at­sto­vą, į ku­rį vi­sa­da ga­lė­si­te kreip­tis vi­sais klau­si­mais ir ku­ris dirbs Jums – Vil­ka­viš­kio žmo­nėms. O ­bai­gdamas kvie­čiu vi­sur ir vi­sa­da va­do­vau­tis nuo­sta­ta – te­bū­nie tarp lie­tu­vių Dar­na.Al­gi­man­tas BIR­BI­LAS

Jū­sų kan­di­da­tas į Sei­mą

Vil­ka­viš­kio apy­gar­do­je

Rinkimų agitacija. Po­li­ti­nė rek­la­ma ap­mo­kė­ta iš spe­cia­lio­sios A.Bir­bi­lo rin­ki­mų są­skai­tos. Užsk. 7790


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vasario 16-oji Vilkaviškyje: istorinė kartų jungtis
* Klausimas valdžiai: išlaikyti ar uždaryti?
* Kandidatams į merus nevengta užduoti ir nepatogių klausimų
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?
Sauleną Aželską
Žilviną Gelgotą
Valentiną Gražulį
Algirdą NeiberkąKalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „stribas“?
Taip. Stribai (rus. istrebitel – „naikintojas“) – civilinių ginkluotų sovietų valdžios būriai, 1944–1954 m. Lietuvoje padėję okupantams vykdyti represijas.
„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ žodis stribas teikiamas su žyma šnek.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas