„Santaka“ / Kreipimasis į Vilkaviškio krašto žmones

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-09-19 19:30

Dalinkitės:  


Kreipimasis į Vilkaviškio krašto žmones

Mie­lie­ji Vil­ka­viš­kio kraš­to žmo­nės, ma­no bran­gūs rin­kė­jai!

Krei­piuo­si į Jus kaip kan­di­da­tas į Lie­tu­vos Res­pub­li­kos Sei­mą Vil­ka­viš­kio apy­gar­do­je. Esu Al­gi­man­tas Bir­bi­las – Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų Pre­zi­diu­mo na­rys, TS-LKD Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos vi­ce­pir­mi­nin­kas, žur­na­lis­tas, po­li­ti­kas.

Man yra ma­lo­nu kan­di­da­tuo­ti Jū­sų apy­gar­do­je, nes Vil­ka­viš­kis nuo ma­no bi­čiu­lys­tės pra­džios su Lie­tu­vių tau­ti­nin­kų są­jun­gos Vil­ka­viš­kio sky­riaus na­riais man ta­po mie­las kraš­tas, o da­bar drau­gų ir pa­žįs­ta­mų, su­si­jun­gus mū­sų par­ti­joms, tu­riu čia la­bai daug.

Nie­ka­da prieš tai nie­kur ne­kan­di­ta­vau. Praei­tuo­se Sei­mo rin­ki­muo­se bu­vau Tau­ti­nin­kų są­jun­gos at­sto­vas prie Vy­riau­sio­sios rin­ki­mų ko­mi­si­jos (VRK), daug dir­bau tau­ti­nin­kų ko­man­dai ir ne­ga­lė­jau kel­ti sa­vo kan­di­da­tū­ros. Sa­vi­val­dy­bių ta­ry­bų rin­ki­muo­se 2007 me­tais taip pat bu­vau sa­vo par­ti­jos at­sto­vas prie VRK, taip pat ne­bu­vo ga­li­my­bės kan­di­da­tuo­ti. Bet šian­dien, su­kau­pęs pa­kan­ka­mą par­ti­nę, po­li­ti­nę ir gy­ve­ni­mo pa­tir­tį, jau­čiu, kad jau ga­liu ir pri­va­lau kan­di­da­tuo­ti į Sei­mą, ir ži­nau, kaip ga­lė­čiau de­ra­mai at­sto­vau­ti Jums mū­sų ša­lies Par­la­men­te.

Daug esu bend­ra­vęs su Ju­mis ir ži­nau Jū­sų po­žiū­rį ir nuo­tai­kas. Krei­piuo­si į Jus, no­rė­da­mas pa­ska­tin­ti bū­ti ak­ty­viais, at­sa­kin­gais ir so­li­da­riais sa­vo tau­tos at­sto­vais. Sup­ran­tu, kad pa­si­rink­ti šiuo­se rin­ki­muo­se, už ką bal­suo­ti, nė­ra taip leng­va.

Praė­jo jau aš­tuo­nio­li­ka me­tų nuo Lie­tu­vos ne­prik­lau­so­my­bės at­kū­ri­mo, bet Lie­tu­va vis dar tūp­čio­ja vie­to­je, ne­ran­da sa­vo ke­lio, pra­ra­do da­lį sa­vo žmo­giš­ku­mo, to­dėl ne­ma­žai Jū­sų yra nu­si­vy­lę da­bar­ti­mi, ne­ma­to gė­rio ir pro­švais­čių sa­vo kas­die­ni­nia­me gy­ve­ni­me, ne­be­ti­ki Lie­tu­vos atei­ti­mi, ne­pa­si­ti­ki po­li­ti­ka ir po­li­ti­kais... O čia dar kai ku­rie mū­sų in­te­lek­tua­lai po­ri­na, kad nė­ra ver­tų pa­si­ti­kė­ji­mo žmo­nių ir Sei­mas bus dar blo­ges­nis. Taip, Sei­mas ga­li bū­ti dar blo­ges­nis, jei­gu Jūs sa­vo bal­sus ati­duo­si­te už po­pu­lis­tus.

Jei­gu Jūs ma­no­te, kad vi­sos par­ti­jos yra blo­gos, tai vis dėl­to va­do­vau­ki­tės lie­tu­vių tau­tos iš­min­ti­mi: iš dvie­jų blo­gy­bių pa­si­rin­ki­te ma­žes­nę. Vi­sų pir­ma kvies­čiau bal­suo­ti už par­ti­jas, ku­rios sie­kia Lie­tu­vai ge­ro, o ne už va­du­kus, ku­rie no­ri tik val­džios ir pa­skui ne­ži­no, ką su ta val­džia da­ry­ti.

Mes, tau­ti­nin­kai, anks­čiau ir­gi šiek tiek kri­tiš­kai žiū­rė­jo­me į vi­sas par­ti­jas ir į Tė­vy­nės są­jun­gą. Ta­čiau ana­li­zuo­da­mi, su kuo rin­ki­muo­se no­rė­tu­me bend­ra­dar­biau­ti ir veik­ti iš­vien, priė­jo­me prie iš­va­dos, kad lie­tu­viš­kiau­sia ir nuo­sek­liau­sia par­ti­ja Lie­tu­vo­je yra Tė­vy­nės są­jun­ga. O da­bar, kai su­si­jun­gė į vie­ną vie­ne­tą trys par­ti­jos: Tė­vy­nės są­jun­ga, Tau­ti­nin­kų są­jun­ga ir Lie­tu­vos krikš­čio­nys de­mok­ra­tai, nau­ja par­ti­ja – Tė­vy­nės są­jun­ga-Lie­tu­vos krikš­čio­nys de­mok­ra­tai (kon­ser­va­to­riai, po­li­ti­niai ka­li­niai ir trem­ti­niai, tau­ti­nin­kai) yra di­džiau­sią po­ten­cia­lą Lie­tu­vo­je tu­rin­ti par­ti­ja: tiek pa­ty­ru­siais po­li­ti­kais, tiek ener­gin­gais nau­jais žmo­nė­mis, tiek sa­vo sri­ties spe­cia­lis­tais.

Mū­sų par­ti­jo­je šiuo me­tu vi­sos gran­dys yra stip­rios, to­dėl kaip jo­kia ki­ta par­ti­ja esa­me pa­si­ruo­šę veik­ti „Var­dan Lie­tu­vos“ ir lie­tu­vių tau­tą ves­ti tei­sin­gu ke­liu. Tu­ri­me pa­ra­šę nuo­sek­liau­sią pro­gra­mą „Pra­dė­ki­me kar­tu kur­ti ge­res­nę Lie­tu­vą – veik­los pro­gra­ma 2009–2012 me­tams“, ko­kia link­me tu­rė­tų vys­ty­tis Lie­tu­va ry­toj ir atei­ty­je, tu­ri­me aiš­kų pla­ną, nuo ko pra­dė­ti ir kaip ei­ti. O kai tu­ri vi­zi­ją, tai ir da­bar­ties pro­ble­mos yra spren­džia­mos.

Krei­piuo­si ir kvie­čiu Jus ak­ty­viai da­ly­vau­ti Sei­mo rin­ki­muo­se. Kvie­čiu – bal­suo­si­te už ma­ne Vil­ka­viš­kio vien­man­da­tė­je apy­gar­do­je. Kvie­čiu bal­suo­ti už są­ra­šą Nr. 5 – Tė­vy­nės są­jun­gą-Lie­tu­vos krikš­čio­nis de­mok­ra­tus ir rei­tin­guo­ti ma­ne ja­me – ma­no nu­me­ris są­ra­še 20-as. Jei­gu Jūs iš­rink­si­te ma­ne, tai tu­rė­si­te Sei­me at­sto­vą, į ku­rį vi­sa­da ga­lė­si­te kreip­tis vi­sais klau­si­mais ir ku­ris dirbs Jums – Vil­ka­viš­kio žmo­nėms. O ­bai­gdamas kvie­čiu vi­sur ir vi­sa­da va­do­vau­tis nuo­sta­ta – te­bū­nie tarp lie­tu­vių Dar­na.Al­gi­man­tas BIR­BI­LAS

Jū­sų kan­di­da­tas į Sei­mą

Vil­ka­viš­kio apy­gar­do­je

Rinkimų agitacija. Po­li­ti­nė rek­la­ma ap­mo­kė­ta iš spe­cia­lio­sios A.Bir­bi­lo rin­ki­mų są­skai­tos. Užsk. 7790


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas