„Santaka“ / Europos Sąjungos parama padės spręsti nuotekų surinkimo problemas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-07-21 19:18

Dalinkitės:  


Europos Sąjungos parama padės spręsti nuotekų surinkimo problemas

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­ja įgy­ven­di­na pro­jek­tą „Ge­ria­mo­jo van­dens ir nuo­te­kų sis­te­mų sta­ty­ba Ka­ra­lių, Ki­si­niš­kių ir Vo­kiš­kė­lių kai­muo­se“. Pro­jek­tui įgy­ven­di­nti iš Eu­ro­pos Są­jun­gos struk­tū­ri­nių fon­dų gau­ta 1 614 582 li­tų fi­nan­si­nė pa­ra­ma, dar 403 645 li­tų skir­ta iš Sa­vi­val­dy­bės biu­dže­to.

Pro­jek­tas įgy­ven­di­na­mas pa­gal Lie­tu­vos 2004–2006 m. Bend­ro­jo pro­gra­ma­vi­mo do­ku­men­to 1 prio­ri­te­to „So­cia­li­nės ir eko­no­mi­nės inf­rast­ruk­tū­ros plėt­ra“ 1.3 prie­mo­nę „Ap­lin­kos ko­ky­bės ge­ri­ni­mas ir ža­los ap­lin­kai pre­ven­ci­ja“. Pa­teik­tas pro­jek­tas bu­vo įver­tin­tas tei­gia­mai. Pa­si­ra­šius fi­nan­si­nės pa­ra­mos tei­ki­mo su­tar­tį ir įgy­ven­di­nant pro­jek­tą, ku­rio pla­nuo­ja­ma truk­mė yra 27 mė­ne­siai, bus spen­džia­mos opiau­sios ir nea­ti­dė­lio­ti­nos nuo­te­kų ša­li­ni­mo pro­ble­mos Ka­ra­lių, Ki­si­niš­kių ir Vo­kiš­kė­lių gy­ven­vie­tė­se.

Pag­rin­di­nis pro­jek­to tiks­las – už­tik­rin­ti cent­ra­li­zuo­tą bui­ti­nių nuo­te­kų su­rin­ki­mą iš Ki­si­niš­kių, Vo­kiš­kė­lių ir Ka­ra­lių gy­ven­vie­čių bei jų iš­va­ly­mą Vil­ka­viš­kio nuo­te­kų va­ly­mo įren­gi­niuo­se.

Sie­kiant šio tiks­lo, bus su­kur­ta in­ži­ne­ri­nė inf­rast­ruk­tū­ra, ku­ri leis cent­ra­li­zuo­tai su­rink­ti nuo­te­kas iš Ki­si­niš­kių, Vo­kiš­kė­lių ir Ka­ra­lių gy­ven­vie­čių. Tai su­da­rys są­ly­gas iš­veng­ti nei­gia­mo po­vei­kio ap­lin­kai ir su­ma­žin­ti dir­vo­že­mio už­terš­tu­mą. To­kio­mis veik­lo­mis bus pri­si­de­da­ma prie Lie­tu­vos ap­lin­ko­sau­gos stra­te­gi­jos ir veiks­mų pro­gra­mos tiks­lų įgy­ven­di­ni­mo. Pa­sie­kus pro­jek­to re­zul­ta­tus, bus iš­spręs­ta opi ap­lin­ko­sau­gos pro­ble­ma: nuo­te­kos ne­be­bus kau­pia­mos įvai­riuo­se re­zer­vua­ruo­se bei duo­bė­se, bet pa­teks į Vil­ka­viš­kio mies­te esan­čius nuo­te­kų va­ly­mo įren­gi­nius, kur bus iš­va­lo­mos iki svei­ka­tos ir ap­lin­kos ap­sau­gos rei­ka­la­vi­mus ati­tin­kan­čio ly­gio.

Šiuo me­tu bai­gia­mi nuo­te­kų su­rin­ki­mo sis­te­mų sta­ty­bos dar­bai Ki­si­niš­kių kai­me ir ruo­šia­ma­si pra­dė­ti dar­bus Ka­ra­lių bei Vo­kiš­kė­lių kai­muo­se. Pla­nuo­ja­ma, kad pro­jek­tas vi­siš­kai bus už­baig­tas iki 2008 m. lapk­ri­čio mė­ne­sio.

Dau­giau in­for­ma­ci­jos tei­rau­tis:Val­das Rik­lius, Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Eko­no­mi­kos plėt­ros sky­riaus vy­riau­sia­sis spe­cia­lis­tas, tel. (8 342) 60 071, el. p. v.riklius@vilkaviskis.lt.

Užsk. 6259


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas