„Santaka“ / Skaitytojų laiškai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-07-18 20:45

Dalinkitės:  


Skaitytojų laiškai

Akys ir šir­dys džiau­gė­si sa­vu kraš­tu

Li­gą iš­lei­dę ato­sto­gų, dia­be­to bend­ri­jos „In­su­la“ na­riai lei­do­si į ke­lio­nę po lan­ky­ti­nas ra­jo­no vie­tas.

Eks­kur­si­ja pra­si­dė­jo nuo Pae­že­rių dva­ro rū­mų. Mus pa­si­ti­kęs Kraš­to mu­zie­jaus di­rek­to­rius An­ta­nas Ži­lins­kas vaiz­din­gai pa­pa­sa­ko­jo dva­ro is­to­ri­ją, pa­ro­dė mu­zie­jaus eks­po­zi­ci­jas.

Ki­ta sto­te­lė – Bu­da­vo­nės miš­kas. Rim­ty­je pa­sto­vė­ję tri­jų ku­ni­gų nu­kan­ki­ni­mo vie­to­je pa­su­ko­me Vinkš­nu­pių dva­ro link. Ap­žiū­rė­jo­me to­to­rių ka­pi­nes, iš­li­ku­sius ak­me­ni­nius pa­mink­lus. To­liau mū­sų lau­kė gra­žus Pi­lia­kal­nių pi­lia­kal­nis. Stip­res­ni eks­kur­san­tai pa­sie­kė jo vir­šū­nė­je esan­čią aikš­te­lę, ku­rio­je vyk­da­vo įvai­rios ge­gu­ži­nės. Dau­giau­siai dė­me­sio sky­rė­me J.Ba­sa­na­vi­čiaus so­dy­bai-mu­zie­jui. ir ąžuo­ly­nui, kuriame tu­ri­me ir sa­vo pa­so­din­tą me­de­lį.

To­liau marš­ru­tas nu­si­drie­kė Gra­žiš­kių, Viš­ty­čio link. Ke­lio­nę paį­vai­ri­no mū­sų gi­do pa­sa­ko­ji­mai, per­pin­ti šmaikš­čiais, su se­no­ve su­si­ju­siais anek­do­tais. Pa­si­dai­rius po Viš­ty­čio apy­lin­kes ke­lias nu­ve­dė prie Pa­je­vo­nio baž­ny­čios ir įspū­din­go gro­žio Ku­ni­giš­kių pi­lia­kal­nio.

Kiek pail­sė­ję ke­lio­nę tę­sė­me per Vir­ba­lį į Ky­bar­tus. Gro­žė­jo­mės la­bai sko­nin­gai su­tvar­ky­ta baž­ny­čios šven­to­riaus ap­lin­ka. Ke­lio­nę bai­gė­me ati­da­vę pa­gar­bą Su­val­ki­jos lakš­tin­ga­lai – ap­si­lan­kę S.Nė­ries tė­viš­kė­je Kir­šuo­se.

Nors tru­pu­tį pa­var­go­me, bu­vo­me la­bai pa­ten­kin­ti eks­kur­si­ja. Daug kur esa­me bu­vę, daug ką ma­tė­me. Dau­giau ar ma­žiau ap­lan­ky­tos įžy­mios Lie­tu­vos vie­tos, sve­čiuo­ta­si kraš­tuo­se prie Bal­ti­jos, už­sie­nio ša­ly­se, o ra­jo­ną dau­ge­lis iš ar­ti pa­ma­tė pir­mą kar­tą. O juk to­kiai iš­vy­kai rei­kia ne­daug lai­ko, lė­šų ir jė­gų.Kos­tas MI­LIAUS­KAS

„In­su­los“ bend­ri­jos na­rys


Svečiavomės Pilnų namų bendruomenėje

Bir­že­lio pa­bai­go­je Sū­da­vos vi­du­ri­nės mo­kyk­los 9b kla­sė kar­tu su vie­nuo­le Vi­li­ja, kla­sės va­do­ve, so­cia­li­ne pe­da­go­ge ir ma­te­ma­ti­kos mo­ky­to­ja anks­ty­vą ry­tą iš­ke­lia­vo į eks­kur­si­ją Va­rė­nos link. Tai bu­vo ne tik eks­kur­si­ja, bet ir pui­ki pa­mo­ka jau­ni­mui.

Va­žia­vo­me į Pil­nų na­mų bend­ruo­me­nę. Čia mus la­bai šil­tai priė­mė bro­lis Alek­sand­ras.

Pil­nų na­mų bend­ruo­me­nė yra įsi­kū­ru­si miš­ke, se­no­je so­dy­bo­je. Čia gy­ve­na žmo­nės, pri­klau­so­mi nuo al­ko­ho­lio ir nar­ko­ti­kų. Jie gy­do­mi ne kuo ki­tu, o mal­da. Pa­sak bro­lio Alek­sand­ro, te­rei­kia ti­kė­ti Die­vu ir tu­rė­ti di­de­lį no­rą pa­sveik­ti.

Bro­lis Alek­sand­ras mums ap­ro­dė šiuos na­mus, bend­ruo­me­nės na­rių puo­se­lė­ja­mą so­dą, eko­lo­giš­kai au­gi­na­mų vais­ta­žo­lių plo­tus, pa­pa­sa­ko­jo apie nar­ko­ti­kų ir al­ko­ho­lio ža­lą. Taip pat iš­gir­do­me, koks yra gy­ve­ni­mas šiuo­se ra­my­be dvel­kian­čiuo­se na­muo­se. Ir iš tie­sų nu­ste­bi­no čia tvy­ran­ti ra­my­bė, ty­la... At­ro­do, net gir­di pa­ts sa­vo min­tis.

No­rė­da­mi at­si­dė­ko­ti bro­liui Alek­sand­rui už šil­tą priė­mi­mą, at­vi­ru­mą ir su­teik­tas svar­bias ži­nias, pa­do­va­no­jo­me jam sal­džią do­va­nė­lę.

Pa­mo­ja­vo­me ran­ko­mis ir, pa­ly­dė­ti šil­tos Alek­sand­ro šyp­se­nos, sė­do­me į sa­vo gel­to­ną au­to­bu­siu­ką bei pa­trau­kė­me na­mų link.

Ta­čiau ži­no­da­mi, jog ne­to­li Va­rė­nos yra mis­ti­ka gar­sė­jan­ti „Mer­ki­nės pi­ra­mi­dė“, neat­si­lai­kė­me ir nu­ta­rė­me už­suk­ti bei patys įsi­ti­kin­ti jos galiomis. Ta­čiau čia neužt­ru­ko­me – tik iš­klau­sė­me jau­nuo­lio Po­vi­lo pa­sa­ko­ji­mą apie šią pi­ra­mi­dę, pa­si­gė­rė­jo­me nuo­sta­bia gam­ta ir pui­kiai su­tvar­ky­ta so­dy­bos ap­lin­ka. Vi­siems di­de­lį įspū­dį pa­li­ko ap­lin­kui tvy­ran­ti ra­my­bė. Pa­dė­ko­ję iš­vy­ko­me na­mo.

Už eks­kur­si­ją į Pil­nų na­mų bend­ruo­me­nę esa­me la­bai dė­kin­gi mo­kyk­los di­rek­to­rei, taip pat jau­nat­viš­kai ir vi­sa­da be­si­šyp­san­čiai mū­sų ti­ky­bos mo­ky­to­jai vie­nuo­lei Vi­li­jai, ku­ri or­ga­ni­za­vo šią iš­vy­ką.Ie­va VA­LEN­TAI­TĖ

Sū­da­vos vi­du­ri­nės

mo­kyk­los moks­lei­vė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas