„Santaka“ / Jaunimo projektai jau įpusėjo

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-07-18 20:00

Dalinkitės:  


Jaunimo projektai jau įpusėjo

Nuo bir­že­lio 1 d. Ky­bar­tų kul­tū­ros cent­ras įgy­ven­di­na du tarp­tau­ti­nius pro­jek­tus: „Pa­sau­lis jau­ni­mo aki­mis vi­zua­li­niuo­se me­nuo­se“ ir „Ap­sau­go­ti nuo už­marš­ties“. Pro­jek­tų truk­mė – 4 mė­ne­siai.

Da­bar ruo­šia­ma­si jau­ni­mo edu­ka­ci­nėms-kū­ry­bi­nėms sto­vyk­loms. Jos vyks lie­pos 21–25 die­no­mis Viš­ty­ty­je ir lie­pos 28 – rugp­jū­čio 1 die­no­mis Bar­če­vo mies­te (Lenkija). Sto­vyk­las ga­lė­jo­me su­reng­ti tik to­dėl, kad mū­sų pro­jek­tai bu­vo tei­gia­mai įver­tin­ti ir ga­vo da­li­nius fi­nan­sa­vi­mus iš Kul­tū­ros mi­nis­te­ri­jos vai­kų ir jau­ni­mo kul­tū­ri­nės edu­ka­ci­jos ir et­ni­nės kul­tū­ros pro­jek­tų rė­mi­mo pro­gra­mų, Ma­ri­jam­po­lės re­gio­no kul­tū­ros plėt­ros ir Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos kul­tū­ros ir jau­ni­mo pro­jek­tų rė­mi­mo pro­gra­mų, Bar­če­vo mies­to sa­vi­val­dos ad­mi­nist­ra­ci­jos, Sei­mo na­rio A.But­ke­vi­čiaus bei ki­tų fi­nan­si­nių šal­ti­nių.

Part­ne­rys­tė su len­kais vyks­ta vie­no­do­mis są­ly­go­mis ir įsi­pa­rei­go­ji­mais. Pro­jek­tuo­se da­ly­vaus ne tik jau­ni­mas ir inst­ruk­to­riai iš Ky­bar­tų ir Barčevo mies­tų, bet ir iš Ma­ri­jam­po­lės dai­lės mo­kyk­los, Vil­ka­viš­kio vai­kų ir jau­ni­mo cent­ro.

Eko­no­mi­niais su­me­ti­mais ir įver­ti­nus tai, kad lie­pos mė­nuo – ato­sto­gų me­tas inst­ruk­to­riams, šių pro­jek­tų edu­ka­ci­nės-kū­ry­bi­nės sto­vyk­los vyks vie­nu me­tu ir su­burs 38 da­ly­vius. Kū­ry­bi­nė­se dirb­tu­vė­se jau­ni­mas gi­lins sa­vo ži­nias ta­py­bos, gra­fi­kos ir fo­tog­ra­fi­jos me­nuo­se, kurs dirbinius iš odos bei mo­lio, nė­ri­mo vą­še­liu ir mez­gi­mo vir­ba­lais rank­dar­biu­s...

Pro­jek­tų me­tu nu­ma­to­ma pa­ruoš­ti ta­py­bos, gra­fi­kos ir fo­tog­ra­fi­jos bei rank­dar­bių pa­ro­das, ku­rios bus eks­po­nuo­ja­mos Ma­ri­jam­po­lės, Vil­ka­viš­kio, Ky­bar­tų bei Bar­če­vo mies­tuo­se. Šių dar­bų nuo­trau­kas bus ga­li­ma ras­ti Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ir Bar­če­vo mies­to sa­vi­val­dos in­ter­ne­ti­niuo­se pus­la­piuo­se, pla­nuo­ja­ma iš­leis­ti buk­le­tus lie­tu­vių ir len­kų kal­bo­mis.

Juo­se at­si­spin­dės ne tik kū­ry­bi­niai dar­bai, bet ir jau­ni­mo gy­ve­ni­mas pro­jek­to me­tu.

Pro­jek­tų va­do­vai ir vyk­dy­to­jai yra įsi­ti­ki­nę, kad ši veik­la pri­si­dės prie vai­kų ir jau­ni­mo me­ni­nio ug­dy­mo ir užim­tu­mo, ska­tins tau­tiš­ku­mą, pi­lie­tiš­ku­mą ir kū­ry­biš­ku­mą, plės sa­vi­raiš­kos ga­li­my­bes, di­dins jau­ni­mo su­si­do­mė­ji­mą tau­to­dai­le ir tra­di­ci­niais rank­dar­bių ama­tais. Šis pro­jek­tas – ke­lias į par­tne­rių bend­ra­dar­bia­vi­mą atei­ty­je. Bus ra­šo­mas pro­jek­tas Len­ki­jos ir Lie­tu­vos bend­ra­dar­bia­vi­mo abi­pus sie­nos pro­gra­mos fi­nan­sa­vi­mui gau­ti.Sau­lius Juo­za­pas

ČER­NE­VI­ČIUS

Ky­bar­tų kul­tū­ros

cent­ro di­rek­to­rius


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas