„Santaka“ / Keletui rajono abiturientų iki šimtuko buvo taip arti

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Buhalterė ieško papildomo darbo. Tvarko įmonių, ūkininkų buhalteriją. Tel. 8 678 70 201.
Galioja iki: 2019-05-31 16:30:41

3 greta esančius sodus „Pasagos“ bendrijoje. Bendras plotas 12 a. Tel. 8 637 22 279.
Galioja iki: 2019-06-01 15:31:53Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-07-18 19:50

Dalinkitės:  


Keletui rajono abiturientų iki šimtuko buvo taip arti

Birutė NENĖNIENĖ

Abi­tu­rien­tai praė­ju­sią ir šią sa­vai­tę at­šven­tė iš­leis­tu­ves, da­lies jų ates­ta­tus pa­puo­šė aukš­čiau­si įver­ti­ni­mai, gal­būt at­ver­sian­tys du­ris į iš­sva­jo­tas stu­di­jas aukš­to­sio­se mo­kyk­lo­se.

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no vi­du­ri­nių mo­kyk­lų abi­tu­rien­tai ne­pa­te­ko į šim­tu­kais įver­tin­tų­jų bū­rį, bet net pen­kiems abi­tu­rien­tams iki ge­riau­sio įver­ti­ni­mo pri­trū­ko vos vie­nin­te­lio ba­lo, o dvy­li­kos moks­lei­vių ži­nios, pa­ro­dy­tos per kai ku­riuos vals­ty­bi­nius eg­za­mi­nus, džiu­gi­na 96–98 ba­lais.

Aukš­tus lie­tu­vių kal­bos eg­za­mi­no įver­ti­ni­mus ga­vo po vieną Viš­ty­čio Pet­ro Kriau­čiū­no (99 ba­lai), Gra­žiš­kių (98 ba­lai), Pa­je­vo­nio (96 ba­lai) vi­du­ri­nių mo­kyk­lų abi­tu­rien­tą. Vi­sų mo­kyk­lų abi­tu­rien­tai iš­lai­kė pa­si­rink­tus fi­zi­kos, in­for­ma­ci­nių tech­no­lo­gi­jų, che­mi­jos, be­veik vi­sų – bio­lo­gi­jos eg­za­mi­nus.

Vil­ka­viš­kio Sa­lo­mė­jos Nė­ries vi­du­ri­nės mo­kyk­los di­rek­to­rė Dai­na Juš­kaus­kie­nė pa­si­džiau­gė ypač stip­ria šie­me­ti­nių abi­tu­rien­tų lai­da. Trys mo­ki­niai – Sau­lius Sriuo­gi­nys, Ri­man­tė Mor­ker­tai­tė ir Rū­ta Sku­čai­tė – bran­dos ates­ta­tus ga­vo su pa­gy­ri­mais.

Sauliaus Sriuoginio biologijos žinios įvertintos 99 balais.

La­bai ge­ri lie­tu­vių kal­bos eg­za­mi­no re­zul­ta­tai. Iš 72 lai­kiu­sių šio da­ly­ko vals­ty­bi­nį eg­za­mi­ną de­šim­ties mo­ki­nių ži­nios įver­tin­tos 91–97 ba­lais. 97 ba­lus su­rin­ko Auš­ra Za­jan­kaus­kai­tė.

Šią mo­kyk­lą kas­met bai­gia stip­rūs ma­te­ma­ti­kai. Ir šie­met iš 50 lai­kiu­sių vals­ty­bi­nį ma­te­ma­ti­kos eg­za­mi­ną 23-ų ži­nios įver­tin­tos 50–97 ba­lais. Po 97 ba­lus su­rin­ko Al­gir­das Vilt­ra­kis ir Ed­vi­nas Mi­cu­ta.

Vil­ka­viš­kio „Aušros“ vi­du­ri­nės mo­kyk­los abi­tu­rien­tų re­zul­ta­tai džiu­gi­na dar la­biau. Mo­kyk­lą su pa­gy­ri­mais bai­gė ke­tu­rios abi­tu­rien­tės: Rad­vi­lė Su­je­tai­tė, Ir­ma Kaz­lai­tė, Gin­ta­rė Ba­gurs­ky­tė ir In­ga Ga­li­nai­ty­tė, iš vals­ty­bi­nių eg­za­mi­nų su­rin­ku­sios aukš­tus ba­lus ir iš vi­sų mo­ko­mų­jų da­ly­kų nuo vie­nuo­lik­tos kla­sės tu­rė­ju­sios ne ma­žes­nį kaip de­vy­ne­to įver­ti­ni­mą.

Mo­kyk­los di­rek­to­rius Alek­sand­ras Ži­ke­vi­čius ne­slė­pė ap­mau­do, kad trims mo­ki­niams iki šim­tu­ko trū­ko tik ba­lo! 99 ba­lais įver­tin­tos Gied­rės Blauz­džiū­nai­tės ir Ra­mu­nės Po­dols­ky­tės is­to­ri­jos ži­nios, o Vai­das Mel­ni­kas po 99 ba­lus su­rin­ko net iš dvie­jų da­ly­kų – ma­te­ma­ti­kos ir fi­zi­kos. 98 ba­lus iš is­to­ri­jos ga­vo In­ga Ga­li­nai­ty­tė, po 97 ba­lus iš lie­tu­vių, ang­lų kal­bų, ma­te­ma­ti­kos ga­vo Auš­ra Ben­do­rai­ty­tė, Vir­gi­ni­ja Au­gus­tai­tė, Skir­man­tė Gied­ry­tė ir t. t.

Pa­sak di­rek­to­riaus, šie­me­ti­nių abi­tu­rien­tų eg­za­mi­nų re­zul­ta­tai jų mo­kyk­lo­je dviem pro­cen­tais aukš­tes­ni nei per­nykš­čių.

Iš­sa­mią vi­sų ra­jo­no mo­kyk­lų eg­za­mi­nų re­zul­ta­tų ana­li­zę pa­teiks už eg­za­mi­nų vyk­dy­mą at­sa­kin­ga Švie­ti­mo sky­riaus vyr. spe­cia­lis­tė Žyd­rė Ži­lins­kie­nė pir­ma­ja­me nau­jais moks­lo me­tais vyk­sian­čia­me mo­kyk­lų va­do­vų pa­si­ta­ri­me.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Pilviškiečiai džiaugiasi pasirinkę gėlininkystės verslą
* Rašytojos Dainos Opolskaitės knyga įvertinta solidžia premija
* Paramos renginiai padeda augti talentams
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kas Jums svarbiausia darbovietėje?
Kolektyvo mikroklimatas.
Aiškios atsakomybės.
Įmonės patikimumas.
Karjeros galimybės.
Atlygis ir finansinis skatinimas.Kalbos patarimai

Ar vartotinas veiksmažodis „įdabartinti“?
Taip, naujadaras įdabartinti vartojamas reikšme „perkelti į dabartį; padaryti prieinamą dabartyje; suteikti dabarties pavidalą“. Pvz.: Režisieriai savo filmuose stengiasi įdabartinti istoriją. Bendrojoje vartosenoje prigijo ir daiktavardis įdabartinimas.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas