„Santaka“ / Keturi milijonai – keliams ir gatvėms remontuoti

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-07-16 16:24

Dalinkitės:  


Keturi milijonai – keliams ir gatvėms remontuoti

Šiais me­tais ra­jo­no ke­liams ir gat­vėms re­mon­tuo­ti iš vi­so skir­ta 4 050,4 tūkst. Lt.

Iš šios sumos 15 tūkst. Lt skiriama ko­ky­bės kont­ro­lei, 325,3 tūkst. Lt – pro­jek­tams ir jų eks­per­ti­zei, 40 tūkst. Lt – dar­bų tech­ni­nei prie­žiū­rai at­lik­ti, 20 tūkst. Lt – ke­lių ir gat­vių in­ven­to­ri­za­ci­jai.

Vi­sos ki­tos lė­šos ati­tin­ka­mai pa­skirs­ty­tos vi­soms dvy­li­kai ra­jo­no se­niū­ni­jų dar­bams at­lik­ti.

Ge­gu­žės mė­ne­sį Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­ja pa­skel­bė gat­vių prie­žiū­ros bei re­mon­to dar­bų, fi­nan­suo­ja­mų iš ke­lių plėt­ros pro­gra­mos lė­šų, kon­kur­są. Kon­kur­se da­ly­va­vo pen­kios už­da­ro­sios ak­ci­nės bend­ro­vės. Iš jų pa­si­rink­tos dvi skir­tin­giems dar­bams at­lik­ti.

Kon­kur­są lai­mė­ju­si UAB „Me­vils­ta“ tvar­kys Vil­ka­viš­kio mies­to gat­ves su žvy­ro dan­ga. Ši bend­ro­vė re­mon­tuos Ge­di­mi­no, Mai­ro­nio, Vy­tau­to, P.Ja­šins­ko gat­vių, J.Ba­sa­na­vi­čiaus aikš­tės ša­li­gat­vius, Ge­di­mi­no, S.Nė­ries, Vy­tau­to, P.Ja­šins­ko, Žem­dir­bių, Nep­rik­lau­so­my­bės, Pie­ta­rio gat­vė­se esan­čias au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­les. Pas­ta­ro­jo­je gat­vė­je bus re­mon­tuo­ja­ma ir lie­taus ka­na­li­za­ci­ja.

Ki­to­se rajono se­niū­ni­jo­se UAB „Me­vils­ta“ taip pat tvar­kys vie­ti­nės reikš­mės ke­lius ir gat­ves su žvy­ro dan­ga.

Be to, Pae­že­rių kai­me (Šei­me­nos sen.), Viš­ty­ty­je ir Ke­tur­va­la­kiuo­se įmo­nė re­mon­tuos ša­li­gat­vius. Bart­nin­kuo­se, Gra­žiš­kiuo­se ir Pa­je­vo­ny­je bend­ro­vė at­nau­jins au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­les.

Su­tar­ti­nė vi­sų šių dar­bų at­li­ki­mo kai­na yra 1 615 762 Lt. Dar­bus pla­nuo­ja­ma baig­ti maž­daug spa­lio vi­du­ry­je.

Ki­ta kon­kur­są lai­mė­ju­si įmo­nė UAB „Pa­ra­ma“ at­nau­jins Vil­ka­viš­kio mies­to gat­ves su as­falt­be­to­nio dan­ga. Bend­ro­vė taip pat re­mon­tuos J.Ba­sa­na­vi­čiaus aikš­tė­je ir Nep­rik­lau­so­my­bės, Lau­ko, Vy­tau­to, Ge­di­mi­no, S.Nė­ries gat­vė­se esan­čias au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­les.

Šei­me­nos, Bart­nin­kų, Viš­ty­čio, Klau­su­čių, Ke­tur­va­la­kių ir Pil­viš­kių se­niū­ni­jo­se UAB „Pa­ra­ma“ at­nau­jins vie­ti­nės reikš­mės ke­lius ir gat­ves su as­falt­be­to­nio dan­ga.

Ky­bar­tuo­se, Viš­ty­čio, Ta­ry­bų, J.Ba­sa­na­vi­čiaus, Smė­ly­no ir Č.Dar­vi­no gat­vė­se, bus tvar­ko­mos au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lės. Taip pat pla­nuo­ja­ma re­mon­tuo­ti Ra­min­tos gat­vę ir Šiau­di­niš­kių kai­mo gat­ves. Po­ra ke­lių bus at­nau­jin­ta Vir­ba­lio ir Bart­nin­kų se­niū­ni­jo­se, Viš­ty­ty­je – Lau­ko gat­vė, Klau­su­čiuo­se – Klau­su­čių gat­vė, Gra­žiš­kiuo­se – Gra­žu­pių ir Pa­kal­nės gat­vės, Ke­tur­va­la­kių se­niū­ni­jo­je – Kark­li­nių kai­mo Juo­du­pių ir Par­ko gat­vės.

UAB „Pa­ra­ma“ Gi­žuo­se re­mon­tuos Raus­vės gat­vę, Šei­me­nos se­niū­ni­jo­je bus tvar­ko­mos Gu­de­lių kai­mo Ma­tu­liš­kių ir Ser­do­kų gy­ven­vie­tės Sau­lės gat­vės. Po vie­ną gat­vę bus at­nau­jin­ta Vaiš­vi­lų (Pil­viš­kių sen.), Ra­mo­niš­kių, Alks­nė­nų, Pae­že­rių (Pil­viš­kių sen.) kai­muo­se. Pil­viš­kių mies­te­ly­je bend­ro­vė re­mon­tuos Ge­le­žin­ke­lio gat­vę ir Sto­ties gat­vės au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lę.

Su­tar­ti­nė šių dar­bų at­li­ki­mo kai­na – 2 067 189 Lt. Vi­sus dar­bus at­lik­ti pla­nuo­ja­ma iki rug­sė­jo pra­džios.Dai­va JUŠ­KE­VI­ČIE­NĖ

Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Bend­ro­jo sky­riaus vy­res­nio­ji in­for­ma­ci­jos spe­cia­lis­tė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas