„Santaka“ / Mokesčių inspekcijos pasitikėjimo telefonui 1882 – dveji

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-07-15 08:48

Dalinkitės:  


Mokesčių inspekcijos pasitikėjimo telefonui 1882 – dveji

Vals­ty­bi­nė mo­kes­čių ins­pek­ci­ja prie Lie­tu­vos Res­pub­li­kos fi­nan­sų mi­nis­te­ri­jos (to­liau – VMI) in­for­muo­ja, kad per dve­jus bend­ro VMI pa­si­ti­kė­ji­mo te­le­fo­no 1882 gy­va­vi­mo me­tus, su­lauk­ta per 4500 įvai­rių pra­ne­ši­mų apie mo­ka­mus „at­ly­gi­ni­mus vo­ke­liuo­se“, dar­bo su­tar­čių su­da­ry­mo, dar­bo draus­mės, dar­bo lai­ko ap­skai­tos bei ki­tus fi­nan­si­nius pa­žei­di­mus.

Apie 75 pro­c. pa­skam­bi­nu­sių­jų su­ti­ko pri­si­sta­ty­ti ir to­liau bend­ra­dar­biau­ti su VMI spe­cia­lis­tais, at­sklei­džiant fi­nan­si­nius nu­si­kal­ti­mus.

Dau­giau­sia pra­ne­ši­mų su­lau­kia­ma iš di­džių­jų Lie­tu­vos mies­tų - Vil­niaus, Kau­no, Klai­pė­dos, ta­čiau skun­dų dėl vie­no­kių ar ki­to­kių pa­žei­di­mų su­lau­kia­ma ir iš Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties gy­ven­to­jų.

Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties vals­ty­bi­nė mo­kes­čių ins­pek­ci­ja (to­liau – AV­MI) per tą lai­ką, kai bu­vo įkur­tas VMI pa­si­ti­kė­ji­mo te­le­fo­nas 1882, ga­vo 121 pra­ne­ši­mą, iš jų 71 – apie „at­ly­gi­ni­mų mo­kė­ji­mą vokeliuose“. Ti­riant pa­si­ti­kė­ji­mo te­le­fo­nu gau­tus pra­ne­ši­mus bu­vo at­lik­ta 114 ope­ra­ty­vių pa­tik­ri­ni­mų, dėl kont­ro­lės veiks­mų į vals­ty­bės biu­dže­tą gau­ta apie 200 tūkst. li­tų.

Ti­riant gau­tus pra­ne­ši­mus, su­ra­šy­ti 45 Ad­mi­nist­ra­ci­nės tei­sės pa­žei­di­mų pro­to­ko­lai dėl neaps­kai­ty­to dar­bo už­mo­kes­čio, ne­le­ga­laus dar­bo, ne­re­gist­ruo­tos veik­los, pa­ja­mų neaps­kai­ty­mo ir ki­tų pa­žei­di­mų.

Šiais me­tais Ma­ri­jam­po­lės AV­MI pa­si­ti­kė­ji­mo te­le­fo­nu jau ga­vo 33 pra­ne­ši­mus, iš jų – 16 apie „at­ly­gi­ni­mų mo­kė­ji­mą vokeliuose“. Dėl ga­li­mų pa­žei­di­mų, pa­da­ry­tų Ma­ri­jam­po­lės sa­vi­val­dy­bė­je gau­ta 15 pra­ne­ši­mų, Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je – 6 pra­ne­ši­mai, Ša­kių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je – 3 pra­ne­ši­mai, Kaz­lų Rū­dos sa­vi­val­dy­bė­je – 5 pra­ne­ši­mai, Kal­va­ri­jos sa­vi­val­dy­bė­je – 4 pra­ne­ši­mai. Jau iš­tir­ti 23 pra­ne­ši­mai, iš ku­rių 10 pa­si­tvir­ti­no ir bu­vo nu­sta­ty­ti įvai­rūs pa­žei­di­mai. Dau­giau­sia pra­ne­ši­mų už­fik­suo­ta iš sta­ty­bų, maž­me­ni­nės pre­ky­bos ir vie­šo­jo mai­ti­ni­mo sek­to­rių.

Di­džiau­sia neaps­kai­ty­to dar­bo už­mo­kes­čio su­ma, ti­riant pa­si­ti­kė­ji­mo te­le­fo­nu gau­tą pra­ne­ši­mą, bu­vo nu­sta­ty­ta sta­ty­bų įmo­nė­je. Pa­tik­ri­ni­mo me­tu nu­sta­ty­ta, kad 2006–2007 m. įmo­nės dar­buo­to­jams bu­vo iš­mo­kė­ta per 20 tūkst. neaps­kai­ty­to dar­bo už­mo­kes­čio. Pa­tik­ri­ni­mo me­džia­ga bu­vo per­duo­ta Fi­nan­si­nių nu­si­kal­ti­mų ty­ri­mo tar­ny­bai, ku­ri pra­dė­jo iki­teis­mi­nį ty­ri­mą.

„Džiu­gu, kad vi­suo­me­nės bran­dos ly­gis au­ga, di­dė­ja ne­pa­kan­tu­mas še­šė­li­nei eko­no­mi­kai. Vis dau­giau gy­ven­to­jų su­vo­kia „vo­ke­lių“ ža­lą ir są­mo­nin­gai pri­si­de­da ko­vo­da­mi su šiuo ne­ga­ty­viu reiškiniu“, – tei­gė Ma­ri­jam­po­lės AV­MI vir­ši­nin­ko pa­va­duo­to­ja Bi­ru­tė Aku­ce­vi­čie­nė.

Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ty­je pa­pras­tai ne­bū­na at­ve­jų, kad pa­žei­di­mai to­se pa­čio­se įmo­nė­se kar­to­tų­si, po at­lik­tų pa­tik­ri­ni­mų ras­ti trū­ku­mai iš­tai­so­mi.

Ma­ri­jam­po­lės AV­MI pri­me­na, kad ir to­liau trum­puo­ju ne­mo­ka­mu pa­si­ti­kė­ji­mo te­le­fo­nu 1882 ga­li­ma pra­neš­ti apie mo­kes­čių įsta­ty­mų pa­žei­di­mus ar mo­kes­čių ven­gi­mą. VMI už­tik­ri­na, kad skam­bi­nan­čių­jų pa­si­ti­kė­ji­mo te­le­fo­nu as­me­nų duo­me­nys iš­lie­ka slap­ti, ši in­for­ma­ci­ja ne­vie­ši­na­ma.Jo­lan­ta VAI­ČAI­TIE­NĖ

Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties

vals­ty­bi­nės mo­kes­čių

ins­pek­ci­jos at­sto­vė spau­dai


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas