„Santaka“ / Šunų savininkai dėl užpuolimų kaltina... nukentėjusiuosius

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-07-11 20:35

Dalinkitės:  


Te­re­sės Ūsie­nės su­gy­ven­ti­niu pri­si­sta­tęs Vi­das sku­bė­jo ne­šti sa­vo drau­gės tur­tą – am­sin­čius kiem­sar­gius į sku­du­rų pri­krau­tą būs­tą.

Autorės nuotr.


Šunų savininkai dėl užpuolimų kaltina... nukentėjusiuosius

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Į re­dak­ci­ją pa­skam­bi­nu­si ky­bar­tie­tė Kris­ti­na Mu­raus­kie­nė pra­šė pa­dė­ti kaip nors su­draus­min­ti šu­nų sa­vi­nin­kus. Mat šiems rū­pi tik jų au­gin­ti­niai, o ne ap­lin­ki­nių žmo­nių sau­gu­mas.Sa­vo kal­tės neįž­vel­gė

„San­ta­kos“ skai­ty­to­ja pa­sa­ko­jo, kad jos sep­ty­ne­rių me­tų sū­ne­lį ap­kan­džio­jo Žal­gi­rio gat­vė­je gy­ve­nan­čios Te­re­sės Ūsie­nės šuo. Vai­kas tą­dien iš­si­ruo­šė pas gre­ta šios mo­ters gy­ve­nan­čius sa­vo se­ne­lius. Dro­žian­tį per kie­mą ber­niu­ką už­puo­lė T.Ūsie­nės šuo. Ke­tur­ko­jis su­ža­lo­jo vai­kui ko­ją.

Va­ka­re ber­niu­kui pa­ki­lo tem­pe­ra­tū­ra, jį te­ko vež­ti į Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nės Priė­mi­mo sky­rių. Į su­ža­lo­tą ko­ją me­di­kai su­lei­do vais­tų. Vai­kas ke­le­tą die­nų ne­val­gė ir blo­gai mie­go­jo. Ma­ma ste­bė­jo­si, kad T.Ūsie­nė, lai­kan­ti net de­vy­nis šu­nis, nie­ka­da jų ne­pri­ri­ša. Dėl šios mo­ters el­ge­sio K.Mu­raus­kie­nė krei­pė­si į Ky­bar­tų po­li­ci­nin­kus. Pareigūnai bu­vo at­vy­kę pas šu­nų sa­vi­nin­kę ir ža­dė­jo ją nu­baus­ti.

– Įsi­vaiz­duo­ki­te, ji net ne­pri­pa­ži­no sa­vo kal­tės, – ne­nus­to­jo ste­bė­tis nu­ken­tė­ju­sio vai­ko ma­ma. – Tik pa­sa­kė, kad ji nie­kuo dė­ta, jog šu­nys kan­džio­ja­si...Turto... iki lubų

At­vy­kus nu­ro­dy­tu adresu paaiš­kė­jo, kad pas T.Ūsie­nę ko­res­pon­den­tai lan­ko­si jau ne pir­mą kar­tą. Dėl jos lai­ko­mo tun­to šu­nų ir iš bu­te su­krau­tų šiukš­lių kal­nų len­dan­čių žiur­kių kai­my­nai skun­dė­si ne vie­ną kar­tą.

Tik šį­met jos būs­tas vir­tęs dar di­des­ne sku­du­rų ir ra­kan­dų krū­va. Sun­ku įsi­vaiz­duo­ti, kaip būs­to sa­vi­nin­kė pa­ten­ka į vi­dų, jei at­stū­mus lau­ku­jes du­ris iš ten virs­ta daik­tai. Pro iš­muš­tą lan­gą ma­to­si, kad iš kon­tei­ne­rių su­vilk­to „tur­to“ – iki lu­bų. Kva­pas – žo­džiais neap­sa­ko­mas...Kal­tino pa­čius vai­kus

Su se­niū­ni­jos dar­buo­to­jais ieš­ko­da­mi T.Ūsie­nės, kie­me ra­do­me tik jos su­gy­ven­ti­niu pri­si­sta­čiu­sį Vi­dą. Vy­riš­kis sa­kė, jog šei­mi­nin­kė iš­va­žia­vu­si į li­go­ni­nę pra­si­tęs­ti neį­ga­lu­mo gru­pės.

Čia jau ket­ve­rius me­tus gy­ve­nan­tis 41 me­tų vy­ras bei du su juo be­si­šne­ku­čiuo­jan­tys kai­my­nai tvirtino, kad ap­tvar­ky­ti na­mus ban­dy­ta ne kar­tą. Tik T.Ūsie­nė vėl temp­da­vu­si vis­ką at­gal ir gra­sin­da­vu­si už ne­pa­gar­bą jos tur­tui iš­vy­ti 15 me­tų jau­nes­nį su­gy­ven­ti­nį iš na­mų. Vy­ras sa­kė nu­si­leis­da­vęs, nes ne­tu­rin­tis kur ei­ti.

Pa­sak jo, po ma­mos mir­ties tė­vas par­da­vė bu­tą ir išė­jo gy­ven­ti pas duk­rą. Ši, pa­si­bai­gus tė­vo pi­ni­gams, jį iš­vi­jo iš na­mų. Vi­das sa­kė ban­dęs va­žiuo­ti ir į už­sie­nį nors kiek už­si­dirb­ti, bet nie­ko jam iš to nei­šė­ję. Tai­gi da­bar jau ir pa­ts ketinąs vykti į me­di­ci­ni­nę ko­mi­si­ją, kad gau­tų bent in­va­li­du­mo pa­šal­pą, nes jau­čiąs, jog su svei­ka­ta jam tik­rai pra­stai.

Vy­riš­kis, pa­sak jo, dėl šu­nų vi­siš­kai ne­si­jau­di­nan­tis, nes jie už­tver­ti, vi­sa­da pa­šer­ti, o jei ir iš­trūks­ta, tai dėl to kal­ti tik pa­tys vai­kai. Mat jie svai­do į ke­tur­ko­jus ak­me­nis, at­ri­ša var­te­lių raiš­tį, kad jie iš­si­laks­ty­tų, už­tat pa­tiems ir ten­ka pa­jus­ti iš­trū­ku­sių kiem­sar­gių dan­tis...Šu­nų fer­mų esa­ma ir dau­giau

Pa­na­ši „tvar­ka“ ir pas P.Cvir­kos gat­vė­je gy­ve­nan­tį Rai­mun­dą Si­ma­na­vi­čių. Trys kie­me pa­leis­ti šu­nys po tvo­ra iš­si­ka­sę lan­dą ir ne­truk­do­mi ka­bi­na­si praei­viams į ko­jas. Pa­kal­bin­tas vy­riš­kis sa­kė juos še­rian­tis, nes ne­tu­rįs kur jų dė­ti. Mat šie ke­tur­ko­jai – mi­ru­sios ma­mos pa­li­ki­mas.

Jis sa­kė mie­lai ati­duo­sian­tis šunis kam nors au­gin­ti ar­ba su­nai­kin­ti. Pats jų tik­rai ne­skriau­siąs. Vy­riš­kis teigė nuo­lat už­den­gian­tis iš­kas­tas lan­das, bet, anot jo, kaž­kas už­den­gi­mus vis ty­čia nui­ma...

To­kia pa­ti si­tua­ci­ja ir pas Ky­bar­čiu­kuo­se gy­ve­nan­tį pa­sta­ro­jo bro­lį Ar­vy­dą. Tik šu­nys ūki­nin­kau­jan­čio vy­ro kie­me kur kas grės­min­ges­ni. A.Si­ma­na­vi­čius apie savo augintinių netinkamą priežiūrą kal­bė­tis at­si­sa­kė ne tik su žur­na­lis­tais, bet ir su se­niū­ni­jos dar­buo­to­jais. Mat tei­sin­tis dėl kaž­ko­kių nusiskundimų teigė ne­ma­tąs pra­smės...

Ky­bar­tie­čiai dėl pa­lai­dų šu­nų skun­džia­si jau ne pir­mą sy­kį, ir ne tik šie ke­tur­ko­jų sa­vi­nin­kai sa­vo au­gin­ti­nius lai­ko ne­tin­ka­mai. Ta­čiau vie­ni į po­li­ci­jos ir se­niū­ni­jos įspė­ji­mus rea­guo­ja, o ki­ti, to­kie kaip ap­ra­šy­tie­ji, pa­pras­čiau­siai nu­si­spjau­na į gre­sian­čias bau­das ir su­ža­lo­tus žmo­nes.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas