„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-07-10 09:30

Dalinkitės:  


Įvykiai

Ap­vir­to ke­ly­je

Ant­ra­die­nį ke­ly­je Patilčiai–Bartninkai–Kaupiškiai su­si­ža­lo­jo neat­sar­gus vai­ruo­to­jas.

Apie 14.30 val. “VW Po­lo” vai­ra­vęs 23-ejų kau­nie­tis S.K. ne­pa­si­rin­ko sau­gaus grei­čio, ne­su­val­dė au­to­mo­bi­lio ir ap­vir­to va­žiuo­ja­mo­jo­je ke­lio da­ly­je.

Ava­ri­jos me­tu vai­ruo­to­jas pa­ty­rė pirš­to trau­mą bei ge­ro­kai ap­ga­di­no apy­nau­jį au­to­mo­bi­lį.Apip­lė­šė gat­vė­je

Nak­tį į šeš­ta­die­nį Vil­ka­viš­ky­je api­plėš­tas so­li­daus am­žiaus vy­ras.

Jau po vi­dur­nak­čio dvi­ra­tį Sta­ty­bi­nin­kų gat­ve my­nęs sep­ty­nias­de­šimt­me­tis Z.B. pa­ma­tė iš prie­kio at­va­žiuo­jan­tį au­to­mo­bi­lį. Iš jo iš­šo­kę ke­li ne­pa­žįs­ta­mi 18–25 me­tų jau­nuo­liai pa­rei­ka­la­vo ati­duo­ti dvi­ra­tį, ta­čiau vy­ras pa­si­prie­ši­no. Tuo­met chu­li­ga­nai į dar­bą pa­lei­do kumš­čius.

Iš su­muš­to vy­ro jie atė­mė dvi­ra­tį bei ran­ki­nę, ku­rio­je bu­vo vai­ruo­to­jo pa­žy­mė­ji­mas, dvie­jų au­to­mo­bi­lių re­gist­ra­ci­jos liu­di­ji­mai, as­mens ta­pa­ty­bės kor­te­lė, me­džio­to­jo pa­žy­mė­ji­mas, lei­di­mas lai­ky­ti gink­lą, rak­tai ir kt.

Su­ža­lo­tam vy­rui pri­rei­kė me­di­kų pa­gal­bos. Su­siu­vę žaiz­das gal­vos sri­ty­je me­di­kai Z.B. iš­lei­do gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.Išt­rau­kė pi­ni­gi­nę

Šeš­ta­die­nį Vil­ka­viš­kio tur­ga­vie­tė­je nu­ken­tė­jo ky­bar­tie­tė.

Ne­ma­žą pi­ni­gų su­mą į tur­gų at­si­ve­žu­si R.K. ap­si­pirk­ti ne­spė­jo. Pa­siž­val­giu­si prie pa­ties pir­mo pre­kys­ta­lio, mo­te­ris jau ren­gė­si įsi­gy­ti pre­kių ir žvilg­te­rė­jo į ran­ki­nę. Ši bu­vo pra­seg­ta, o vi­du­je 49-erių R.K. ne­be­ra­do pi­ni­gi­nės, ku­rio­je bu­vo 1800 li­tų, ban­ko mo­kė­ji­mo kor­te­lė, as­mens do­ku­men­tai.Pa­si­vaikš­čio­jo...

Ant­ra­die­nį Ky­bar­tų pa­sie­nie­čiai gau­dė ne­su­sip­ra­tė­lį pa­žei­dė­ją.

Kont­ro­lės punk­te dir­ban­tys pa­sie­nie­čiai per vaiz­do ste­bė­ji­mo ka­me­ras pa­ma­tė, kad į Lie­tu­vą įva­žia­vu­sio kro­vi­ni­nio au­to­mo­bi­lio „Sca­nia“ vai­ruo­to­jas sa­va­va­liš­kai kir­to au­to­mo­bi­lių at­vy­ki­mo-iš­vy­ki­mo ka­na­lą ir nuė­jo at­gal į Ru­si­jos pu­sę. Jis apė­jo ir pa­sie­nio tik­ri­ni­mo vie­tas.

Ats­ku­bė­ję pa­sie­nie­čiai prie pat sie­nos li­ni­jos su­lai­kė pės­čio­mis ėju­sį 52-ejų Ru­si­jos pi­lie­tį. Prieš tai VSAT pa­rei­gū­nai jau bu­vo pa­tik­ri­nę jo ir au­to­mo­bi­lio do­ku­men­tus, tuo­met pa­tik­rą bu­vo pra­dė­ję mui­ti­nės pa­rei­gū­nai.

Su­lai­ky­tas ru­sas pa­rei­gū­nams paaiš­ki­no, kad mui­ti­nės tik­ri­ni­mo me­tu su­ži­no­jo, jog kro­vi­nio do­ku­men­tuo­se trūks­ta Ru­si­jos pa­rei­gū­nų įra­šo. Tuo­met jis sa­va­va­liš­kai nu­spren­dė grįž­ti at­gal ir gau­ti rei­kia­mą žy­mą.

Vy­ras nu­si­žen­gė ne­tei­sė­tai pe­rė­jęs iš trans­por­to at­vy­ki­mo į Lie­tu­vą ka­na­lo į iš­vy­ki­mo. Jis pri­va­lė­jo ga­vęs pa­sie­nie­čių lei­di­mą ei­ti pės­čių­jų ka­na­lu, Ru­si­jos pu­sė­je su­si­tvar­ky­ti do­ku­men­tus ir pės­čių­jų ka­na­lu grįž­ti.

Vai­ruo­to­jas pri­si­pa­ži­no pa­da­ręs pa­žei­di­mą. Už tai jam pa­sie­nie­čiai sky­rė mi­ni­ma­lią ad­mi­nist­ra­ci­nę nuo­bau­dą – įspė­ji­mą. Po to ru­sui bu­vo leis­ta pa­gal ga­lio­jan­čias tai­syk­les grįž­ti į Ru­si­ją, vėl pe­rei­ti į Lie­tu­vą ir su tvar­kin­gais mui­ti­nio pa­tik­ri­ni­mo do­ku­men­tais iš­vyk­ti.Ba­ke – ci­ga­re­tės

Šeš­ta­die­nį Ky­bar­tų mui­ti­nin­kai su­lai­kė kont­ra­ban­di­nių ci­ga­re­čių.

Apie 23 val. po­sto pa­rei­gū­nai pa­tik­ri­no Len­ki­jos pi­lie­čio M.K., vyks­tan­čio iš Ru­si­jos Ka­li­ning­ra­do sri­ties į Lie­tu­vą, vai­ruo­ja­mą au­to­mo­bi­lį „VW Pas­sat“, ku­rio ku­ro ba­ke ir ap­ti­ko pa­slėp­tus 1840 pa­ke­lių (36 800 vnt.) ci­ga­re­čių „Marl­bo­ro“. Jų ver­tė – dau­giau kaip 9 tūkst. li­tų.Sudegė visiškai

Liepos 4-osios naktį Bartninkų seniūnijoje sudegė automobilis.

„Audi 100“ vairavęs Ožkabalių kaimo gyventojas M.P. pareigūnams pasakojo, jog pamatęs degant savo transporto priemonę šoko ieškoti gesintuvo ir bandė gaisrą slopinti. Tačiau ugnis buvo greitesnė: sudegė ne tik 1994 metais pagaminta mašina, bet ir jos viduje likę dokumentai, piniginė, telefonas. Dėl pastarosios priežasties žmogus teigė net negalėjęs paskambinti ugniagesiams.

Kol M.P. nubėgo į pačius Bartninkus ieškoti pagalbos, automobilis sudegė nebepataisomai.

Apie nelaimę tik 8 val. ryto ugniagesius informavo policijos pareigūnai.Pažeidė režimą

Įstatymų nežinantys piliečiai savaitgalį pasienyje turėjo daug nemalonumų.

Automobilis „Ford Transit“, kurio laikinųjų valstybinio numerio ženklų galiojimo laikas pasibaigęs, sulaikytas išvykstantis iš Lietuvos.

Į Lietuvą neįleistas automobilis „Citroen C3“ su priekaba, nes ši buvo be valstybinio numerio ženklų. Automobilį vairavusiam Rusijos piliečiui S.T. su automobiliu teko grįžti į Kaliningrado sritį.

Į Lietuvos teritoriją neįleistas Rusijos pilietis S.B., vairavęs automobilį „Mitsubishi Pajero“. Rusas neturėjo vizos.„Santakos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas